• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Daleszycami

(752)
  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Generała Władysława Andersa

    Kielce » ul. Andersa

    • 799 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    W sprzedaży posiadamy mieszkanie 67,5m2 - 3pokojowe usytuowane na 2 piętrze w budynku na zamkniętej inwestycji.BELLA VISTA to ogrodzona inwestycja w skład której wchodzi 21 budynkó...

  • Mieszkanie Kielce ul. Sandomierska

    Kielce » ul. Sandomierska

    • 1 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do wynajęcia wyremontowanego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42 m², zlokalizowanego na wysokim parterze bloku przy ulicy Sandomierskiej w Kielcach.Opis mieszkani...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Warszawska

    Kielce » ul. Warszawska

    • 799 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    * NA SPRZEDAŻ *Mieszkanie 3pokojowe o powierzchni 62m2, znajdujące się na parterze w 5piętrowym apartamentowcu w inwestycjiPARKOWE WZGÓRZEWykończone "Pod Klucz"BRAK PODATKU PCC 2%...

  • Mieszkanie Dąbrowa rynek pierwotny ul. Diamentowa

    Dąbrowa » ul. Diamentowa

    • 976 800 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 7 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 134 m², położone na parterze w nowo budowanym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu w malowniczej miejscowo...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Bernardyńska

    Kielce » ul. Bernardyńska

    • 638 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS W OFERCIE unikalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,74 m2 z widokiem na Karczówkę.Nasza nieruchomość znajduję się na starannie zaprojektowanym osiedlu domów dwulok...

  • Mieszkanie Kielce ul. Warszawska

    Kielce » ul. Warszawska

    • 298 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 33,60 m kw. składające się z 2 pokoi, kuchni ciemnej w aneksie, łazience wc razem i przedpokoju.Usytuowane jest na 4 piętrze, 4 piętrowego bloku z balkonem...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Jerzego Szajnowicza-Iwanowa

    Kielce » ul. Szajnowicza-Iwanowa

    • 1 019 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 12 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicyNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 81 m², usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnej inwestycji Grabina.Nieruchomość skł...

  • Mieszkanie Kielce ul. Targowa

    Kielce » ul. Targowa

    • 549 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m², położone w bloku mieszkalnym przy ul. Targowej — ścisłe centrum Kielc, tuż obok Doliny Silnicy i Galerii Korona. Lokal po generalnym rem...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kielce Psie Górki
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Psie Górki

    Kielce

    • 1 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o pow. 38m2 zlokalizowane na II piętrze w bloku przy ul. Żeromskiego w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: pokój o pow. ok. 20,01m2, kuchnia...

  • Mieszkanie Kielce ul. Jagiellońska

    Kielce » ul. Jagiellońska

    • 360 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 35,49 m2 w stanie do wejścia w cenie 360.000,00 zł. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym budynku na ul. Jagiellońskiej 60b.Ul. Jagiellońska 60b w Ki...

  • Mieszkanie Kielce ul. Stefana Okrzei

    Kielce » ul. Okrzei

    • 310 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OKAZJA! Mieszkanie z dużym balkonem - idealne na start lub inwestycję Szukasz mieszkania, które łączy dobrą cenę z funkcjonalnym układem? Ta oferta przyciąga uwagę!Na sprzedaż mies...

  • Mieszkanie Kielce ul. Jagiellońska

    Kielce » ul. Jagiellońska

    • 350 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 35,52 m2 w stanie do wejścia w cenie 350.000,00 zł. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym budynku na ul. Jagiellońskiej 60b.Ul. Jagiellońska 60b w Ki...

  • Mieszkanie Kielce ul. Lecha

    Kielce » ul. Lecha

    • 389 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Czarnów ul. Lecha 6, o powierzchni 44m2 w cenie 389 000 zł, w stanie gotowym do zamieszkania.Układ Mieszkania:...

  • Mieszkanie Kielce ul. Tektoniczna

    Kielce » ul. Tektoniczna

    • 515 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż | 52,28 m² + garaż podziemnyKielce - Ślichowice, ul. TektonicznaSzukasz komfortowego mieszkania w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Kielc?Ta propozycja łączy spok...

  • Mieszkanie Kielce ul. Dewońska

    Kielce » ul. Dewońska

    • 475 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,1 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1996 roku przy ul. Dewońskiej na osiedlu Ślichowice w Kielce.Najważniejsze inf...

  • Mieszkanie Kielce ul. Urzędnicza

    Kielce » ul. Urzędnicza

    • 359 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***Tej oferty nie znajdziesz na OTODOMPrzytulne 48 m² z Klimatyzacją - Osiedle JagiellońskieSzukasz mieszkania, które łączy bliskość tętniącego życiem cen...

  • Mieszkanie Kielce ul. Ignacego Paderewskiego

    Kielce » ul. Paderewskiego

    • 456 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ✨ Top lokalizacja + funkcjonalny układ - mieszkanie, które szybko znajdzie właściciela! ✨Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na wygodnym 1. piętrze w za...

  • Mieszkanie Kielce ul. Klonowa

    Kielce » ul. Klonowa

    • 280 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 9 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Klonowej. Budynek jest po termomodernizacji, a klatka schodowa utrzymana w czystości i...

  • Kielce Klonowa 2 pokoje parter z ogródkiem
    1 / 14
    Kielce Klonowa 2 pokoje parter z ogródkiem

    Kielce

    • 864 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    CKDOM prezentuje apartament Premium z ogródkiem – ul. Klonowa – Kielce – 61,66 m2 Biuro Nieruchomości CKDOM ma przyjemność zaprezentować apartament Premium usytuowany na parterze n...

  • Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie
    1 / 14
    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie

    Kielce

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Białogon, Kielce Biuro Nieruchomości CK dom prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego i świeżo wyremontowanego mieszkania...