• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Biesowice

(1)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biesowice

    • 180 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 379 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Starnice

    • 399 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 3 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w budynku dwurodzinnym
    1 / 20
    Mieszkanie w budynku dwurodzinnym

    Świerzenko

    • 265 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malechowo

    • 249 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 2 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 559 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 1 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Słupsk

    • 639 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 4 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie z działką w pobliżu Bytowa
    1 / 20
    Mieszkanie z działką w pobliżu Bytowa

    Osieki

    • 245 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Słupsk

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Słupsk

    • 1 350 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Głobino

    • 350 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 3 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Słupsk » ul. Moniuszki

    • 790 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Głobino

    • 450 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokojowe balkon miejsce postojowe 45,59 m2 ul. Fińska AB
    1 / 6
    2 pokojowe balkon miejsce postojowe 45,59 m2 ul. Fińska AB

    Słupsk

    • 314 571 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OGRZEWANIE PODŁOGOWE PLUS MIEJSCE POSTOJOWE GRATIS! PRZEDSTAWIAMY NOWĄ INWESTYCJĘ OSIEDLE SANTORINI W SŁUPSKU BUDYNKI TYP A, B MIESZKANIA Z BALKONAMI, OGRODAMI I MIEJSCAMI POSTO...

  • Mieszkanie na sprzedaż w Słupsku gotowe do zamieszkania 45,70 m²...

    Słupsk

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż zadbane, 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Słupsku przy ul. Banacha 7 (dzielnica Zatorze). Lokal ma powierzchnię 45,70 m², na którą składają się: trzy niezależne p...

  • Nowe 2 pokojowe 41,86 m2 duży balkon ul. Legionów Polskich
    1 / 11
    Nowe 2 pokojowe 41,86 m2 duży balkon ul. Legionów Polskich

    Słupsk

    • 394 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    GOTOWE DO ODBIORU MIESZKANIE W NOWYM BLOKU Z WINDĄ, PIWNICA W CENIE. MIEJSCE POSTOJOWE, DUŻY BALKON. NISKIE KOSZTY NABYCIA (NIE MA PCC I PROWIZJI). Mieszkanie 2 pokojowe, salon z a...

  • Biały Bór mieszkanie 3 pokojowe- sprzedam!
    1 / 12
    Biały Bór mieszkanie 3 pokojowe- sprzedam!

    Biały Bór

    • 350 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Pośrednikom dziękujemy! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Bia,łym Borze przy ulicy Norwida. mLokal znajduje się na parterze. Na powierzchnię 68,01 m2 składa się: - pokój 1- 19,63...

  • 3 pokojowe 53,17m2 balkon m. postojowe ul. Fińska C
    1 / 7
    3 pokojowe 53,17m2 balkon m. postojowe ul. Fińska C

    Słupsk

    • 366 873 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OGRZEWANIE PODŁOGOWE I MIEJSCE POSTOJOWE GRATIS! PRZEDSTAWIAMY NOWĄ INWESTYCJĘ OSIEDLE SANTORINI W SŁUPSKU BUDYNKI TYP C MIESZKANIA Z BALKONAMI, OGRODAMI I MIEJSCAMI POSTOJOWYMI...

  • Wynajmę mieszkanie 3 pokoje Biały Bór
    1 / 13
    Wynajmę mieszkanie 3 pokoje Biały Bór

    Biały Bór

    • 1 500 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na ulicy Norwida w Białym Borze. W skład mieszkania wchodzą: - Salon w pełni umeblowany (narożnik, komoda, kredens, szafka pod telewizor, TV,...

  • Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem
    1 / 11
    Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem

    Dobrociechy

    • 155 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,10 m2, położone w miejscowości Dobrociechy, gmina Bobolice. Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju z...

  • Mieszkanie Widzino gm. Kobylnica, Główna
    1 / 13
    Mieszkanie Widzino gm. Kobylnica, Główna

    Widzino

    • 405 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe osiedle "Leśne Zacisze" w Widzinie koło Słupska i Kobylnicy , komfort i nowoczesność w spokojnej okolicy 0% prowizji , 0% PCC NIE JEST wymagana zgoda Ministerstwa OFEROWANE...

  • Banacha, Słupsk, mieszkanie 2 pokoje,
    1 / 15
    Banacha, Słupsk, mieszkanie 2 pokoje,

    Słupsk

    • 310 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zatorze, Banacha, 2 pokoje – świetna lokalizacja! Idealne dla rodziny lub pod wynajem - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Pełna własność – pełne prawo do lokalu - Dwa oddziel...

  • Mieszkanie Słupsk, Szczecińska
    1 / 8
    Mieszkanie Słupsk, Szczecińska

    Słupsk

    • 475 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowa oferta tylko w naszym biurze! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Nie wymagana jest zgoda MSWiA 3 pokoje | 61,5m | duży balkon | Słupsk ul. Szczecińska Na sprzedaż...

  • Mieszkanie z Balkonem, 3 Pokojowe + Blisko Lasu
    1 / 15
    Mieszkanie z Balkonem, 3 Pokojowe + Blisko Lasu

    Bukowo

    • 249 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe | 80,63 m² | Bukowo Na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku w miejscowości Bukowo (gmina...

  • Kwasowo - 2 pokoje na I piętrze
    1 / 16
    Kwasowo - 2 pokoje na I piętrze

    Kwasowo

    • 160 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Do sprzedaży oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze zabytkowego pałacu, w malownicz...

  • Mieszkanie Słupsk, Kilińskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Słupsk, Kilińskiego

    Słupsk

    • 245 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m, położone na 2. piętrze w zadbanej, zabytkowej kamienicy. Lokal składa się z jasnego salonu z częścią jadalnianą,...

  • Mieszkanie Bierkowo gm. Słupsk
    1 / 15
    Mieszkanie Bierkowo gm. Słupsk

    Bierkowo

    • 595 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gotowe do zamieszkania | 3 pokoje + ogród + niski czynsz | Bierkowo Twój azyl blisko natury - wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w Bierkowie k. Słupska Na sprzedaż oferujemy piękne,...

  • Żegocino - mieszkanie na parterze z działką!
    1 / 16
    Żegocino - mieszkanie na parterze z działką!

    Żegocino

    • 160 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Do sprzedaży oferuję Państwu dwupokojowe bezczynszowe mieszkanie w miejscowości Żegocino z odrębną działką położoną b...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Głobino

    • 459 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości