• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sławnem

(23)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Darłowo

    • 280 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Budynek s.c. Maria Peryga-Dubiel, Lilla Budynek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malechowo

    • 249 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Mieszkalny w Darłowie

    Darłowo

    • 250 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe w Darłowie przy ulicy Wyspiańskiego 9. Mieszkanie po remoncie. Wymaga odmalowania. Blok wybudowany w latach 70tych. Na mieszkanie składają się:...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianice

    • 2 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w budynku dwurodzinnym
    1 / 20
    Mieszkanie w budynku dwurodzinnym

    Świerzenko

    • 265 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Duninowo

    • 295 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dąbki

    • 1 850 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 14 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Strzelino

    • 310 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianice

    • 439 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Głobino

    • 350 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 3 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Redzikowo

    • 289 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jezierzyce

    • 265 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Głobino

    • 450 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biesowice

    • 180 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • wynajem
    wynajem

    Grabno

    • 2 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielnym wejściem. Bez zwierząt

  • Mieszkanie Sianów
    1 / 4
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 172 907 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie jednopokojo...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 202 240 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe...

  • Mieszkanie Sianów
    1 / 3
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 152 915 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 6 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 260 642 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kolejny etap budowy osiedla Bajkowego w Sianowie. Mieszkanie 2-pokojowe B-P-5 o powierzchni 38,05 m2 z tarasem usytuowane na parterze. W skład nieruchomości wchodzi: - przedpokój...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 260 642 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Kolejny etap budowy osiedla Bajkowego w Sianowie. Mieszkanie 2-pokojowe B-3-34 o powierzchni 38,05 m2 usytuowane na 3 piętrze. W skład nieruchomości wchodzi: - przedpokój 4,50 m2...

  • OKAZJA! 3 pokoje, 60 m² z OGRÓDKIEM – Sianów, ul. Pia
    OKAZJA! 3 pokoje, 60 m² z OGRÓDKIEM – Sianów, ul. Pia

    Sianów

    • 115 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w Sianowie (woj. zachodniopomorskie) przy ul. Piastów 8. Lokal znajduje się na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze...

  • Jezierzyce Osiedle,2 pokoje, parter – 43,52 m2
    1 / 15
    Jezierzyce Osiedle,2 pokoje, parter – 43,52 m2

    Jezierzyce

    • 315 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 326 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Funkcjonalne mieszkanie blisko Słupska – parter, 43,52m2, Jezierzyce 2 pokoje - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - 2 pokoje o powierzchni 43,52 m² – kompaktowe i funkcjonalne...

  • Tanie mieszkanie w Karnieszewicach
    1 / 16
    Tanie mieszkanie w Karnieszewicach

    Karnieszewice

    • 149 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż mieszkanie 49,58 m² (68 m² całkowitej) z garażem – Karnieszewice, blisko S6, bezczyn...

  • Tanie mieszkanie w Karnieszewicach pod Koszalinem!
    1 / 16
    Tanie mieszkanie w Karnieszewicach pod Koszalinem!

    Karnieszewice

    • 199 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż przestronne mieszkanie ok. 58 m² (115 m² powierzchni całkowitej) z możliwością dokup...

  • Dwa mieszkania + działka w Karnieszewicach
    1 / 16
    Dwa mieszkania + działka w Karnieszewicach

    Karnieszewice

    • 419 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 3 916 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Dwa mieszkania oraz działka budowlana w Karnieszewicach za jedyne 419 000 zł! Na sprzedaż wyjąt...

  • Wymarzone Mieszkanie nad Jeziorem
    1 / 16
    Wymarzone Mieszkanie nad Jeziorem

    Bukowo Morskie

    • 399 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wymarzone mieszkanie nad jeziorem, blisko morza! Zapraszamy na prezentację tego niezwykłego mi...

  • Mieszkanie Widzino gm. Kobylnica, Główna
    1 / 13
    Mieszkanie Widzino gm. Kobylnica, Główna

    Widzino

    • 405 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe osiedle "Leśne Zacisze" w Widzinie koło Słupska i Kobylnicy , komfort i nowoczesność w spokojnej okolicy 0% prowizji , 0% PCC NIE JEST wymagana zgoda Ministerstwa OFEROWANE...

  • Mieszkanie z Balkonem, 3 Pokojowe + Blisko Lasu
    1 / 15
    Mieszkanie z Balkonem, 3 Pokojowe + Blisko Lasu

    Bukowo

    • 249 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe | 80,63 m² | Bukowo Na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku w miejscowości Bukowo (gmina...

  • Mieszkanie Bierkowo gm. Słupsk
    1 / 15
    Mieszkanie Bierkowo gm. Słupsk

    Bierkowo

    • 595 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gotowe do zamieszkania | 3 pokoje + ogród + niski czynsz | Bierkowo Twój azyl blisko natury - wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w Bierkowie k. Słupska Na sprzedaż oferujemy piękne,...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 172 907 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 6 176 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Siemianice gm. Słupsk, Ku Słońcu
    1 / 9
    Mieszkanie Siemianice gm. Słupsk, Ku Słońcu

    Siemianice

    • 449 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 365 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zadbane t rzypokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie z balkonem, miejscem parkingowym i poddaszem na nowoczesnym osiedlu przy ul. Ku Słońcu w Siemianicach. Z przyjem...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Głobino

    • 459 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 35,5 m² • 3 piętro • Sianów, ul. Słowackiego
    1 / 8
    Mieszkanie 35,5 m² • 3 piętro • Sianów, ul. Słowackiego

    Sianów

    • 199 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie 35,5 m² • 3 piętro • Sianów, ul. Słowackiego • 199,000 zł Na sprzedaż komfortowe, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 3. piętrze w z...