• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rybnikiem

(228)
  • Mieszkanie Pszów

    Pszów

    • 204 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Niskie koszty utrzymania mieszkania Sprzedam mieszkanie po remoncie w Pszowie znajdujące się na Wysokim Parterze w bloku po termomodernizacji . Poza remontem Najważniejszy...

  • Mieszkanie Radlin

    Radlin

    • 259 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Ustawne 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem znajdujące się na 1 piętrze ocieplonego bloku. Nieruchomość znajduje się w Radlinie ul. Wieczork...

  • Mieszkanie Pszów

    Pszów

    • 169 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam Zadbane 2 pokojowe Mieszkanie w Pszowie o powierzchni 37 mkw. znajdujące się na wysokim Parterze w bloku po termomodernizacji (os. Kościuszki). W pobliżu peł...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 319 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja! Sprzedam gustownie urządzone mieszkanie po generalnym remoncie w Wodzisławiu Śląskim na os. XXX Lecia . Nieruchomość znajduje się na Parterze w niskim bloku po termo...

  • Mieszkanie Pszów

    Pszów

    • 259 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe Mieszkanie w Pszowie o powierzchni 66 mkw. znajdujące się na 2 piętrze z dużym, balkonem w bloku po termomodernizacji . W pobliżu pełna infrastru...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Kusocińskiego

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Kusocińskiego

    • 259 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie położone w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Kusocińskiego . Mieszkanie znajduje się na II piętrze niskiego bloku. W pobliżu pełna in...

  • Mieszkanie Rydułtowy ul. Osiedle Orłowiec

    Rydułtowy » ul. Osiedle Orłowiec

    • 239 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,27 mkw znajdujące się na czwartym piętrze bloku w Rydułtowach na os. Orłowiec . W pobliżu pełna infrastru...

  • Mieszkanie Pszów ul. os. Józefa Tytki

    Pszów » os. Tytki

    • 299 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w Pszowie na os. Tytki znajdujące się na 1 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji. W pobliżu pełna infrastruktura : sklepy, przyst...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 269 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie w Jastrzębiu-Zdroju znajdujące się w niskim bloku na cichym i spokojnym osiedlu. (ul. Malchera) W pobliżu pełna infrastruktura :...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Śląska

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Śląska

    • 258 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie położone w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Śląskiej . Mieszkanie znajduje się na IV piętrze wysokiego bloku z windą (winda zatrzymuje się...

  • Mieszkanie Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 314 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja! Mieszkanie z dużym garażem + wspólny ogródek dla mieszkańców Sprzedam Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie położone na wysokim Parterze w Rydułtowach (ul....

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Kaszubska

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Kaszubska

    • 208 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie położone w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Kaszubskiej . Mieszkanie znajduje się na II piętrze wysokiego bloku z windą (winda zatrzymuje się na każ...

  • Mieszkanie Pszów

    Pszów

    • 219 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam Zadbane Mieszkanie w Pszowie o powierzchni 49,33 mkw znajdujące się na 3 piętrze z balkonem w bloku po termomodernizacji . Atuty nieruchomości : - niskie ko...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 269 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie położone w Centrum Wodzisławia Śląskiego na ul. 26 marca. Nieruchomość z niecodziennym widokiem znajduje się na 10 piętrze w zadbanym bloku z...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 204 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam ustawną kawalerkę blisko Centrum Wodzisławia Śląskiego (ul. Przemysława) w ocieplonym bloku po termomodernizacji z windą . Mieszkanie znajduje się na wygodnym 2 P...

  • Mieszkanie Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 249 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Duże 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w ocieplonym bloku po termomodernizacji w Rydułtowach na os. Orłowiec. W pobliżu pełna infrastruktura m.in przystan...

  • Mieszkanie Gorzyce ul. Piaskowa

    Gorzyce » ul. Piaskowa

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam gustownie urządzone 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie w cudownej lokalizacji Gorzyce woj. śląskie . Nieruchomość znajduje się na I Piętrze niskiego czterolokalow...

  • Mieszkanie Wodzisław Śląski ul. 1 Maja

    Wodzisław Śląski » ul. Maja

    • 220 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 31 m², usytuowane na parterze w niskiej zabudowie. Lokal został zaprojektowany w sposób maksymalnie wykorzys...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. 1000-Lecia

    Jastrzębie-Zdrój » os. 1000-lecia

    • 219 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe z widną kuchnią, położone w czteropiętrowym bloku na 1 piętrze w spokojnej części osiedla 1000-leci...

  • Mieszkanie Czernica

    Czernica

    • 1 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Całkowita cena wynajmu to 1500 zł (1 lokator) Do wynajęcia kawalerka po kompleksowym remoncie. Ogrzewanie zapewnia nowoczesna i energooszczędna pompa ciepła powietrze-powie...