• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rzgów +20 km
  • Tokarnia
  • Daleszyce +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Daleszycami

(752)
  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Starodomaszowska

    Kielce » ul. Starodomaszowska

    • 337 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 27 m², usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 roku.BRAK PODATKU PC...

  • Mieszkanie Mójcza rynek pierwotny ul. Akacjowa

    Mójcza » ul. Akacjowa

    • 584 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nową kameralną inwestycję składającą się z 4 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, położoną w malowniczej miejscowości Mójcza, w doskonałej lokalizac...

  • Mieszkanie Kielce ul. Jesionowa

    Kielce » ul. Jesionowa

    • 515 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - Kielce, ul. JesionowaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m², usytuowane na parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Kielce, ul. Jesionowa.At...

  • Mieszkanie Kielce ul. Grunwaldzka

    Kielce » ul. Grunwaldzka

    • 345 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 44 m kw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju, usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.Mieszkanie...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Starodomaszowska

    Kielce » ul. Starodomaszowska

    • 680 160 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 62,4 m², usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 ro...

  • Mieszkanie Mójcza rynek pierwotny ul. Akacjowa

    Mójcza » ul. Akacjowa

    • 584 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kielce Ksm ul. Romualda

    Kielce » KSM-XXV-lecia » ul. Romualda

    • 465 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 58,2 mkw. składające się z 3 niezależnych pokoi, widnej kuchni , łazienki,  i przedpokoju.Usytuowane jest na 6 piętrze 10 piętrowego bloku. Mieszkanie  z d...

  • Mieszkanie Kielce ul. Henryka Sienkiewicza

    Kielce » ul. Sienkiewicza

    • 255 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w oficynie kamienicy o powierzchni 60,30 mkw. składające się z 2 dużych pokoi, kuchni widnej i łazienki.Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze 3 piętrowej kamienicy w p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kielce ul. Pocieszka

    Kielce » ul. Pocieszka

    • 379 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 48 mkw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju.Usytuowane jest na 5 piętrze 5 piętrowego bloku z widokiem na...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Generała Władysława Andersa

    Kielce » ul. Andersa

    • 869 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z funkcjonalnością?Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 67 m², zlokalizowanego w pr...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Jana Karskiego

    Kielce » ul. Karskiego

    • 740 040 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o wielkości 62mkw.Lokal dostępny tylko w naszym biurze nieruchomości.Mieszkanie w pięknej lokalizacji Kielc na osiedlu Pod Telegrafem...

  • Mieszkanie Kielce ul. Juliusza Słowackiego

    Kielce » ul. Słowackiego

    • 2 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Kielcach, przy ul. Słowackiego 11, usytuowane na 1. piętrze w kamienicy, która była poddawana rewitalizacji w l...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Warszawska

    Kielce » ul. Warszawska

    • 839 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Luksusowy Apartament z Widokiem na Panoramę Miasta - Osiedle Parkowe WzgórzeMam przyjemność zaprezentować Państwu bezkompromisowy apartament o powierzchni 60,25 m², zlokalizowany n...

  • Mieszkanie Kielce ul. Generała Józefa Bema

    Kielce » ul. Bema

    • 249 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 12 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 20 m², zlokalizowane na 1. piętrze w 3-piętrowym, ocieplonym bloku. Mieszkanie jest skierowane na południe, co zapewnia dos...

  • Mieszkanie Kielce Czarnów ul. Tytusa Chałubińskiego

    Kielce » Czarnów » ul. Chałubińskiego

    • 390 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentuję Państwu nową ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego na Czarnowie.Mieszkanie jest ciepłe oraz przytulne, co sprawia, że jest to idealna propozycja zarówno dla rodziny,...

  • Mieszkanie Kielce ul. Juliusza Słowackiego

    Kielce » ul. Słowackiego

    • 390 868 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 13 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 28.12 m2 w stanie deweloperskim w cenie 323 380,00 zł + miejsce parkingowe dodatkowo płatne 40 000,00 zł W inwestycji znajduje się 26 mieszkań oraz l...

  • Mieszkanie Kielce ul. Henryka Sienkiewicza

    Kielce » ul. Sienkiewicza

    • 639 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 80 m², położone w zadbanej kamienicy w samym centrum Kielc, przy ul. Sienkiewicza - tuż obok deptaku, a jednocześnie zask...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Księdza Piotra Ściegiennego

    Kielce » ul. Ściegiennego

    • 990 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 8 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu kameralną inwestycję składającą się z 5 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, położoną w Kielcach, dzielnica Barwinek, przy ul. Ściegiennego.Apartamen...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Jana Karskiego

    Kielce » ul. Karskiego

    • 665 400 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 55 mkw. Lokal znajduję się tylko w ofercie naszego biura nieruchomości.Mieszkanie w pięknej lokalizacji Kielc na osied...

  • Mieszkanie Kielce ul. Grunwaldzka

    Kielce » ul. Grunwaldzka

    • 239 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 9 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 2. piętrze w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 7 w Kielcach. Idealna propozycja zarówno pod inwestycję na wynajem,...