• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pszczyna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Pszczyną

(220)
  • Mieszkanie Tychy P, Poziomkowa
    1 / 8
    Mieszkanie Tychy P, Poziomkowa

    Tychy

    • 584 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m² , położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Poziomkowej 42 w Tychach . W skład, którego wchodzą: - tr...

  • Mieszkanie Tychy A
    1 / 6
    Mieszkanie Tychy A

    Tychy

    • 390 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie o powierzchni 48,70 m² , położone na 2. piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Andersa 18 w Tychach . Układ mieszkania obejmuje: - salon, - s...

  • Mieszkanie Żory Hańcówka

    Żory

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Przedstawiam nowoczesne M3, położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub pracownika szukającego wygodnego lokum i prywatności....

  • Mieszkanie Żory os. Korfantego

    Żory » Wojciecha Korfantego

    • 339 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | M4 | 4 piętro | Os. Korfantego | Żory | Z wyposażeniem | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M4 położone na 4. piętrze w niskim bloku na osie...

  • Mieszkanie Żory os. 700-lecia

    Żory » 700-lecia Żor

    • 405 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | MIESZKANIE M-4 PARTER Żory os.700-Lecia NISKI BLOK rewelacyjna lokalizacja! wchodzisz i mieszkasz! Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane na PARTERZE w 4 -...

  • Mieszkanie z dużym balkonem - stan deweloperski
    1 / 7
    Mieszkanie z dużym balkonem - stan deweloperski

    Żory

    • 561 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy mieszkanie nr 5 w segmencie C 3-pokojowe mieszkanie: 62,88 m² Balkon: 13,35 m² Komórka lokatorska: 1,84 m² 2-piętro Segment C Miejsca parkingowe Ogrodzony plac z...

  • Dwupokojowe mieszkanie blisko Centrum - stan deweloperski
    1 / 6
    Dwupokojowe mieszkanie blisko Centrum - stan deweloperski

    Żory

    • 490 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy mieszkanie nr 9 w segmencie C 2-pokojowe mieszkanie: 52,92 m² Balkon: 12,11 m² Komórka lokatorska: 1,86 m² 3-piętro Segment C Miejsca parkingowe Ogrodzony plac z...

  • Nowe, w pełni umeblowane mieszkanie - blisko parku Cegielnia
    1 / 8
    Nowe, w pełni umeblowane mieszkanie - blisko parku Cegielnia

    Żory

    • 885 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy jasne, przestronne mieszkanie nr 11 w segmencie A 3-pokojowe mieszkanie: 76,12 m² Balkon 1: 4,73 m² Balkon 2: 9,40 m² 3-piętro Segment A Mieszkanie kompletnie wyk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowe mieszkanie z tarasem - stan deweloperski
    1 / 6
    Nowe mieszkanie z tarasem - stan deweloperski

    Żory

    • 378 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 3 w segmencie B 2-pokojowe mieszkanie: 40,26 m² Taras: 6,40 m² Komórka lokatorska: 1,52 m² Parter Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dzi...

  • Piękne mieszkanie - w pełni umeblowane - blisko Centrum
    1 / 6
    Piękne mieszkanie - w pełni umeblowane - blisko Centrum

    Żory

    • 370 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy jasne, przestronne mieszkanie nr 10 w segmencie A 2-pokojowe mieszkanie: 31,92 m² Balkon: 3,08 m² 2-piętro Segment A Mieszkanie kompletnie wykończone i umeblowane Miejsc...

  • Duże mieszkanie z tarasem - blisko Cegielni - deweloperski
    1 / 8
    Duże mieszkanie z tarasem - blisko Cegielni - deweloperski

    Żory

    • 798 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 1 w segmencie C 4-pokojowe mieszkanie: 81,54 m² Taras: 28,05 m² Komórka lokatorska: 1,84 m² Parter Segment C Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dz...

  • Przytylna kawalerka blisko Centrum - stan deweloperski
    1 / 5
    Przytylna kawalerka blisko Centrum - stan deweloperski

    Żory

    • 255 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 2 w segmencie B 1-pokojowe mieszkanie: 27,72 m² Balkon: 4,88 m² Komórka lokatorska: 1,52 m² Parter Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dz...

  • Jasne, umeblowane, nowe mieszkanie blisko Centrum
    1 / 8
    Jasne, umeblowane, nowe mieszkanie blisko Centrum

    Żory

    • 492 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy jasne, przestronne mieszkanie nr 5 w segmencie A 2-pokojowe mieszkanie: 42,29 m² Balkon: 15,37 m² 1-piętro Segment A Mieszkanie kompletnie wykończone i umeblowane...

  • Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim blisko Parku Cegielni
    1 / 5
    Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim blisko Parku Cegielni

    Żory

    • 306 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 1 w segmencie B 1-pokojowe mieszkanie: 32,35 m² Taras: 6,40 m² Komórka lokatorska: 1,52 m² Parter Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dzi...

  • Mieszkanie z tarasem na dachu - stan deweloperski
    1 / 12
    Mieszkanie z tarasem na dachu - stan deweloperski

    Żory

    • 656 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy mieszkanie nr 14 w segmencie B 3-pokojowe mieszkanie: 61,67 m² Taras na dachu: 36,41 m² Komórka lokatorska: 1,11 m² 4-piętro Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac...

  • Sprzedam bezpośrednio Bielsko Biała z widokiem na góry
    1 / 8
    Sprzedam bezpośrednio Bielsko Biała z widokiem na góry

    Bielsko-Biała

    • 350 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Pięknie wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie na 9 piętrze na os. Złote Łany. Niedawno zostało oddane do użytku po kapitalnym remoncie. Służy nam kilka razy w roku jako baza d...

  • Mieszkanie Żory os. Pawlikowskiego

    Żory » Władysława Pawlikowskiego

    • 1 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | OFERTA NA WYŁĄCZOŚĆ BIURA ! W swojej ofercie posiadam do wynajęcia mieszkanie M-4 o powierzchni 56 m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim blok na os. Pawlikowskiego....

  • M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro
    1 / 5
    M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro

    Pawłowice

    • 249 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro wolne od zaraz Oferta na wyłączność biura Do sprzedaży mieszkanie M 4 ( 60,51 m2) usytuowane na I piętrze czteropiętrowego bloku ....

  • Mieszkanie Żory ul. Malinowa

    Żory » ul. Malinowa

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, niezamieszkałe dotąd mieszkanie (M3), położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub...

  • Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Bielsku-Białej
    1 / 11
    Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Bielsku-Białej

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] UWAGA: Jest możliwość usunięcia zbędnego umeblowania w mieszkaniu, aranżacji wg własnych potrzeb i wygody we współpracy z Właścicielem....