• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łódź
  • Niegowoniczki
  • Celiny
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Sławno

(1)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sławno

    • 160 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 2 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SPRZDAM LUB ZAMIENIĘ MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE W ATRAKCYJNYM MIEJCU...

    Ustka

    • 1 200 000 zł cena
    • 9 386 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedaży lub zamiany, mieszkanie w wyjątkowym i atrakcyjnym miejscu w Ustce Położone na starówce przy porcie, do plaży 150m do bulwaru portowego 50m Mieszkanie własnoś...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Słupsk

    • 3 200 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Słupsk

    • 926 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Słupsk

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Słupsk

    • 749 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Słupsk

    • 469 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 8 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 8 pokojowe

    Ustka

    • 1 500 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 8 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Słupsk

    • 639 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 4 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż w Darłówku

    Darłowo

    • 789 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż inwestycyjne mieszkanie w Darłówku | 150 metrów od plaży | 5pokoi | Dwa apartamenty w cenie jednego Sprawdź nowoczesną prezentacje mieszkania: 1. WIRTUALNY SPACER -...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Słupsk

    • 390 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dąbki

    • 1 850 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 14 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Słupsk

    • 399 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Słupsk

    • 379 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Słupsk

    • 659 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Słupsk

    • 372 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Słupsk » ul. Moniuszki

    • 790 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Słupsk

    • 439 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Słupsk, Marii Curie Skłodowskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Słupsk, Marii Curie Skłodowskiej

    Słupsk

    • 650 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    WYJĄTKOWE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W NOWOCZESNYM STYLU OSIEDLE ZAMKNIĘTE TOP LOKALIZACJA Biuro Nieruchomości Delta w Słupsku oferuje na sprzedaż przestronne, dwupozio...

  • Tanie mieszkanie w Karnieszewicach
    1 / 16
    Tanie mieszkanie w Karnieszewicach

    Karnieszewice

    • 149 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż mieszkanie 49,58 m² (68 m² całkowitej) z garażem – Karnieszewice, blisko S6, bezczyn...

  • Tanie mieszkanie w Karnieszewicach pod Koszalinem!
    1 / 16
    Tanie mieszkanie w Karnieszewicach pod Koszalinem!

    Karnieszewice

    • 199 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż przestronne mieszkanie ok. 58 m² (115 m² powierzchni całkowitej) z możliwością dokup...

  • Dwa mieszkania + działka w Karnieszewicach
    1 / 16
    Dwa mieszkania + działka w Karnieszewicach

    Karnieszewice

    • 419 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 3 916 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Dwa mieszkania oraz działka budowlana w Karnieszewicach za jedyne 419 000 zł! Na sprzedaż wyjąt...

  • Sprzedam Mieszkanie Centrum Darłowa 67m/2
    1 / 16
    Sprzedam Mieszkanie Centrum Darłowa 67m/2

    Darłowo

    • 430 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4 pokoje | 66,960 m² | 1 piętro | Ścisłe centrum Darłowa | Bez pośredników Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,960 m/2, położone na 1 piętrze w kamienicy...

  • 4 pokojowe parter szybkie wydanie niski czynsz
    1 / 4
    4 pokojowe parter szybkie wydanie niski czynsz

    Słupsk

    • 375 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie wnetrze w starszym stylu, do wlasnej aranzacji. Mieszkanie wyjatkowo ciepłe, z niskim czynszem. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie. W otoczeniu ziele...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Darłowo

    • 430 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 418 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 4 pokojowe z balkonem ul. Anny Gryfitki
    1 / 12
    4 pokojowe z balkonem ul. Anny Gryfitki

    Słupsk

    • 360 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE Z BALKONEM W BLOKU Mieszkanie czteropokojowe, dwustronne, kuchnia widna z jadalnią, z balkonem, z ciepłą wodą i ogrzewaniem z sieci miejskiej, położone na parterze czter...

  • Mieszkanie107m2, Centrum, 4 pokoje, 2 balkony+ piwnica 20m2
    1 / 16
    Mieszkanie107m2, Centrum, 4 pokoje, 2 balkony+ piwnica 20m2

    Słupsk

    • 615 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 5 748 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 107m2 +20m2 piwnica, w Centrum , 4 pokoje , łazienka, oddzielna kuchnia , 2 balkony. Mieszkanie wyposażone : nowa lodówka , nowa kuchenka, szafki kuchenne , n...

  • Przestronne 4-pok mieszkanie na parterze w centrum ul. Micki
    1 / 14
    Przestronne 4-pok mieszkanie na parterze w centrum ul. Micki

    Słupsk

    • 528 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z potencjałem – parter kamienicy przy ul. Mickiewicza w Słupsku Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 95,69 m², poł...

  • Mieszkanie Siemianice gm. Słupsk, Ku Słońcu
    1 / 9
    Mieszkanie Siemianice gm. Słupsk, Ku Słońcu

    Siemianice

    • 449 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 365 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zadbane t rzypokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie z balkonem, miejscem parkingowym i poddaszem na nowoczesnym osiedlu przy ul. Ku Słońcu w Siemianicach. Z przyjem...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Głobino

    • 459 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w centrum Słupska 136m2
    1 / 16
    Mieszkanie w centrum Słupska 136m2

    Słupsk

    • 499 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 136,38 m², położone w samym sercu Słupska, przy ul. Wojska Polskiego. To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjny...