• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tuszynem

(760)
  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Rewolucji 1905 R.

    Łódź » Śródmieście » ul. Rewolucji 1905 r.

    • 649 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 6 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Rewolucji 1905 r. 25Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 96 m² w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Łodzi -...

  • Jasne, pozytywne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Rydla / Dąb...

    Łódź

    • 1 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Zapraszam do wynajmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem przy ul. Lucjana Rydla, w Łodzi (Dąbrowa / Górna). Ogłoszenie z pierwszej ręki, bez pośredników. Dostępne od zaraz. Optymis...

  • SPRZEDANE m2 na flipa, dla pary, studenta, na wynajem Łódź
    1 / 16
    SPRZEDANE m2 na flipa, dla pary, studenta, na wynajem Łódź

    Łódź

    • 295 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    SPRZSEDANA kawalerka o pow.39m² – możliwość adaptacji na M3 – Centrum Łodzi! Na sprzedaż duża kawalerka o powierzchni ponad 39,27m2 m², położona w centrum Łodzi, w kamienicy na 2....

  • Blisko Uł, narutowicza, Radiostacja, uczelnie, CKD
    1 / 12
    Blisko Uł, narutowicza, Radiostacja, uczelnie, CKD

    Łódź

    • 155 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie kawalerkaw świetnej lokalizacji przy ulicy Narutowcza/Kopcińskiego blisko Monopolis, Dworca Łódź fabryczna, Uniwersytetów łodzkich Lokal jest 2 minuty od u...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Pomorska
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Pomorska

    Łódź

    • 549 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa okazja! Przestronne mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Pomorska 41a Marzysz o przestronnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zaprasz...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Pomorska

    Łódź » Śródmieście » ul. Pomorska

    • 549 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa okazja! Przestronne mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Pomorska 41aMarzysz o przestronnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam...

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. Łączna

    Łódź » ul. Łączna

    • 1 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem.Nieruchomość zlokalizowana jest w Łodzi na Dąbrowie przy ul. Łącznej 33/51.Lokal znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym bloku. Sk...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Dąbrowa, Łączna
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Dąbrowa, Łączna

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem. Nieruchomość zlokalizowana jest w Łodzi na Dąbrowie przy ul. Łącznej 33/51. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym bloku...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 22 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.8

    Łódź

    • 298 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Lokal usytuowany w budynku mieszkalnym murowanym, czterokondygnacyjnym, z 1937 roku, wyposażonym w instalację elektryczną, woda czerpana ze zdroju ulicznego, wc suche poza budynkie...

  • Mieszkanie 37 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.2

    Łódź

    • 492 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie 38 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.5

    Łódź

    • 496 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie 26 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.3

    Łódź

    • 350 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie 37 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.2

    Łódź

    • 492 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie Łódź Widzew ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej

    Łódź » Widzew » ul. Ćwiklińskiej

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz 2 pokojowego mieszkania na Widzewie do własnej aranżacji? Ta propozycja jest dla Ciebie.Mieszkanie znajduje się  na parterze w wieżowcu przy ul Ćwiklińskiej. Powierzchnie t...

  • 3 pokoje, 47 m2. parter. Łódź, ul. Przyborowskiego 9
    1 / 12
    3 pokoje, 47 m2. parter. Łódź, ul. Przyborowskiego 9

    Łódź

    • 2 200 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Dzień dobry. Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2. Przedpokój, kuchnia, salon, łazienka, balkon, piwnica. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Na wyposażeniu: lodówka, kuchen...

  • przytulne mieszkanie na wynajem
    1 / 7
    przytulne mieszkanie na wynajem

    Łódź

    • 1 400 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę mieszkanie 29 m2, świeżo po malowaniu. Jest to kawalerka w lokalizacji Łódź-Chojny umieszczona na parterze. W pokoju jest nowa, przestronna szafa z Ikei i nowe, regulowane...

  • Syndyk sprzeda lokal na Kazimierza Łódź. Gotowy do remontu
    1 / 3
    Syndyk sprzeda lokal na Kazimierza Łódź. Gotowy do remontu

    Łódź

    • 301 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt LD1M/Gup-s/954/2023 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności n...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Łódź Śródmieście rynek pierwotny ul. -----------------...

    Łódź » Śródmieście

    • 3 180 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 6 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Łodzi Pakiet 5 Mieszkań z kw po Kapitalnym Remoncie do podziału. Idealne pod Najem Krótkoterminowy. Szukasz gotowej, dochodowej inwestycji w dynamiczn...

  • Nowa inwestycja gotowe mieszkania blisko centrum Łódź
    Nowa inwestycja gotowe mieszkania blisko centrum Łódź

    Łódź

    • 8 400 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nowa inwestycja w Łodzi. 0% zakup Wspaniała lokalizacja blisko centrum miasta Bardzo dobra komunikacja jednocześnie cisza i spokój wśród domków jednorodzinnych. Różne metraże od...

  • 3 pokoje do remontu w Śródmieściu
    1 / 9
    3 pokoje do remontu w Śródmieściu

    Łódź

    • 26 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prywatna Kamienica (Łódź) 3 pokoje w amfiladzie, kuchnia, łazienka, (76m) Ip. ul. Pomorska. Mieszkanie wymaga remontu po poprzednich lokatorach. Gaz z sieci miejskiej, istnieje moż...