• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Oborniki Śląskie +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Sucha Beskidzka

(2)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sucha Beskidzka

    • 65 663 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie bezczynszowe 47.5m2 z możliwością adaptacji n...

    Sucha Beskidzka

    • 400 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie bezczynszowe do zamieszkania z możliwością adaptacji na biura lub gabinety. 47.5 m2 w centrum Suchej Beskidzkiej Rynek. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, 2 przedp...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wadowice

    • 460 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wadowice

    • 397 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 339 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Mieszkanie w spokojnym miejscu Wadowic. Osiedle doskonale zlokalizowane, wokół sklepy, szkoła, basen a zarazem blisko do centrum i ścieżek rowerowych wzdłuż rzeki Sk...

  • Sprzedam mieszkanie w Sułkowicach

    Sułkowice

    • 390 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania ładne mieszkanie w Sułkowicach. Mieszkanie na wysokim parterze składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki. Mieszkanie po remoncie wymieniona instalacja elektryczna i...

  • Komfort i nowoczesność od zaraz | gotowe | 44,8 m²

    Maków Podhalański » os. Osiedle Tysiąclecia

    • 425 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne 44,8 m² po remoncie | 2 pokoje | Maków Podhalański | Inwestycja lub na startMasz dość oglądania mieszkań do odświeżenia? To ogłoszenie jest dla Ciebie!Na sprzedaż jasne...

  • Wynajmę nowoczesne mieszkanie Podhalanin
    1 / 7
    Wynajmę nowoczesne mieszkanie Podhalanin

    Wadowice

    • 2 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Wynajmę nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie (2025 r.) – pierwszy najem. Mieszkanie jest całkowicie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe. • salon połączony z kuchn...

  • Mieszkanie Wadowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 520 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! Osiedle Pod Skarpą zapewnia bliskość wszystkiego co ważne dla rodziny - szkoła, przedszkole, basen, sklepy, ścieżka rowerowa, s...

  • Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia
    Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia

    Kalwaria Zebrzydowska

    • 2 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie położone przy ulicy Zjednoczenia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, a jego metr...

  • Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia
    Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia

    Kalwaria Zebrzydowska

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie położone przy ulicy Zjednoczenia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze, a jego m...

  • Nowoczesny Apartament 78 m2 na granicy z Wadowicam
    1 / 16
    Nowoczesny Apartament 78 m2 na granicy z Wadowicam

    Klecza Dolna

    • 698 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Twój rodzinny azyl na Osiedlu Przy Młynie – Ogród, Cisza i Bezpieczeństwo Lokalizacja, która koi zmysły Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum miejskiej...

  • Mieszkanie Wadowice, Karmelicka
    Mieszkanie Wadowice, Karmelicka

    Wadowice

    • 955 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 15 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiam bardzo ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania a zasadzie namiastki małego domku zlokalizowanego w Wadowicach. Lokal usytuowany jest w budynku dwu lokalowym częściowo...