• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
  • Siedlce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tuszynem

(760)
  • w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek
    1 / 15
    w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek

    Wiśniowa Góra

    • 660 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 125 m2 (pow. użytkowa 93,75 m2) w stanie deweloperskim położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Tuszyńskiej. Na parterze znajd...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, 6 Sierpnia
    1 / 13
    Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, 6 Sierpnia

    Łódź

    • 497 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty: Sebastian Korkosz Tel: [tel] Opis lokalizacji: Nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie reprezentacyjnej ul. Piotrkowskiej. To doskonała propo...

  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Jana Kilińskiego

    Łódź » Górna » ul. Kilińskiego

    • 265 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 63,73 m2, położony na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kilińskiego 246, Łódź. Nieruchomość do remontu, co daje szerokie możliwości...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Górna, Jana Kilińskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Górna, Jana Kilińskiego

    Łódź

    • 265 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 63,73 m2, położony na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kilińskiego 246, Łódź. Nieruchomość do remontu, co daje szerokie możliwoś...

  • Super komfortowy rozkład 3 pokoje zapraszam
    1 / 14
    Super komfortowy rozkład 3 pokoje zapraszam

    Łódź

    • 619 999 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m², położone na Widzewie – Janowie, w kameralnym, 3-piętrowym bloku z 2008 roku. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze...

  • Przestań scrollować życie, zacznij je projektować.
    1 / 15
    Przestań scrollować życie, zacznij je projektować.

    Łódź

    • 415 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Mieszkanie Łódź Górna, Słowackiego Juliusza
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Górna, Słowackiego Juliusza

    Łódź

    • 499 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Obniżka ceny - chwytaj OKAZJĘ! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesną architekturę i przestrz...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Teofilów, Wici
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Teofilów, Wici

    Łódź

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel. [tel] Na sprzedaż mieszkanie na parterze w spokojnej okolicy zielonego Teofilowa Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone przy ul. Wici...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Widzew rynek pierwotny ul. Lawinowa

    Łódź » Widzew » ul. Lawinowa

    • 795 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KAMERALNE OSIEDLE w spokojnej okolicy, otoczone zielenią Łódzkich Stoków.To doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania.Możesz tu cieszyć się urokami otaczającej Cię przyro...

  • Mieszkanie 2pok za 2400 zlotych całość
    1 / 12
    Mieszkanie 2pok za 2400 zlotych całość

    Łódź

    • 2 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy do wynajęcia od MARCA super przytulne 2-pokojowe mieszkanko 45 m2 na Bałutach ul. Bojowników Getta Warszawskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z cegły️ Sk...

  • 90 m², 4 pokoje, Piotrkowska + parking
    1 / 14
    90 m², 4 pokoje, Piotrkowska + parking

    Łódź

    • 530 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 90,23 m², położone na 2. piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej w Śródmieściu Łodzi. To idealna propozycj...

  • 2 pokoje, klima, Piotrkowska Centrum
    1 / 11
    2 pokoje, klima, Piotrkowska Centrum

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m², położony na 3. piętrze budynku PANORAMA z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym sercu...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Sobótki
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Sobótki

    Łódź

    • 469 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym! Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,30 m2, położone na parterze blo...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Ludwika Zamenhofa
    1 / 14
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Ludwika Zamenhofa

    Łódź

    • 589 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy sześciopokojowe mieszkanie inwestycyjne położone na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy położonej przy ul. Zamenhofa 17, w niewielkiej odległości od ul. Piotrkowskiej...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z bakonem 37m² 8 piętro,Nowe okna ,szafki w kuchni ,panele ,nowy brodzik umywalka ,toaleta,grzejniki Mieszkanie jest puste bez mebli stanie bard...

  • Mieszkanie Łódź Stare Bałuty ul. Kościelna

    Łódź » Bałuty » ul. Kościelna

    • 338 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    To mieszkanie robi wrażenie od pierwszej chwili, ale jego największą siłą jest miejsce, w którym się znajduje.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,28 m², położone na...

  • Super lokalizacja | 2 pokoje rozkładowe z balkonem | Po gene
    1 / 15
    Super lokalizacja | 2 pokoje rozkładowe z balkonem | Po gene

    Łódź

    • 495 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 3 piętrze w świetnej lokalizacji – w pobliżu łódzkich uczelni i akademików. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i...

  • Kawalerka ul. Łanowa Łódź
    1 / 7
    Kawalerka ul. Łanowa Łódź

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Do wynajęcia kawalerka na ul.Łanowej w dzielnicy Łódź Teofilów. Atutem mieszkanie jest klimatyzacja i oddzielna kuchnia. Nie ma problemów z zaparkowaniem auta pod blokiem lub na po...

  • Mieszkanie na sprzedaż.
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż.

    Łódź

    • 370 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry, na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w standardowym układzie rozkładowym. Korytarz w kształcie litery L, z którego są wejścia do łazienki, kuchni oraz osobne do dwóch po...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Widzew Widzew, Lawinowa
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Widzew Widzew, Lawinowa

    Łódź

    • 739 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KAMERALNE OSIEDLE w spokojnej okolicy, otoczone zielenią Łódzkich Stoków. To doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Możesz tu cieszyć się urokami otaczającej Cię przy...