• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pszczyna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Pszczyną

(220)
  • M4 3 pokoje Żory

    Żory

    • 289 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    tel. [tel] Sprzedam mieszkanie o powierzchni 55,7 m2 na osiedlu Księcia Władysława 8 w Żorach. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą po termomodernizac...

  • Mieszkanie Tychy, Myśliwska
    1 / 7
    Mieszkanie Tychy, Myśliwska

    Tychy

    • 1 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajem mieszkania w Tychach - więcej przestrzeni niż pokazuje metraż! Choć w dokumentach widnieje 37,7 m² , w praktyce mieszkanie oferuje aż o 10 m² więcej - to dodatko...

  • Mieszkanie Żory os. Korfantego

    Żory » Wojciecha Korfantego

    • 329 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA! Żory os. Korfantego NISKI BLOK 3 piętro rewelacyjna lokalizacja! blisko centrum i rynku ! Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowa...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Słoneczne

    Bielsko-Biała

    • 435 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | ​Słoneczne M4 z widokiem na Beskidy - ul. Grottgera, Centrum Bielska-Białej Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem serce Bielska-Białej z kojącą panoramą g...

  • Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary
    1 / 4
    Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary

    Bieruń

    • 900 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Tanie mieszkanie w Bieruniu Starym! Nieruchomość jest nietypowa! Mieszkanie o pow. 19,6m2 składa się z dwóch osobnych części, PRZEDZIELONYCH OGÓLNODOSTĘPNYM KORYTARZEM KLATKI SC...

  • Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego.
    1 / 16
    Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego.

    Żory

    • 350 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie, zlokalizowane na V-tym piętrze w wysokim bloku na osiedlu Pawlikowskiego w Żorach. Składa się ono z 3 pokojów, salonu połączonego z kuchnią, łazie...

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 279 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie 54 m² do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 54 m² położone jest na 4. piętrze w cztero...

  • 4pokojowe, do remontu, centrum Czechowic
    1 / 13
    4pokojowe, do remontu, centrum Czechowic

    Czechowice-Dziedzice

    • 305 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,2 m2 zlokalizowane...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Tychy Czarnieckiego duże 3 pokoje z widokiem na park
    1 / 9
    Tychy Czarnieckiego duże 3 pokoje z widokiem na park

    Tychy

    • 469 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,8 mkw położone na 3. piętrze w niskim budynku. Nieruchomość posiada balkon z ekspozycją południową, co zapewnia do...

  • Tychy oś C. Kawalerka z Balkonem
    1 / 10
    Tychy oś C. Kawalerka z Balkonem

    Tychy

    • 269 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe  o powierzchni 35,9 m2 położone na 2 piętrze w niskim, kameralnym bloku w samym centrum Tychów na osiedlu C. Lokal s...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N
    1 / 11
    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N

    Tychy

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,53 m², położone na 2. piętrze w niskim bloku na osiedlu N w Tychach....

  • Mieszkanie 3 pokojowe osiedle Karpackie
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe osiedle Karpackie

    Bielsko-Biała

    • 455 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m2 na osiedlu karpackim (jednostka C), w bloku 10 piętrowym z dwoma windami. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze, rogowe z widokiem na Szynd...

  • 46 m²,2 pokoje z klimatem w sercu miasta
    1 / 16
    46 m²,2 pokoje z klimatem w sercu miasta

    Bielsko-Biała

    • 329 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Bielsko-Biała idealne dla osób ceniących klimat powojennej architektury, kameralną zabudowę oraz...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Beskidzkie

    Bielsko-Biała

    • 440 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Przytulne 3 pokoje z widokiem na góry! Szukasz mieszkania, które łączy spokój z miejską wygodą? Ta oferta przy ul. Goleszowskiej w Bielsku-Białej (Osied...

  • Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej
    1 / 16
    Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 560 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej, ul. Karola Miarki Na sprzedaż oferuję przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni...

  • Klimatyczne mieszkanie w centrum
    1 / 16
    Klimatyczne mieszkanie w centrum

    Bielsko-Biała

    • 735 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI WYJĄTKOWE MIESZKANIE W SERCU BIELSKA-BIAŁEJ Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie w zabytkowej kamienicy, poło...

  • Klimatyczne mieszkanie w centrum
    1 / 16
    Klimatyczne mieszkanie w centrum

    Bielsko-Biała

    • 698 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Bielsko Biała 54m 3p - Super stan po remoncie
    1 / 16
    Mieszkanie Bielsko Biała 54m 3p - Super stan po remoncie

    Bielsko-Biała

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania niezwykle klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 54m2 usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego budynku na osiedlu Złote Łany w Bielsku Białej....

  • sprzedam mieszkanie
    1 / 14
    sprzedam mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 490 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z balkonem o powierzchni 55 metrów kwadratowych .Nieruchomość świeżo po remoncie z otwartą kuchnią na salon. Świetna lok...

  • Mieszkanie w centrum Czechowic - Dziedzic
    1 / 12
    Mieszkanie w centrum Czechowic - Dziedzic

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia duża kawalerka świeżo po generalnym remoncie w samym centrum Czechowic-Dziedzic. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Kawalerka prezentuje się...