• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Rybnikiem

(27)
  • UMEBLOWANE GOTOWE DO WYNAJĘCIA

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • IDEALANE 1 PIĘTRO

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 150 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • umeblowane trzy pokoje z dużym balkonem

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 450 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • WYNAJMĘ MIESZKANIE W CENTRUM ŻOR
    1 / 9
    WYNAJMĘ MIESZKANIE W CENTRUM ŻOR

    Żory

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę nowe piękne apartamenty w centrum Żor Apartamenty znajdują sie na Rynku w Żorach w odnowionej kamienicy z nową windą. do wynajęcia KILKA KAWALEREK Z KUCHNIĄ I ŁAZIENKĄ KILK...

  • Mieszkania do wynajęcia

    Czerwionka-Leszczyny

    • 1 750 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32,54 m² położone w samym centrum miejscowości Czerwionka, znajduje się na 4 piętrze bloku mieszkalnego przy ul Furgoła. Mieszkanie p...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski
    Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 2 100 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia przestronne mieszkanie w Centrum Wodzisławia Śląskiego. Powierzchnia: 80 m² Lokalizacja: Centrum, Wodzisław Śląski Piętro: Parter Ogrzewanie: Centralne ogrzewa...

  • Mieszkanie - Czerwionka-Leszczyny

    Czerwionka-Leszczyny

    • 2 270 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

• Wynajem mieszkania
    1 / 10
    Wynajem mieszkania

    Knurów

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem okazjonalny kaucja 2tys zł prąd plus. Gaz płatność według zużycia mieszkanie umeblowane wolne od 1.05 Kontakt tylko tel. Krzysztof [tel] cena. Zawiera czynsz d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • rezerwacja WYNAJĘCIA UMEBLOWANE Z BALKONEM

    Jastrzębie-Zdrój

    • 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie
    1 / 16
    Mieszkanie

    Marklowice

    • 2 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Witam Wynajmę połowę domu po remoncie,dom nieużytkowany pare lat,posiada 4 pokoje ,kuchnia ,łazienka,wc,balkon,w dostępie ogródek taras.Ogrzewany gazem ziemnym,wypisazony podstawow...

  • Mieszkanie Żory,
    1 / 7
    Mieszkanie Żory,

    Żory

    • 1 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy do wynajmu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56 m², znajdujące się na osiedlu Księcia Władysława w Żorach, na 2 piętrze. Ważna informacja: Na zdjęciach mieszkanie...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Pionierów, Kurpiowska
    1 / 13
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Pionierów, Kurpiowska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie z balkonem typu M-3 na ul. Kurpiowskiej w centrum Jastrzębia-Zdroju. Duży pokój z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia z oknem, łazienka razem z wc...

  • Mieszkanie na wynajm
    1 / 9
    Mieszkanie na wynajm

    Marklowice

    • 2 200 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne mieszkanie wynajmę.120m2- 4 pokoje osobne wejscie osobne liczniki na media. Zapraszam

  • Wynajm mieszkania
    1 / 9
    Wynajm mieszkania

    Marklowice

    • 2 200 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie w domu prywatnym .Osobne wejście osobne liczniki prąd woda gaz.Obejście ogrodzone duzy parking, solary , kamery, internet. Zapraszam

  • Wynajmę Nowe Mieszkanie M2 Żory / Rybnik 30 m2
    1 / 3
    Wynajmę Nowe Mieszkanie M2 Żory / Rybnik 30 m2

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 650 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę kawalerkę 30 m2 Odstępne: 1650 + czynsz + media (prąd, woda, gaz) (czynsz ok 200 zł ) Ogrzewanie: Gazowe Wyposażenie: lodówka, mikrofalówka, pralka Do dyspozycji . mały t...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój,
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój,

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Przedstawiamy funkcjonalną kawalerkę na wynajem, zlokalizowaną na 6. piętrze przy ulicy Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. To świetna propozycja dla singla lub pary, ceniących mąd...

  • Mieszkanie umeblowane po remoncie umeblowane
    1 / 12
    Mieszkanie umeblowane po remoncie umeblowane

    Knurów

    • 2 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kuchnia kompletnie umeblowana,łazienka pralka .wanna.umywalka. pokoje sypialnia szafa duży pokój komoda reszta do dogadania wolne od 1.04 2000 tyś zł. Plus prad. ga...

  • Duże mieszkanie jak DOM
    1 / 7
    Duże mieszkanie jak DOM

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Szanowni Państwo, Przedmiotem najmu jest ogromne mieszkanie w dużym nowym ocieplonym budynku (mieszczące się na samym dole - parter), który jest wyposażony we wszystkie media. Je...

  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 6
    Wynajmę kawalerkę

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę od zaraz kawalerkę w Jastrzębiu-Zdroju w Zdroju. Obok parku w nowym budynku, ocieplonym. Obok sklepy, przystanki, szkoły, banki... Metraż 40; 2 pokoje; Mój numer: [tel]

  • MIESZKANIE JAK DOM- PO REMONCIE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
    1 / 8
    MIESZKANIE JAK DOM- PO REMONCIE JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 600 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Wynajmę jedną kondygnację domu (I piętro). Wiele pokoi, dwie łazienki, duży metraż, po remoncie. Najlepiej duże rodziny. Również możliwy parking, miejsce na grilla, miejsce na podw...