• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Pszczyna

(2)
  • Mieszkanie Pszczyna
    1 / 15
    Mieszkanie Pszczyna

    Pszczyna

    • 530 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam ostatnie wolne mieszkania w stanie deweloperskim, na parterze o powierzchni 63.21 m2 z wyjściem na ogród. Zlokalizowane w Jankowicach, dzielnica Podstarzyniec, powiat psz...

  • mieszkanie na wynajem
    1 / 14
    mieszkanie na wynajem

    Pszczyna

    • 2 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na wynajem w Pszczynie na os Piastów. Powierzchnia użytkowa 61 m2 .Do dyspozycji 3 pokoje oraz łazienka ,toaleta i kuchnia . Jest również balkon Bardzo dobra lokalizacj...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Bielsko-Biała Hałcnów

    Bielsko-Biała » Hałcnów

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 3-pokojowy lokal mieszkalny umeblowany o pow. 62 m2. Zlokalizowany na niskim parterze w domu wolnostojącym w Hałcnowie, w Bielsku-Białej. Oddzielne wejście z zewnątr...

  • 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem!

    Pawłowice

    • 399 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,63 m2, położone na parterze wraz z przynależnym ogrodem o powierzchni 100 m2. Mieszkanie składa się z: - wiatrołap...

  • 3 Pokojowe Mieszkanie Złote Łany

    Bielsko-Biała

    • 339 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam bardzo fajne 3 Pokojowe Mieszkanie z dużym balkonem z fajnym widokiem z 9 piętra niecałe dwa lata temu odświeżone z wymianą wszystkich drzwi mebli sprzętu podłogi czynsz 4...

  • Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż

    Bielsko-Biała » Złote Łany » ul. Złote Łany

    • 439 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy nową ofertę sprzedaży SŁONECZNEGO 3 pokojowego mieszkania w niskim bloku na osiedlu Złote Łany Mieszkanie znajduje się na najbardziej pożądanym 1 PIĘTRZ i liczy 60m2 p...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 359 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na parterze, miejsce postojowe w cenie
    1 / 9
    Mieszkanie na parterze, miejsce postojowe w cenie

    Bielsko-Biała

    • 649 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Goczałkowice-Zdrój

    • 570 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Goczałkowice-Zdrój

    • 550 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 1 414 500 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 24 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 480 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 276 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 799 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 444 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 1 140 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 1 650 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 28 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !
    1 / 3
    Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !

    Bielsko-Biała

    • 540 755 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Gotowiec inw. ⭐️3 pokoje ⭐️Centrum ⭐️Widok na Góry
    1 / 15
    Gotowiec inw. ⭐️3 pokoje ⭐️Centrum ⭐️Widok na Góry

    Bielsko-Biała

    • 384 990 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała » Stare Bielsko

    • 495 700 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Nowe apartamenty w Goczałkowicach Zdroju na sprzedaż.
    1 / 16
    Nowe apartamenty w Goczałkowicach Zdroju na sprzedaż.

    Goczałkowice-Zdrój

    • 560 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Polecamy Państwu na sprzedaż nowe, solidnie wykonane apartamenty na parterze - pozostało 1 mieszkanie oraz na 1 piętrze - pozostały 4 mieszkania położone w miejscowości uzdrowiskow...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała rynek pierwotny

    Bielsko-Biała

    • 437 100 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 503 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWOCZESNE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ OSIEDLE PRZY UL. WITA STWOSZA Mieszkania które zostały do sprzedaży: 1. lokal mieszkalny nr 1 (2-pokojowe) Parter, pow. 41,35m2 x 9 660/1m2...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Słoneczne

    Bielsko-Biała

    • 450 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    | Na sprzedaż M4, widokowe, Os. Słoneczne - nowa cena!!! Oferujemy do sprzedaży zadbane (w stanie do wprowadzenia) mieszkanie, o powierzchni 61,52 mkw, położone na Osiedlu S...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Bielsko-Biała Trzy Lipki rynek pierwotny

    Bielsko-Biała

    • 558 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Pierwsze M3 dla rodziny Oferujemy do sprzedania mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze segmentu - budynku jednopiętrowego w zabudowie szeregowej o powierzchni 62 mkw...

  • M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro
    1 / 5
    M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro

    Pawłowice

    • 249 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro wolne od zaraz Oferta na wyłączność biura Do sprzedaży mieszkanie M 4 ( 60,51 m2) usytuowane na I piętrze czteropiętrowego bloku ....

  • sprzedam mieszkanie
    1 / 14
    sprzedam mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 490 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z balkonem o powierzchni 55 metrów kwadratowych .Nieruchomość świeżo po remoncie z otwartą kuchnią na salon. Świetna lok...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Beskidzkie

    Bielsko-Biała

    • 440 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Przytulne 3 pokoje z widokiem na góry! Szukasz mieszkania, które łączy spokój z miejską wygodą? Ta oferta przy ul. Goleszowskiej w Bielsku-Białej (Osied...

  • Mieszkanie 3 pokojowe osiedle Karpackie
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe osiedle Karpackie

    Bielsko-Biała

    • 455 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m2 na osiedlu karpackim (jednostka C), w bloku 10 piętrowym z dwoma windami. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze, rogowe z widokiem na Szynd...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Słoneczne

    Bielsko-Biała

    • 435 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | ​Słoneczne M4 z widokiem na Beskidy - ul. Grottgera, Centrum Bielska-Białej Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem serce Bielska-Białej z kojącą panoramą g...

  • Topowa lokalizacja w Centrum I Nowe 3 pokoje 45 m2
    1 / 7
    Topowa lokalizacja w Centrum I Nowe 3 pokoje 45 m2

    Bielsko-Biała

    • 530 502 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w Centrum Bielska-Białej! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! Idealne miejsce pod inwestycje. W ofercie posiadamy...

  • Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie
    1 / 16
    Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie

    Czarków

    • 1 290 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 19 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wyjątkowy apartament o powierzchni 67 m2 z przestronnym tarasem, położony w cichej, zielonej części Czarkowa koło Pszczyny. To przestrzeń stworzona dla osób, które chcą połączyć no...

  • FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE
    1 / 4
    FUNKCJONALNE i ROZKŁADOWE 3 pokoje KARPACKIE

    Bielsko-Biała

    • 485 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą na popula...

  • Osiedle Langiewicza 64m 3 pokoje widokowe
    1 / 8
    Osiedle Langiewicza 64m 3 pokoje widokowe

    Bielsko-Biała

    • 1 800 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie M4 o powierzchni 64m2 na ulicy Łagodnej, osiedle Langiewicza, bezproblemowy parking, niski 4 piętrowy blok - lokal na pierwszym piętrze, niskie opłaty. Samo osiedle jest...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała, Krakowska
    Mieszkanie Bielsko-Biała, Krakowska

    Bielsko-Biała

    • 759 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 68 m2 z pięknym widokiem na góry, zlokalizowany przy ul. Krakowskiej w Bielsku Białej. Mieszkanie znajduje się na parterze kameraln...