• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rybnik +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rybnikiem

(228)
  • M3 Marusarzówny
    1 / 8
    M3 Marusarzówny

    Jastrzębie-Zdrój

    • 169 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA ! M3 (35,60M2) MARUSARZÓWNY OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - dwa pokoje na Oś.VI ul.Marusarzówny, okna PCV, w pokojach na podłodze...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Harcerska
    1 / 7
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Harcerska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum Jastrzębia-Zdroju przy ulicy Harcerskiej na 6 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 56 m² w 10-piętrowym blok...

  • SŁONECZNE 3 POKOJE POD LASEM

    Jastrzębie-Zdrój

    • 239 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Kurpiowska
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Kurpiowska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 163 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 4 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu M-2 w centrum Jastrzębia przy ulicy Kurpiowskiej. Lokal o powierzchni 33.30 m2 usytuowany na 9 piętrze w wieżowcu wyposażonym w 2 windy zatrzymujące...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Podmiejska
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Podmiejska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 550 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie, 65metrowe w bardzo dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta przy ulicy Podmiejskiej z widokiem na zieleń. Mieszkanie położone w bloku dwup...

  • Mieszkanie Żory ul. Malinowa

    Żory » ul. Malinowa

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, niezamieszkałe dotąd mieszkanie (M3), położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub...

  • Mieszkanie Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 516 375 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 60,75m2(mieszkanie F) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie no...

  • Mieszkanie Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 499 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 69,42m2(mieszkanie B) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie no...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • sprzedane KOMFORT I ELEGANCJA

    Żory

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    Lokal mieszkalny - Ornontowice

    Ornontowice

    • 74 250 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 16 października 2024 roku GL1G/GU/593/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skła...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna

    Jastrzębie-Zdrój

    • 395 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie M-6, w układzie pokoi 2x2, starannie wykończone, o powierzchni 70 m², położone na VII piętrze wysokiego bloku przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum

    Jastrzębie-Zdrój

    • 360 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu m-4 położone na trzecim piętrze w niskiej zabudowie przy ul. Jasnej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, wodnokana...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie typu M3, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Świetna propozycja dla osób szukających nowoczesnej, przytulnej przestrzeni w doskonałe...

  • M2 I piętro niski blok
    1 / 2
    M2 I piętro niski blok

    Jastrzębie-Zdrój

    • 128 500 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 4 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka w centrum niski blok I piętro OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 2 ( 26 m2) , usytuowane na ulicy Warmińskiej na I piętrze niskiego...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 460 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Aspect Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane na cenionym i zielonym osiedlu Gwark&...

  • Mieszkanie Żory Baranowice

    Żory » Baranowice

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŻORY - BARANOWICE MIESZKANIE Z WŁASNYM OGRÓDKIEM 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł DWA MIEJSCA PARKINGOWE WYŁĄCZNIE U NAS TAKA OFERTA! nie szukaj...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wrocławska
    1 / 6
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wrocławska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 70 metrowe mieszkanie z balkonem, w centrum Jastrzębia Zdroju na osiedlu Staszica przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku w ukł...

  • M-4 48 m2,balkon, 2p.niski blok, Jastrzębie-Z. ul.Wiejska.
    1 / 14
    M-4 48 m2,balkon, 2p.niski blok, Jastrzębie-Z. ul.Wiejska.

    Jastrzębie-Zdrój

    • 219 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa oferta. Umeblowane M, gotowe do zamieszkania, bez nakładów finansowych. Mieszkanie M-4, osiedle Złote łany, ul.Wiejska w Jastrzębiu-Zdroju atrakcyjna lokalizacja, 3 pokoje, p...

  • Mieszkanie Radlin

    Radlin

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Przytulne M2 po generalnym remoncie 37,43 m2 drugie piętro, ogrzewanie miejskie. Niski blok. Wnętrze po generalnym remoncie , mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finan...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Knurów

    Knurów

    • 46 484 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Agnieszki Sucheckiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G...