• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Hajnówka
  • Okunino
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Biesowice

(1)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biesowice

    • 180 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nowe mieszkanie 3 pokojowe - klucze od zaraz BK2%

    Słupsk

    • 385 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Radosław Świdziński
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 379 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w budynku dwurodzinnym
    1 / 20
    Mieszkanie w budynku dwurodzinnym

    Świerzenko

    • 265 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Malechowo

    • 249 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 319 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 2 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 2 200 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 559 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 1 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 269 900 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokojowe z loggią 54,93 m2 garaż ul. Dywizjonu 303
    1 / 5
    3 pokojowe z loggią 54,93 m2 garaż ul. Dywizjonu 303

    Słupsk

    • 455 919 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ROZPOCZYNAMY SPRZEDAŻ KOLEJNEGO BLOKU B15 NOWE MIESZKANIA 32-55 M2 Z BALKONEM, KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ, MIEJSCEM POSTOJOWYM ZEWNĘTRZNYM I MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ. Ul. Dyw...

  • 3 pokojowe 53,43 m2 miejsce postojowe ul. Dywizjonu 303
    1 / 5
    3 pokojowe 53,43 m2 miejsce postojowe ul. Dywizjonu 303

    Słupsk

    • 443 469 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Głobino

    • 350 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 3 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 424 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 4 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Słupsk

    • 345 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Głobino

    • 450 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż w Słupsku gotowe do zamieszkania 45,70 m²...

    Słupsk

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż zadbane, 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Słupsku przy ul. Banacha 7 (dzielnica Zatorze). Lokal ma powierzchnię 45,70 m², na którą składają się: trzy niezależne p...

  • 3 pokojowe z balkonem, blok ul. Hubalczyków
    1 / 8
    3 pokojowe z balkonem, blok ul. Hubalczyków

    Słupsk

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z BALKONEM Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne, rozkładowe, z balkonem, z ciepłą wodą i ogrzewaniem z sieci miejskiej, położone na III piętrze czteropiętroweg...

  • Biały Bór mieszkanie 3 pokojowe- sprzedam!
    1 / 12
    Biały Bór mieszkanie 3 pokojowe- sprzedam!

    Biały Bór

    • 350 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Pośrednikom dziękujemy! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Bia,łym Borze przy ulicy Norwida. mLokal znajduje się na parterze. Na powierzchnię 68,01 m2 składa się: - pokój 1- 19,63...

  • 3 pokojowe 53,17m2 balkon m. postojowe ul. Fińska C
    1 / 7
    3 pokojowe 53,17m2 balkon m. postojowe ul. Fińska C

    Słupsk

    • 366 873 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OGRZEWANIE PODŁOGOWE I MIEJSCE POSTOJOWE GRATIS! PRZEDSTAWIAMY NOWĄ INWESTYCJĘ OSIEDLE SANTORINI W SŁUPSKU BUDYNKI TYP C MIESZKANIA Z BALKONAMI, OGRODAMI I MIEJSCAMI POSTOJOWYMI...

  • Wynajmę mieszkanie 3 pokoje Biały Bór
    1 / 13
    Wynajmę mieszkanie 3 pokoje Biały Bór

    Biały Bór

    • 1 500 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na ulicy Norwida w Białym Borze. W skład mieszkania wchodzą: - Salon w pełni umeblowany (narożnik, komoda, kredens, szafka pod telewizor, TV,...

  • Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem
    1 / 11
    Mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem

    Dobrociechy

    • 155 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,10 m2, położone w miejscowości Dobrociechy, gmina Bobolice. Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju z...

  • Mieszkanie Widzino gm. Kobylnica, Główna
    1 / 13
    Mieszkanie Widzino gm. Kobylnica, Główna

    Widzino

    • 405 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe osiedle "Leśne Zacisze" w Widzinie koło Słupska i Kobylnicy , komfort i nowoczesność w spokojnej okolicy 0% prowizji , 0% PCC NIE JEST wymagana zgoda Ministerstwa OFEROWANE...

  • Słupsk, Bogdanowicza, 81,6m2 Unikalne
    1 / 16
    Słupsk, Bogdanowicza, 81,6m2 Unikalne

    Słupsk

    • 790 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bogdanowicza, Słupsk 2 lokale, 2 balkony, wyjątkowe 81,6m2 - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Możliwość inwestycji – mieszkanie podzielone na 2 niezależne lokale z własnymi...

  • Mieszkanie Słupsk, Szczecińska
    1 / 8
    Mieszkanie Słupsk, Szczecińska

    Słupsk

    • 475 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowa oferta tylko w naszym biurze! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Nie wymagana jest zgoda MSWiA 3 pokoje | 61,5m | duży balkon | Słupsk ul. Szczecińska Na sprzedaż...

  • Mieszkanie z Balkonem, 3 Pokojowe + Blisko Lasu
    1 / 15
    Mieszkanie z Balkonem, 3 Pokojowe + Blisko Lasu

    Bukowo

    • 249 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe | 80,63 m² | Bukowo Na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku w miejscowości Bukowo (gmina...

  • Mieszkanie Słupsk Zatorze, Józefa Piłsudskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Słupsk Zatorze, Józefa Piłsudskiego

    Słupsk

    • 269 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzy pokoje na Zatorzu - do własnej aranżacja w świetnej cenie! Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie oferuje przestrzeń dla całej rodzi...

  • Mieszkanie Bierkowo gm. Słupsk
    1 / 15
    Mieszkanie Bierkowo gm. Słupsk

    Bierkowo

    • 595 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gotowe do zamieszkania | 3 pokoje + ogród + niski czynsz | Bierkowo Twój azyl blisko natury - wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w Bierkowie k. Słupska Na sprzedaż oferujemy piękne,...

  • Mieszkanie Słupsk, Stefana Banacha
    Mieszkanie Słupsk, Stefana Banacha

    Słupsk

    • 578 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gotowe do zamieszkania | 3-pokojowe mieszkanie z loggią | 65,80m | wysoki parter | ul. Banacha Słupsk Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,80m, położon...

  • Mieszkanie Słupsk, dr. med. Kazimierza Frąckowskiego
    Mieszkanie Słupsk, dr. med. Kazimierza Frąckowskiego

    Słupsk

    • 463 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA ! 3 pokoje | duży balkon | po remoncie | os. Niepodległości Słupsk | ul. Frąckowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,46m (z piwnicą), położ...