• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Daleszycami

(752)
  • Mieszkanie do wynajęcia 64,3m2 2 pokoje miejsca parkingowe ,teren ogrodzony, bezpieczny Mieszkanie d
    Mieszkanie do wynajęcia 64,3m2 2 pokoje miejsca parkingowe ,teren...

    Kielce

    • 2 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Pokoje ustawne, mieszkanie energooszczędne, bardzo ciepłe. z dobrą energią, jasne, słoneczne, doskonała lokalizacja. Oświadczenia do umowy "wynajem okazjonalny" wymagane....

  • Mieszkanie Kielce ul. Kwarciana

    Kielce » ul. Kwarciana

    • 988 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    4 pokoje 76 m² taras garaż Nowy BaranówekNa sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament 4-pokojowy o pow. 76,16 m² z tarasem, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w h...

  • Mieszkanie Kielce ul. Zagnańska

    Kielce » ul. Zagnańska

    • 2 800 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje 54 m² garaż garderobaNa wynajem funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz dużą garderobą.⸻Najważniejsze informa...

  • Mieszkanie Kielce Pod Dalnią, Władysława Jagiełły
    1 / 11
    Mieszkanie Kielce Pod Dalnią, Władysława Jagiełły

    Kielce

    • 420 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2 , usytuowane na parterze w 4-pietrowym bloku, przy ul. Jagiełły, na osiedlu Pod Dalnią. Mieszkanie składa się z:...

  • 46,21 m2 > APARTAMENT PRZY KIELECKIM ZALEWIE
    1 / 2
    46,21 m2 > APARTAMENT PRZY KIELECKIM ZALEWIE

    Kielce

    • 517 552 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 252 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC Prezentujemy do sprzedania 46 metrowy apartament, zlokalizowany w bliskiej odległości od kieleckiego Zalewu, na osiedlu Uroczysko. W SKŁAD A...

  • Mieszkanie 4 pokojowe w Centrum po generalnym Remoncie
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe w Centrum po generalnym Remoncie

    Kielce

    • 529 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta bezpośrednio od Właściciela Posiadam na sprzedaż Mieszkanie 4 pokojowe (3 pokoje i salon z aneksem kuchennym), W Centrum Kielc, Po generalnym Remoncie (istnieje możliwość z...

  • Panoramiczny widok i potencjał  Sady, 58,9 m²
    Panoramiczny widok i potencjał Sady, 58,9 m²

    Kielce

    • 429 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z bajecznym widokiem Osiedle Sady, Kielc Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m², położone na 9. piętrze zadb...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, ul. Kościuszki
    Mieszkanie Kielce Centrum, ul. Kościuszki

    Kielce

    • 509 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81 m² położone w centrum Kielc, w zadbanej i niedawno ocieplonej kamienicy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Nowy Świat w nowoczesnym stylu
    1 / 13
    Mieszkanie Nowy Świat w nowoczesnym stylu

    Kielce

    • 420 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,71 m², położonego na 10. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1966 roku. Nieruchomość przeszła właśnie genera...

  • 2 pokoje z balkonem i widokiem  Kielce Sady
    2 pokoje z balkonem i widokiem Kielce Sady

    Kielce

    • 309 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Kielce os. Sady ul. Nowowiejska 2 pokoje balkon 9 piętro piękna panorama miasta Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m², zlokalizowane na 9 pię...

  • Mieszkanie Kielce ul. Króla Kazimierza Wielkiego

    Kielce » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 2 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m², zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku (bez windy) przy ul. Króla Kazimierza Wielkieg...

  • 3 pokojowe mieszkanie na oś. Ślichowice w Kielcach
    1 / 11
    3 pokojowe mieszkanie na oś. Ślichowice w Kielcach

    Kielce

    • 554 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biurom nieruchomości oraz Pośrednikom uprzejmie dziękujemy. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku na osiedlu Ślich...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Seminaryjska
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Centrum, Seminaryjska

    Kielce

    • 2 700 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,55 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze w ośmiopiętrowym bloku z 2014 r. zlokalizowanym w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej. W...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Nowy Świat
    Mieszkanie Kielce Centrum, Nowy Świat

    Kielce

    • 460 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m², położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 2000 roku przy ul. Nowy Świat. Mieszkanie jest słoneczne,...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Księdza Piotra Ściegiennego

    Kielce » ul. Ściegiennego

    • 695 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nową kameralną inwestycję składającą się z 5 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, położoną w Kielcach, dzielnica Barwinek, przy ul. Ściegiennego.Apar...

  • Mieszkanie Kielce ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

    Kielce » al. Nowaka-Jeziorańskiego

    • 497 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 48 m², położonego na drugim piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Jeziorańskiego. To idealne miejsce dla osób c...

  • Mieszkanie Kielce Ksm ul. Fryderyka Chopina

    Kielce » KSM-XXV-lecia » ul. Chopina

    • 329 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni niecałych 41,70 m², zlokalizowanego na 4. piętrze 10-piętrowego bloku z 1971 roku. Mieszkanie jest częścią...

  • Mieszkanie Kielce ul. Nowowiejska

    Kielce » ul. Nowowiejska

    • 599 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 50 mkw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju.Usytuowane jest na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z cegły.Miesz...

  • Mieszkanie Kielce ul. Pocieszka

    Kielce » ul. Pocieszka

    • 470 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 1 piętrze w 5-piętrowym bloku, zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Pocieszka, bardzo blisko...

  • Mieszkanie Kielce ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej

    Kielce » ul. Ćwiklińskiej

    • 335 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ***REZERWACJA***Mieszkanie o powierzchni 40 m kw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju.Usytuowane jest na 2 piętrze 9 piętrowego bl...