• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kołczygłowy
  • Krasówka
  • Dłutów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Malechowo

(3)
  • Posesja na sprzedaż
    1 / 15
    Posesja na sprzedaż

    Malechowo

    • 950 000 zł cena
    • 258 m2 powierzchnia
    • 3 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość wolnostojąca z ogromnym potencjałem, położona w miejscowości Malechowo, gmina Szczecinek. Budynek o powierzchni użytkowej 258,35 m2 to propozycja...

  • Wyjątkowa rezydencja z salą bankietową- 2 garażami
    1 / 16
    Wyjątkowa rezydencja z salą bankietową- 2 garażami

    Malechowo

    • 1 950 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 8 058 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 67 arów. Całość tworzy spójny kompleks mieszkalno–usługowy, idealny zarówno dla dużej lub wielopokoleni...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malechowo

    • 249 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Darlowo/Kopnica

    Kopnica

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka malowniczo położona z dostępem do drogi publicznej .Niedaleko zabudowania gospodarcze oraz widok na morze. Działka porośnięta samosiejkami. Świetnie nadaje się na postawien...

  • Działka Bobolin gm. Darłowo - ok. 800 m od morza

    Bobolin

    • 1 173 645 zł cena
    • 26 081 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny (łąki )o łącznej powierzchni 26081 m2, podzielony na 8 działek w kształcie prostokąta ,średnio ok. 3300 m2 każda. Położony w miejscowości Bobolin gm. Darłowo ,...

  • Dom nad stawem- Nacław gm. Polanów

    Nacław

    • 549 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 3 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działka Bobolin 1147m2,zabudowa mieszkaniowa.

    Bobolin

    • 229 000 zł cena
    • 1 147 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa nie zabudowana położona w Bobolnie, gm. Kołbaskowo, pow. policki, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 1147 m2. NIeruchomość gruntowa położona w kompleksi...

  • Działka Bobolin 1147m2,pod zabudowę mieszkaniową.

    Bobolin

    • 229 000 zł cena
    • 1 147 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa nie zabudowana położona w Boboilnie, gm. Kołbaskowo, pow. policki, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 1147 m2. NIeruchomość gruntowa położona w kompleks...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Kowalewiczki

    • 270 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 1 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek s.c. Maria Peryga-Dubiel, Lilla Budynek
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Krupy

    • 799 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 196 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek s.c. Maria Peryga-Dubiel, Lilla Budynek
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Zakrzewo

    • 1 978 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 6 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek s.c. Maria Peryga-Dubiel, Lilla Budynek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dąbki

    • 1 850 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 14 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Działka rolna
    1 / 7
    Działka rolna

    Jeżyczki

    • 40 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna.Mozliwosc odmulenia stawu ,działka przy rzece Grabowej .Czesciowe nasadzenia drzewne w celu zrobienia rekreacji.Bezpośredni dojazd od ulicy.wodociąg i słup energetyc...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bielkowo

    • 749 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 3 764 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka w Bobolinie - tu zaczyna się spokój.

    Bobolin

    • 289 000 zł cena
    • 1 321 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Marzysz o domu z widokiem na naturę, gdzie poranki witają Cię śpiewem ptaków, a wieczory przynoszą ciszę i spokój? Ta działka to idealna przestrzeń dla Ciebie.Lokalizacja: Bobolin,...

  • Lokal użytkowy Sprzedaż: Karwice

    Karwice

    • 209 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 2 010 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Lokal użytkowy Sprzedaż: Sulechowo

    Sulechowo

    • 200 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 1 563 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • W pobliżu Bałtyku
    1 / 2
    W pobliżu Bałtyku

    Cisowo

    • 200 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Będa działki od 500m,x2 szt,,30000,x2szt,w przyszłym roku będą dokonane dokładne pomiary i zezwolenia na kupno działek-Cisowo Gm,Darłowo

  • Działka nad morzem Darłowo/Kopnica
    Działka nad morzem Darłowo/Kopnica

    Kopnica

    • 129 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka nr ew 29/2 malowniczo położona z dostępem do drogi publicznej .Niedaleko zabudowania gospodarcze,nowo wybudowane domy/ 200-300m/ oraz widok na morze i jezioro Kopań. Działk...

  • Tanie mieszkanie w Karnieszewicach pod Koszalinem!
    1 / 16
    Tanie mieszkanie w Karnieszewicach pod Koszalinem!

    Karnieszewice

    • 199 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż przestronne mieszkanie ok. 58 m² (115 m² powierzchni całkowitej) z możliwością dokup...

  • Wymarzone Mieszkanie nad Jeziorem
    1 / 16
    Wymarzone Mieszkanie nad Jeziorem

    Bukowo Morskie

    • 399 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wymarzone mieszkanie nad jeziorem, blisko morza! Zapraszamy na prezentację tego niezwykłego mi...

  • Działka nad jeziorem
    1 / 3
    Działka nad jeziorem

    Świerczyna

    • 128 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 270 położona w miejscowości Świerczyna gmina Wierzchowo . Wydane zostały warunki zabudowy , prąd woda oraz kanalizacja w granicy działki. Nieopodal znajduje...

  • Mieszkanie z Balkonem, 3 Pokojowe + Blisko Lasu
    1 / 15
    Mieszkanie z Balkonem, 3 Pokojowe + Blisko Lasu

    Bukowo

    • 249 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe | 80,63 m² | Bukowo Na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku w miejscowości Bukowo (gmina...

  • Teren 3 km od morza, Bobolin, Dąbki pod Darłowem
    1 / 3
    Teren 3 km od morza, Bobolin, Dąbki pod Darłowem

    Bobolin

    • 1 000 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta 369/9434/OGS. Na sprzedaż duża 4 ha ziemi rolnej podzielonej na działki po 3000 m2 Nasz Klient jest zdecydowany sprzedać tą nieruchomość w całości. Teren jest położony ok...

  • Działka budowlana Gleźnowo  gm. Darłowo
    1 / 8
    Działka budowlana Gleźnowo gm. Darłowo

    Gleźnowo

    • 75 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-rekreacyjna 500 m2 - 300 m od Jeziora Bukowo Szukasz miejsca pod dom letniskowy, całoroczny lub inwestycję nad jeziorem i blisko morza? Ta oferta to połączenie n...

  • Działka 3 km od morza, Bobolin, Dąbki pod Darłowem
    1 / 4
    Działka 3 km od morza, Bobolin, Dąbki pod Darłowem

    Bobolin

    • 60 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta 389/9434/OGS. Na sprzedaż duża 30 arów ( 3000 m2 ) działka rolna. Działka jest położona ok 1 km od ulicy Letniskowej i Pirackiej w Bobolinie. Do morza są 3 km. Posiada powi...

  • Działka budowlana Bobolin gm. Kołbaskowo, Czekoladowa
    Działka budowlana Bobolin gm. Kołbaskowo, Czekoladowa

    Bobolin

    • 275 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Bobolinie, gm. Kołbaskowo 1094 m. Osiedle zamknięte. Szukasz wyjątkowego miejsca w cichej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale z doskonałym dostępem do...

  • Działka budowlana Gleźnowo gm. Darłowo, Gleźnowo
    Działka budowlana Gleźnowo gm. Darłowo, Gleźnowo

    Gleźnowo

    • 135 600 zł cena
    • 1 356 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZRWACJA- NOWA CENA! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Gleźnowo, oddalonej zaledwie 9 km od nadmorskich Dąbek i Morza Bałtyckie...

  • Dom mieszkalny z pow.usługową! 300 m od morza
    Dom mieszkalny z pow.usługową! 300 m od morza

    Bobolin

    • 1 999 000 zł cena
    • 297 m2 powierzchnia
    • 6 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy dom inwestycyjny 300 m od plaży Dąbki, Bobolin! Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? Ta oferta to idealne połączenie komfortu, lokalizacj...

  • Żegocino - mieszkanie na parterze z działką!
    1 / 16
    Żegocino - mieszkanie na parterze z działką!

    Żegocino

    • 160 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Do sprzedaży oferuję Państwu dwupokojowe bezczynszowe mieszkanie w miejscowości Żegocino z odrębną działką położoną b...

  • Działka budowlana z MPZP między Darłowem a Dąbkami
    1 / 14
    Działka budowlana z MPZP między Darłowem a Dąbkami

    Żukowo Morskie

    • 99 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Polecam działkę o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Żukowo Morskie. Łatwy dojazd, widokowa oko...

  • Działka w Bielkowie
    1 / 3
    Działka w Bielkowie

    Bielkowo

    • 171 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Bielkowo o powierzchni 1006 m2, Możliwość wybudowania budynku mieszkalnego jednorodzinnego, własne ujęcie wody, zbiornik bezod...

  • Dom parterowy 133m | działka >2000m2, cena 849000!
    1 / 16
    Dom parterowy 133m | działka >2000m2, cena 849000!

    Bielkowo

    • 849 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 384 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy o powierzchni 133,63 m2, z garażem w bryle budynku, w Bielkowie (gm. Kobylanka), zaledwie 2,5 km od Jeziora Miedwie. Budynek został wybudowa...