• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krosno +20 km
  • Lipiny
  • Sianów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Daleszycami

(687)
  • Mieszkanie Kielce Centrum, Bohaterów Warszawy
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Centrum, Bohaterów Warszawy

    Kielce

    • 430 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie, o pow. 39,17 m2, zlokalizowane na VI piętrze w apartamentowcu w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. Nowy budynek, w atrakcyjnej, pre...

  • Mieszkanie Kielce Podkarczówka, Kalcytowa
    1 / 8
    Mieszkanie Kielce Podkarczówka, Kalcytowa

    Kielce

    • 295 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,06 m2 , zlokalizowane na parterze, w 4 piętrowym bloku, przy ul. Kalcytowej, na osiedlu Podkarczów ka. W skład mieszk...

  • Mieszkanie Kielce, Zagnańska
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce, Zagnańska

    Kielce

    • 1 850 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 18 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

    Apartament premium z panoramicznym widokiem na Kielce | Plaza Tower | 102,06 m² | Taras 32 m² Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament premium, o powierzchni 102,06 m² , p...

  • Mieszkanie Kielce Ślichowice
    Mieszkanie Kielce Ślichowice

    Kielce

    • 775 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 81,50 m², położone na 3 piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Massalskiego na cenionym osiedlu Ślichowice w...

  • Mieszkanie Kielce, Jagiellońska
    Mieszkanie Kielce, Jagiellońska

    Kielce

    • 350 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 35,52 m2 w stanie do wejścia w cenie 350.000,00 zł. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym budynku na ul. Jagiellońskiej 60b. Ul. Jagiellońska 60b w...

  • Mieszkanie Kielce Centrum
    Mieszkanie Kielce Centrum

    Kielce

    • 600 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,50 m² zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego w centrum Kielc. Nieruchomość znajduje się w kameral...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Panoramiczna
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Centrum, Panoramiczna

    Kielce

    • 270 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32,14 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Panoramicznej....

  • Komfortowe mieszkanie w centrum  Wysoka jakość
    1 / 16
    Komfortowe mieszkanie w centrum Wysoka jakość

    Kielce

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum miasta ul. Astronautów Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy ul. Astronautów. Nierucho...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 525 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie os. Na Stoku balkon loggia, 70 m2, 1 piętro 7500 zł/m2...

  • Mieszkanie Kielce ul. Majora Jurija Gagarina

    Kielce » ul. Gagarina

    • 480 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***Tej oferty nie znajdziesz na OTODOMPrzestronne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Kadzielnię!Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej loka...

  • Mieszkanie Kielce ul. Bohaterów Warszawy

    Kielce » ul. Bohaterów Warszawy

    • 310 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, przy ulicy Bohaterów Warszawy.Mieszkanie składa się z: sypialni z b...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Starodomaszowska

    Kielce » ul. Starodomaszowska

    • 608 220 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 55,8 m², usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 ro...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Solidarności

    Kielce » ul. Solidarności

    • 557 370 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    ** APARTAMENTY od 54m2 do 103m2 - Dzielnica Kielczanka ETAP II **(ceny za m2 przy każdym mieszkaniu mogą się różnić)PIĘKNE WIDOKI - PIĘTRO 7/10pBRAK PROWIZJI oraz BRAK PODATKU PCC2...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Starodomaszowska

    Kielce » ul. Starodomaszowska

    • 337 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 27 m², usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 roku.BRAK PODATKU PC...

  • Mieszkanie Mójcza rynek pierwotny ul. Akacjowa

    Mójcza » ul. Akacjowa

    • 584 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nową kameralną inwestycję składającą się z 4 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, położoną w malowniczej miejscowości Mójcza, w doskonałej lokalizac...

  • Mieszkanie Kielce ul. Jesionowa

    Kielce » ul. Jesionowa

    • 515 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe - Kielce, ul. JesionowaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m², usytuowane na parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Kielce, ul. Jesionowa.At...

  • Mieszkanie Kielce ul. Grunwaldzka

    Kielce » ul. Grunwaldzka

    • 345 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 44 m kw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju, usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.Mieszkanie...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Starodomaszowska

    Kielce » ul. Starodomaszowska

    • 680 160 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 62,4 m², usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 ro...

  • Mieszkanie Mójcza rynek pierwotny ul. Akacjowa

    Mójcza » ul. Akacjowa

    • 584 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kielce Ksm ul. Romualda

    Kielce » KSM-XXV-lecia » ul. Romualda

    • 465 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 58,2 mkw. składające się z 3 niezależnych pokoi, widnej kuchni , łazienki,  i przedpokoju.Usytuowane jest na 6 piętrze 10 piętrowego bloku. Mieszkanie  z d...