• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Olkusz +20 km
  • Kozienice +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ozimkiem

(12)
  • Mieszkanie 104,4 m2 Okazja
    1 / 16
    Mieszkanie 104,4 m2 Okazja

    Kolonowskie

    • 180 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 1 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry. 4 pokoje , kuchnia, łazienka, przedpokój, garderoba Budynek wielorodzinny W budynku znajduje się wspólne poddasze, własna piwnica(nie zaadoptowana więc do remontu)...

  • Schodnia/Mieszkanie 2 pokoje z ogródkiem!

    Schodnia

    • 420 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz mieszkania kompletnie urządzonego w okolicy Ozimka?Gdzie możesz zamieszkać bez dodatkowych kosztów związanych z remontem czy zakupem mebli?Z własnym ogródkiem?Zapraszamy do...

  • Mieszkanie Jełowa ul. Młyńska

    Jełowa » ul. Młyńska

    • 330 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 3 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz ustronnego miejsca z kawałkiem własnej ziemi? Sprawdź tę ofertę! Przestronne mieszkanie w budynku dwurodzinnym gm. Łubniany - Jełowa, ul. Młyńska 14 OFERTA TAK...

  • Mieszkanie do wynajęcia Strzelce Opolskie Meldunek stałt
    1 / 2
    Mieszkanie do wynajęcia Strzelce Opolskie Meldunek stałt

    Strzelce Opolskie

    • 1 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Umeblowana kawalerka ok 30mkw parter ul. Matejki 25 Strzelce Opolskie Opłaty mc: 1100pln. czynsz + prąd woda śmieci Kaucja od 3000pln. ( nie mniej i nie na raty !) Ogrzewanie : K...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 268 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 210 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Turawa

    • 239 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Turawa

    • 420 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rozmierka

    • 239 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Strzelce Opolskie

    • 410 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Ewa Żurowska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Mieszkanie Opole rynek pierwotny

    Opole

    • 535 293 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowych, doskonale zlokalizowanych oraz starannie wykonanych mieszkań. Są one dostępne w różnych wariantach od 25 do 135 m2 pow...

  • Mieszkanie Opole

    Opole

    • 900 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    150-cio metrowy lokal na pierwszym piętrze naprzeciwko CH Solaris. Doskonała loalizacja na kancelarię czy gabinety. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w r...

  • Mieszkanie Jaryszów ul. Zwycięstwa

    Jaryszów » al. Zwycięstwa

    • 175 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Chcemy zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na parterze w zadbanej kamienicy, w miejscowości Jaryszów, gmina Ujazd, powiat strzelecki. W pobliżu znajduje...

  • Mieszkanie Górki rynek pierwotny

    Górki

    • 405 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dotyczy apartamentu z niezależnym ogrodem 92m. Do każdego lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe. Droga osiedlowa (kostka brukowa), oświetlona latarniami led. Osiedle p...

  • Mieszkanie Opole Śródmieście ul. 1 Maja

    Opole » Śródmieście » ul. Maja

    • 480 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie naprzeciw centrum przesiadkowego w Opolu 4 oddzielne pokoje! Nieruchomość o powierzchni ok. 75m2 - cztery pokoje - usytuowana na III piętrze, w je...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dobrzeń Wielki

    • 619 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Opole ul. Powolnego

    Opole » ul. Powolnego

    • 450 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ŚWIETNA LOKALIZACJA Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w ścisłym centrum miasta. W bliskiej odległości od dworca kolejowego. Prezentujemy atrakcyjną ofertę lokalu o powierzch...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dobrzeń Wielki

    • 469 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Opole Śródmieście ul. Kośnego

    Opole » Śródmieście » ul. Kośnego

    • 499 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Świetna lokalizacja! Opole/Śródmieście Zadbany lokal mieszkalny o powierzchni ok. 65m2 usytuowany na I piętrze w jednej z kamienic w śródmieściu Opola. W pobliżu Uniwersy...

  • Mieszkanie Opole ul. 1 Maja

    Opole » ul. Maja

    • 513 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 72,58m2 usytuowane na poddaszu w jednej z kamienic w centrum miasta Opole. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszka...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Prószków

    • 120 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kup

    • 167 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Opole ul. Jodłowa

    Opole » ul. Jodłowa

    • 590 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowny kliencie! ŚWIETNA INWESTYCJA W NOWYM BUDOWNICTWIE Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52m2 usytuowane w nowej zabudowie szeregowej w spokojnej i zielonej...

  • Mieszkanie Opole ul. Pruszkowska

    Opole » ul. Pruszkowska

    • 480 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    CICHE MIESZKANIE W SPOKOJNEJ OKOLICY W BLOKU Z WINDĄ Trzypokojowe słoneczne mieszkanie w spokojnej okolicy z loggią. Prezentujemy lokal mieszkalny o powierzchni 57,40m2, poło...

  • Nowoczesny Apartament Opole Zaodrze

    Opole

    • 940 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny apartament o powierzchni 47m2 wykończony w najwyższym standardzie znajdujący się na I piętrze IV piętrowego nowego apartamentowca z windą w Opolu/Zaodrze Dodatkowo do mi...

  • Mieszkanie Prószków rynek pierwotny ul. Wiosenna

    Prószków » ul. Wiosenna

    • 479 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament z ogródkiem. Szanowny kliencie, Nieruchomość o powierzchni ok. 68,54m2 , usytuowana na parterze jednokondygnacyjnego budynku z wydzieloną częścią ogródka do dyspozycji....

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dobrzeń Wielki

    • 469 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedaż mieszk.3-pok. inwestycja Opole centrum

    Opole

    • 590 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje z dużym balkonem, pow. ok.65 m2., Opole ul.OzimskaProponujemy Państwu słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,80...

  • Wynajmę na obrzeżach Opola
    1 / 9
    Wynajmę na obrzeżach Opola

    Opole

    • 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę w pełni umeblowane, więcej informacji pod numerem telefonu [tel]

  • Mieszkanie w centrum miasta z garażem podziemnym

    Opole » ul. Targowa

    • 1 100 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż- nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 70m2 z balkonem i garażem podziemnym. Mieszkanie w wysokim standardzie. Mieszkanie nigdy wcześniej niezamieszkałe pachnące nowością...

  • Mieszkanie Opole, Kościuszki
    1 / 13
    Mieszkanie Opole, Kościuszki

    Opole

    • 630 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłączność oferty. Duże mieszkanie Opole - Centrum ul. Kościuszki 16.Nieruchomość o powierzchni ok. 98,58m2, usytuowana na trzecim piętrze w jednej z urokliwych kamienic w centrum...

  • Mieszkanie 2 pokoje, 36,7m - do negocjacji.
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokoje, 36,7m - do negocjacji.

    Olesno

    • 240 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Cena podlega negocjacji. Zamiast wynajmować – zacznij spłacać swoje. Mieszkanie 36,7 m² – ul. Kościuszki, Olesno Płacisz za wynajem i co miesiąc oddajesz pieniądze właścicielowi?...

  • Mieszkanie Opole Armii Krajowej, Jana Bytnara Rudego
    1 / 10
    Mieszkanie Opole Armii Krajowej, Jana Bytnara Rudego

    Opole

    • 425 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Polecam do mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul.Bytnara Rudego (centrum starego ZWM) z dużym balkonem typu loggia z widokiem na miasto Opole...

  • 2 pokoje z antresolą | 42m2 | Opole-Czarnowąsy
    1 / 7
    2 pokoje z antresolą | 42m2 | Opole-Czarnowąsy

    Opole

    • 480 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Opola – Czarnowąsach. Lokal łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością adaptacji poddasza, co...

  • Sprzedaż rozkładowego mieszkania 3 pok.Opole,ZWM

    Opole » ul. Grota-Roweckiego

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu. ul.Grota Roweckiego, dz. Armii Krajowej, położonego...

  • Nowy apartament z tarasem w Górkach.
    1 / 8
    Nowy apartament z tarasem w Górkach.

    Górki

    • 498 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWICJI BIURA NIERUCHOMOŚCI! Oferta objęta programem „Zamień stare na nowe”. Witam serdecznie. Zielone Górki to kameralne osiedle, obejmujące 16 nowoczesnych b...

  • Mieszkanie Lubliniec, Grunwaldzka
    Mieszkanie Lubliniec, Grunwaldzka

    Lubliniec

    • 579 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 3 665 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Stylowy Apartament 136,50 m² - Prestiż naprzeciw Zamku Lokalizacja: ul. Grunwaldzka 3, Lubliniec (I piętro) Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość położoną w sercu Lub...

  • Nowoczesny apartament świetna lokalizacja

    Opole

    • 1 150 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 116 m², usytuowane na trzecim (ostatnim) piętrze kameralnego, nowoczesnego budynku wyposażonego w win...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dobrzeń Wielki

    • 449 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Atracyjne mieszkanie 2 pok,53m2, Dobrzen Wielki.

    Dobrzeń Wielki » os. Osiedle Energetyk

    • 346 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania dwupokojowego o powierzchni użytkowej 53,35 m2 w Dobrzeniu Wielkim, Oś. Energetyk, powiat opolski, położone...