• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tuszynem

(760)
  • Udział 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego

    Łódź

    • 19 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk, którym jest Paweł Wróblewski, obwieszcza, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki – udział 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 4 stanowiącego odrębną nieruchomoś...

  • Kawalerka na Pomorskiej - Idealne na Wynajem
    Kawalerka na Pomorskiej - Idealne na Wynajem

    Łódź

    • 129 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Na sprzedaż kawalerka w znakomitej lokalizacji przy Pomorskiej 44. Metraż: 18 m² Cena: 129 000 zł Stan: do generalnego remontu Ogrzewanie: miejskie Budynek: kamienica Czynsz: nisk...

  • Akrakcyjna kawalerka w centrum Łodzi
    1 / 8
    Akrakcyjna kawalerka w centrum Łodzi

    Łódź

    • 1 100 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę w Centrum Łodzi na ul. Wróbla. Ogromnym atutem mieszkania są bardzo niskie koszty utrzymania (opłaty administracyjne). Mieszkanie jest na...

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Rąbieńska

    Łódź » Polesie » ul. Rąbieńska

    • 915 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 7 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszam na nowo wybudowane apartamenty na Polesiu. Jest to 8 budynków jednorodzinnych, dwulokalowych- połączonych ze sobą tylko dachem. Po między lokalami są podwójne ściany a mi...

  • 2 pokojowe mieszkanie obok Uniwersytetów! OKAZJ
    1 / 5
    2 pokojowe mieszkanie obok Uniwersytetów! OKAZJ

    Łódź

    • 319 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Najważniejsze informacje • adres: ul. Stefana Jaracza 102/104 • metraż: 38 m² • balkon • liczba pokoi: 2 • piętro: 2 • świetna lokalizacja pod wynajem, kilka minut do uczelni • mie...

  • Duża Kawalerka obok Uniwersytetu
    1 / 7
    Duża Kawalerka obok Uniwersytetu

    Łódź

    • 1 300 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok 25 m² przy ul. Matejki 7 w Łodzi. Mieszkanie zostało niedawno odnowione, budynek z lat ok. 2005 r., tworząc harmonijne środowisko o nowoczes...

  • Zamenhofa 29, Śródmieście, jasna kawalerka
    1 / 10
    Zamenhofa 29, Śródmieście, jasna kawalerka

    Łódź

    • 1 060 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 16 m², położona na 2. piętrze w budynku przy ul. Zamenhofa, zaledwie 10 minut pieszo od ul. Piotrkowskiej i przystanku C...

  • Pabianicka 35, Górna, kawalerka
    1 / 8
    Pabianicka 35, Górna, kawalerka

    Łódź

    • 1 140 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: *Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej. *Pełne wyposażenie i umeblowanie. *25m2,II piętro. *Centralne ogrzewanie. *Mieszkanie znakomicie zlokalizow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 pok+k. 21 m2,Centrum, umowa na czas nieokreślony-22 tys.zł
    1 / 10
    1 pok+k. 21 m2,Centrum, umowa na czas nieokreślony-22 tys.zł

    Łódź

    • 22 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 1 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie niewłasnościowe w prywatnej kamienicy ok. ul. Jaracza -Śródmieście. Domofon, zadbana kamienica, zamykane podwórko, czysta klatka schodowa. 1 pokój z obniżonym sufitem +...

  • Nowoczesne mieszkanie ulica 6-go Sierpnia | garaż

    Łódź » ul. Sierpnia

    • 530 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Nowoczesne mieszkanie w sercu Łodzi – ul. 6-go Sierpnia | 44 m² | 2 piętro | miejsce parkingoweNa sprzedaż oferuję jasne i funkcj...

  • Nowe mieszkanie ul. Pomorska | 53m2 | VI p.

    Łódź » ul. Pomorska

    • 570 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Apartamenty Prestige, ul. Pomorska 45B – nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w ŚródmieściuNa sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,07 m², zloka...

  • Dwupoziomowe 122 m² | 4 pokoje | Retkinia + garaż
    1 / 16
    Dwupoziomowe 122 m² | 4 pokoje | Retkinia + garaż

    Łódź

    • 999 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 122,49 m², zlokalizowane na 3 i 4 piętrze w kameralnym bloku przy ulicy Armii Krajowej na Retkini. Idealne dla młodej rodziny cen...

  • Okazja !!! kawalerka w kamienicy - blisko UM

    Łódź

    • 199 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 9 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe studio o powierzchni 22,33 m², zlokalizowane w Łodzi przy Uniwersytecie Medycznym — idealne...

  • Mieszkanie, 38,77 m², Łódź

    Łódź

    • 25 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Katarzyny Ryżejno posiada na sprzedaż z wolnej ręki – udział 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 4 stanowiącego odrębną nieruchomość, o pow. użytk...

  • Przestronna kawalerka 45m2 do wynajęcia
    1 / 9
    Przestronna kawalerka 45m2 do wynajęcia

    Łódź

    • 1 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Witam duża kawalerka 45m2 na tyłach manufaktury z wszystkimi wygodami umeblowana do wynajęcia 2000 kaucja plus wynajem 1400od zaraz kontakt telefoniczny [tel]

  • M3 Super Lokalizacja Radiostacja Śródmieście, Bezpośrednio
    1 / 4
    M3 Super Lokalizacja Radiostacja Śródmieście, Bezpośrednio

    Łódź

    • 319 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2 pokoje ok. 15 m2 i 11 m2 nie przechodnie, Osobna kuchnia widna z oknami , Łazienka z wc. Wejścia do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju. Balkon duży. Ciche bo ni...

  • Mieszkanie 43,19m2
    1 / 12
    Mieszkanie 43,19m2

    Łódź

    • 430 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie własnościowe 2 pokojowe o powierzchni 43,19 m2 w bardzo cichej i doskonałej lokalizacji przy ulicy Strycharskiej w Łodzi. Mieszkanie skła...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Pabianice

    • 490 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania M-4 o pow. 60 m.kw. w Pabianicach, osiedle "Piaski", III piętro, salon, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka, wc, p.pokój, balkon, piwnica. Mieszkanie jest komfortowo wyrem...

  • Pokój do wynajęcia
    1 / 7
    Pokój do wynajęcia

    Łódź

    • 600 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Pokój do wynajęcia w domku wolno stojącym , parking ,teren zielony tel. kontaktowy [tel]

  • Wynajme pokój Pani
    1 / 4
    Wynajme pokój Pani

    Łódź

    • 300 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajme 1pokój z 3 w kamienicy 3 piętrowej przy manu fakturze wszystkie wygody w pierwszym pokoju mieszka pani nie konfliktową pracująca cały dzień niema jej w domu niskie opłaty