• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lubowidz
  • Krosno +20 km
  • Lipówki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Daleszycami

(752)
  • Mieszkanie Kielce Centrum, Bohaterów Warszawy
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Centrum, Bohaterów Warszawy

    Kielce

    • 430 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie, o pow. 39,17 m2, zlokalizowane na VI piętrze w apartamentowcu w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. Nowy budynek, w atrakcyjnej, pre...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Równa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Centrum, Równa

    Kielce

    • 1 400 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o pow. 27,30 m2 zlokalizowana na drugim piętrze, w dwupiętrowej kamienicy, przy ul. Równej w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzą: -widna kuc...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Warszawska
    1 / 11
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Warszawska

    Kielce

    • 1 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 , zlokalizowane na parterze bloku na osiedlu Szydłówek przy ul. Warszawskiej. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gaz...

  • Mieszkanie Kielce Podkarczówka, Kalcytowa
    1 / 8
    Mieszkanie Kielce Podkarczówka, Kalcytowa

    Kielce

    • 295 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,06 m2 , zlokalizowane na parterze, w 4 piętrowym bloku, przy ul. Kalcytowej, na osiedlu Podkarczów ka. W skład mieszk...

  • Mieszkanie Kielce Psie Górki, Langiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Psie Górki, Langiewicza

    Kielce

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie wolne od 01.06.2026. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40,83 m2, zlokalizowane na drugim piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2021 r., na osiedl...

  • Mieszkanie Kielce, Zagnańska
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce, Zagnańska

    Kielce

    • 1 850 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 18 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

    Apartament premium z panoramicznym widokiem na Kielce | Plaza Tower | 102,06 m² | Taras 32 m² Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament premium, o powierzchni 102,06 m² , p...

  • Mieszkanie Kielce Ślichowice
    Mieszkanie Kielce Ślichowice

    Kielce

    • 775 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 81,50 m², położone na 3 piętrze kameralnego budynku z cegły przy ul. Massalskiego na cenionym osiedlu Ślichowice w...

  • Mieszkanie Kielce, Jagiellońska
    Mieszkanie Kielce, Jagiellońska

    Kielce

    • 350 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 35,52 m2 w stanie do wejścia w cenie 350.000,00 zł. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowym budynku na ul. Jagiellońskiej 60b. Ul. Jagiellońska 60b w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kielce Centrum, Śniadeckich
    1 / 13
    Mieszkanie Kielce Centrum, Śniadeckich

    Kielce

    • 2 250 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57,75 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze, w 3 - piętrowej kamienicy, w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Śniadeckic...

  • Mieszkanie Kielce Centrum
    Mieszkanie Kielce Centrum

    Kielce

    • 600 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,50 m² zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego w centrum Kielc. Nieruchomość znajduje się w kameral...

  • Mieszkanie Kielce KSM
    Mieszkanie Kielce KSM

    Kielce

    • 2 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Oferuje na wynajem funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Ulica Zagórska, KSM Przeznaczenie - najem długote...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku, Piłsudskiego
    1 / 4
    Mieszkanie Kielce Na Stoku, Piłsudskiego

    Kielce

    • 1 250 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,25 m2 , zlokalizowane na 9 piętrze w wieżowcu, przy ul. Piłsudskiego, na osiedlu Na Stoku. W skład mieszkania wchodz...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Panoramiczna
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Centrum, Panoramiczna

    Kielce

    • 270 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32,14 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Panoramicznej....

  • Komfortowe mieszkanie w centrum  Wysoka jakość
    1 / 16
    Komfortowe mieszkanie w centrum Wysoka jakość

    Kielce

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum miasta ul. Astronautów Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy ul. Astronautów. Nierucho...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 525 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie os. Na Stoku balkon loggia, 70 m2, 1 piętro 7500 zł/m2...

  • Kawalerka ul. Zagórska, parter
    Kawalerka ul. Zagórska, parter

    Kielce

    • 1 150 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje kawalerkę na wynajem przy ul. Zagórskiej, KSM. Lokal znajduję się na parterze w bloku. Powierzchnia wynosi 17,50m2 w czego skład wchodzi: - ku...

  • Mieszkanie Kielce ul. Majora Jurija Gagarina

    Kielce » ul. Gagarina

    • 480 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***Tej oferty nie znajdziesz na OTODOMPrzestronne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Kadzielnię!Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej loka...

  • Mieszkanie Kielce ul. Bohaterów Warszawy

    Kielce » ul. Bohaterów Warszawy

    • 310 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, przy ulicy Bohaterów Warszawy.Mieszkanie składa się z: sypialni z b...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Starodomaszowska

    Kielce » ul. Starodomaszowska

    • 608 220 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 55,8 m², usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 ro...

  • Mieszkanie Kielce rynek pierwotny ul. Solidarności

    Kielce » ul. Solidarności

    • 557 370 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    ** APARTAMENTY od 54m2 do 103m2 - Dzielnica Kielczanka ETAP II **(ceny za m2 przy każdym mieszkaniu mogą się różnić)PIĘKNE WIDOKI - PIĘTRO 7/10pBRAK PROWIZJI oraz BRAK PODATKU PCC2...