• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wielbark
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Suchą Beskidzką

(43)
  • Bezczynszowe mieszkanie na parterze
    1 / 15
    Bezczynszowe mieszkanie na parterze

    Wadowice

    • 2 700 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe, wygodne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie | parter | bezczynszowe | spokojna okolica blisko Wadowic. Do wynajęcia komfortowe, bezczynszowe mieszkanie po generalny...

  • Mieszkanie Wadowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 485 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie położone na osiedlu Kopernika w Wadowicach. Mieszkanie położone na parterze składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i sporego przedpokoju. Mieszkanie pr...

  • Słoneczne mieszkanie 57 m2 z balkonem – Wadowice
    1 / 13
    Słoneczne mieszkanie 57 m2 z balkonem – Wadowice

    Wadowice

    • 443 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Twoja nowa przestrzeń w sercu Wadowic – komfort, słońce i idealne piętro! Wyobraź sobie poranną kawę w słonecznym salonie jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Wadowicach....

  • Mieszkanie Wadowice, Karmelicka
    Mieszkanie Wadowice, Karmelicka

    Wadowice

    • 955 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 15 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiam bardzo ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania a zasadzie namiastki małego domku zlokalizowanego w Wadowicach. Lokal usytuowany jest w budynku dwu lokalowym częściowo...

  • Nowoczesny Apartament 78 m2 na granicy z Wadowicam
    1 / 16
    Nowoczesny Apartament 78 m2 na granicy z Wadowicam

    Klecza Dolna

    • 698 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Twój rodzinny azyl na Osiedlu Przy Młynie – Ogród, Cisza i Bezpieczeństwo Lokalizacja, która koi zmysły Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum miejskiej...

  • Sprzedam mieszkanie.
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie.

    Wadowice

    • 390 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Wadowicach na oś pod Skarpą. Mieszkanie własnościowe.

  • Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia
    Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia

    Kalwaria Zebrzydowska

    • 2 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie położone przy ulicy Zjednoczenia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, a jego metr...

  • Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia
    Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia

    Kalwaria Zebrzydowska

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie położone przy ulicy Zjednoczenia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze, a jego m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Wadowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 520 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! Osiedle Pod Skarpą zapewnia bliskość wszystkiego co ważne dla rodziny - szkoła, przedszkole, basen, sklepy, ścieżka rowerowa, s...

  • Wynajmę nowoczesne mieszkanie Podhalanin
    1 / 7
    Wynajmę nowoczesne mieszkanie Podhalanin

    Wadowice

    • 2 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Wynajmę nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie (2025 r.) – pierwszy najem. Mieszkanie jest całkowicie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe. • salon połączony z kuchn...

  • Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogrodem.
    1 / 16
    Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogrodem.

    Wadowice

    • 499 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 621 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Poczuj magię modernistycznej przestrzeni – Twój nowy azyl w sercu Wadowic to adres z duszą Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek w miejscu, które ma prawdziwą duszę i własną histori...

  • Właściciel sprzeda mieszkanie 3-p. Maków Podhalańskim
    1 / 8
    Właściciel sprzeda mieszkanie 3-p. Maków Podhalańskim

    Maków Podhalański

    • 587 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezpośrednio sprzedam dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2.Oddzielne WC do lekkiego odświeżenia. Okna plastikowe, Instalacje po wymianie.Stan budynku b.dobry, ociep...

  • Duże mieszkanie z ogródkiem
    1 / 16
    Duże mieszkanie z ogródkiem

    Wadowice

    • 399 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 4 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego, klimatycznego mieszkania z ogródkiem w centrum miasta? A może idealnego miejsca na swoją kancelarię, biuro rachunkowe czy studio fotograficzne? Miejsca, któr...

  • Sprzedam lub zamienie mieszkanie Skarpa parter!!!!
    1 / 8
    Sprzedam lub zamienie mieszkanie Skarpa parter!!!!

    Wadowice

    • 580 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lub zamiana na mniejsze mieszkanie.Piękne , przestronne , słoneczne mieszkanie , położone w Wadowicach na Osiedlu Pod Skarpą Przekształcone tylko na własnościowe to (...

  • Komfort i nowoczesność od zaraz | gotowe | 44,8 m²

    Maków Podhalański » os. Osiedle Tysiąclecia

    • 425 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne 44,8 m² po remoncie | 2 pokoje | Maków Podhalański | Inwestycja lub na startMasz dość oglądania mieszkań do odświeżenia? To ogłoszenie jest dla Ciebie!Na sprzedaż jasne...

  • Sprzedam mieszkanie Maków Podhalański

    Maków Podhalański

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3- pokojowe z balkonem i komórką lokatorską. Zlokalizowane na 1 piętrze. Powierzchnia mieszkania: 66,56 m² + komórka lokatorska 4m². Bardzo dobra lokalizacja , blis...

  • Duże, wygodne mieszkanie w atrakcyjnej cenie!

    Kalwaria Zebrzydowska

    • 719 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 8 663 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie w sercu Kalwarii Zebrzydowskiej – idealne dla rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 83 m², które z pewnością...

  • Sprzedam mieszkanie w Sułkowicach

    Sułkowice

    • 390 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania ładne mieszkanie w Sułkowicach. Mieszkanie na wysokim parterze składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki. Mieszkanie po remoncie wymieniona instalacja elektryczna i...

  • Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 339 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Mieszkanie w spokojnym miejscu Wadowic. Osiedle doskonale zlokalizowane, wokół sklepy, szkoła, basen a zarazem blisko do centrum i ścieżek rowerowych wzdłuż rzeki Sk...

  • Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 425 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis Do sprzedania słoneczne, jasne mieszkanie o pow. 58,46 m2. Zlokalizowany w centrum Wadowic, z widokiem na góry. Mieszkanie bardzo zadbane - 2 lata temu odświeżone....