• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pszczyna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Pszczyną

(220)
  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 890 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    | NOWOCZESNY APARTAMENT TRZYPOZIOMOWY - 140 m² + OPCJA TARASU | GARAŻ + 2 MIEJSCA PARKINGOWE | ŚWIETNA LOKALIZACJA Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub pary, kt&...

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 360 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    | Na sprzedaż - inwestycyjne mieszkanie 37 m² | Żory, os. Sikorskiego | Gotowiec inwestycyjny z kontem na Bookingu! Lokalizacja: Żory, osiedle Sikorskiego Powierzc...

  • Dwupokojowe mieszkanie z potencjałem – ul. Dębowa 4, Bielsko-Biał...

    Bielsko-Biała

    • 349 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Magdalena Kucharska
    Agentka nieruchomości

  • 1 / 3
    Mieszkanie Bielsko-Biała Trzy Lipki rynek pierwotny

    Bielsko-Biała

    • 558 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Pierwsze M3 dla rodziny Oferujemy do sprzedania mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze segmentu - budynku jednopiętrowego w zabudowie szeregowej o powierzchni 62 mkw...

  • 3-pokojowe. brak prowizji.

    Bielsko-Biała

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Bielsko-Biala.350 tysięcy złotych. 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m² znajdujące się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z pięknym widokiem w świetnej lokalizacji. Bu...

  • Mieszkanie Jarząbkowice

    Jarząbkowice

    • 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem! - Jarząbkowice, gmina Pawłowice Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,10 m² położone w cichej, zielonej okolicy w mi...

  • Z ogródkiem i ciszą w pakiecie – Straconka
    1 / 15
    Z ogródkiem i ciszą w pakiecie – Straconka

    Bielsko-Biała

    • 469 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Małe mieszkanie, wielki spokój z ogródkiem wśród zieleni Tu poranna kawa smakuje lepiej. I cisza brzmi naprawdę dobrze. Z dala od...

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 2 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    | Duże mieszkanie czteropokojowe do wynajęcia na osiedlu Sikorskiego w niskim bloku. Nowoczesne mieszkanie w układzie szwedzkim, na 4 piętrze niskiego bloku. Wyposażone...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Słoneczne

    Bielsko-Biała

    • 450 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    | Na sprzedaż M4, widokowe, Os. Słoneczne - nowa cena!!! Oferujemy do sprzedaży zadbane (w stanie do wprowadzenia) mieszkanie, o powierzchni 61,52 mkw, położone na Osiedlu S...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko rynek pierwotny

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 699 453 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Nowe apartamenty w prestiżowej TOP lokalizacji - Śródmieściu Bielska-Białej Marzysz o życiu w rytmie miasta, otoczony kulturą i historią, jednocześnie ciesząc się k...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała rynek pierwotny

    Bielsko-Biała

    • 437 100 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 503 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWOCZESNE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ OSIEDLE PRZY UL. WITA STWOSZA Mieszkania które zostały do sprzedaży: 1. lokal mieszkalny nr 1 (2-pokojowe) Parter, pow. 41,35m2 x 9 660/1m2...

  • Mieszkanie Żory Centrum

    Żory

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    | Klimatyczne mieszkanie w centrum miasta z klimatyzacją . DLACZEGO WARTO? nowe , przestronne, wyposażone mieszkanie dwupokojowe duży salon z otwarta...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Tychy D

    Tychy

    • 289 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | MIESZKANIE 2 POKOJOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania 37,8 m do własnej aran...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała rynek pierwotny

    Bielsko-Biała

    • 399 441 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWOCZESNE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ OSIEDLE PRZY UL. WITA STWOSZA Lokalizacja: Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum, doskonała komunikacja, nowo powstałe osiedle realizowane...

  • Mieszkanie Tychy B

    Tychy

    • 405 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | OKAZJA CENOWA 405 000 TYŚ !!! SZUKASZ CISZY I SPOKOJU TO MIESZKANIE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego 2 pokojo...

  • Nowe apartamenty w Goczałkowicach Zdroju na sprzedaż.
    1 / 16
    Nowe apartamenty w Goczałkowicach Zdroju na sprzedaż.

    Goczałkowice-Zdrój

    • 560 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Polecamy Państwu na sprzedaż nowe, solidnie wykonane apartamenty na parterze - pozostało 1 mieszkanie oraz na 1 piętrze - pozostały 4 mieszkania położone w miejscowości uzdrowiskow...

  • Mieszkanie Pierściec rynek pierwotny ul. al. Jarzębinowa

    Pierściec » al. Jarzębinowa

    • 470 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszam do obejrzenie wideo ze spaceru po domu 81m2: [url] [url] **Mieszkanie gotowe do sprzedaży** Istnieje możliwość wykończenia "pod klucz". Cztery moduły do...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 609 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    BUKOWE PRZEDMIEŚCIA zlokalizowane przy ul Listopadowej w Bielsku Biała to wyjątkowe Apartamenty o wyjątkowej architekturze Miejsce jedyne w mieście gdzie nie tylko wszystko co n...

  • Mieszkanie Tychy ul. Żwakowska

    Tychy » ul. Żwakowska

    • 485 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie w Tychach przy ul. Żwakowskiej (na Osiedlu H) o powierzchni użytkowej 54 m2. W skład mieszkania wchodzą...

  • Mieszkanie Brzeszcze

    Brzeszcze

    • 309 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Paderewskiego w Jawiszowicach usyłyłowane prawie na granicy Brzeszcze. Oświecim niespełna 15 minut, Pszczyna 20 minut i Bielsko Biała 25 minut drogi. Zielona i spokojna...