• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Czempiniem

(35)
  • MIESZKANIE NA WYNAJEM - 2 POKOJE - BALKON - PIWNICA

    Kościan

    • 1 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PRZYTULNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM | Z PIWNICĄ | ŚWIETNA LOKALIZACJA - CICHA, JEDNOKIERUNKOWA ULICA KOSYNIERÓW | KOŚCIAN | BLISKO SKLEPY, SZKOŁY, PRZEDSZKOLE | ŚWIEŻO ODMAL...

  • Mieszkanie na wynajem, Kościan

    Kościan

    • 2 200 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Prostej | Duże, przestronne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie 75 m2 | Pełna infrastruktura handlowo-usług...

  • Mieszkanie na wynajem, Kościan

    Kościan

    • 1 600 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia świeżo wyremontowana Kawalerka przy ul. Prostej | Duże, przestronne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie 40 m2 | Pełna infrastruktura handlowo-usługowa | Zostań...

  • Mieszkanie na wynajem Kościan

    Kościan

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia NOWE mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Nacławskiej 94b | Duże, przestronne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie | Pełna infrastruktura handlowo-usługowa | Do miesz...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mosina

    • 385 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mosina

    • 350 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • PRZESTRZENNE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ | KOŚCIAN UL. BĄCZKOWSKIEGO |...

    Kościan

    • 799 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PRZESTRZENNE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ | KOŚCIAN UL. BĄCZKOWSKIEGO | 149,23m2 | 4 POKOJE | DUŻY OGRÓD | BALKON | DUŻO NATURALNEGO ŚWIATŁA | BARDZO DOBRA LOKALIZACJA | NOWE STANDARD...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mosina

    • 1 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mosina

    • 440 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Duża, przestronna kawalerka w kamienicy świeżo po remoncie

    Kościan

    • 1 450 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia kawalerka przy ulicy Surzyńskiego | Duże, przestronne mieszkanie w kamienicy świeżo po remoncie| Pełna infrastruktura handlowo-usługowa | Zostań pierwszym lokatorem !...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stęszew

    • 2 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mosina

    • 345 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA PARK NARODOWY

    Puszczykowo

    • 398 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    STAN DEWELOPERSKI - W CENIE 2 KOMÓRKI LOKATORSKIE 2 POKOJE / LOGGIA / 2 KOMÓRKI LOKATORSKIE /ŚWIATŁOWÓD LOKAL DO WŁASNEJ ARANŻACJI PARAMETRY: - pokój z aneksem kuchen...

  • Sprzedam mieszkanie w nowym budownictwie z duzym ogrodkiem.

    Śrem

    • 340 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam bardzo atrakcyjne mieszkanie na parterze w nowym budownictwie na Jezioranach blisko jeziora, bez czynszu, częściowo umeblowane. Osiedle monitorowane. Miejsce parkingowe na...

  • Sprzedam 50% udziału w mieszkaniu.Do sprzedania mój udział w
    Sprzedam 50% udziału w mieszkaniu.Do sprzedania mój udział w

    Mosina

    • 10 000 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 238 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni potencjalni Klienci proszę o kontakt tylko zainteresowanych poniższą ofertą//09.10.2021 rata 324,85 chf x kurs pln +17pln pzu/61.638,60chf/saldo zadłużenia kapitał na dzie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • do wynajęcia pokoje Poznań Skórzewo
    1 / 7
    do wynajęcia pokoje Poznań Skórzewo

    Skórzewo

    • 800 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowe pokoje w centrum Skórzewa koło Poznania. Mieszkanie po remoncie z nowym wyposażeniem dla osób z Ukrainy. Cena 800 zł. za osobę w pokoju. Cena zawiera...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konarzewo

    • 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Komorniki

    • 530 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 5 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Komorniki

    • 395 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Czapurach na Osiedlu Poznańskim

    Czapury

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Czapurach na Osiedlu Poznańskim Zapraszam do zapoznania się z reklamą w formie: 1. WIRTUALNY SPACER (KLIKNIJ LUB KOPIUJ)– [url] 2. FILM (KLIKNI...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Komorniki

    • 415 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Plewiska

    • 420 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Twój Dom w Skórzewie
    1 / 4
    Twój Dom w Skórzewie

    Skórzewo

    • 618 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Tulce - jak dom, 3 pokoje z ogródkiem, po remoncie
    1 / 14
    Tulce - jak dom, 3 pokoje z ogródkiem, po remoncie

    Tulce

    • 522 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HETMAN Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE P...

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE POZNAŃSKIE LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w Czapurach na Osiedlu Poznańskim tuż przy lesie. W najbliższej...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brylewo

    • 229 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 3 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Twoje Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • MOSINA (GW), CZAPURY MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ

    Czapury

    • 345 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• NOWE MIESZKANIE- szukamy pierwszego lokatora! Mieszkanie umeblowa...

    Czapury

    • 1 950 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    NOWE MIESZKANIE- szukamy pierwszego lokatora! Mieszkanie umeblowane i wyposażone | Poznań Starołęka - Czapury - OKAZJA NOWE formy REKLAMY – wyprzedzamy STANDARDY: 1. Fotografie...

  • 5538|Mosina (gw), Czapury Mieszkanie na sprzedaż

    Czapury

    • 325 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kawalerka umeblowana wyposażona | Nowe Budownictwo | Poznań Starołęka - Czapury - GOTOWIEC INWESTYCYJNY - Mieszkanie jest wynajęte - możliwość cesji umowy najmu. NOWE formy REKL...

  • 5547|Mosina (gw), Czapury Mieszkanie na sprzedaż

    Czapury

    • 575 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 456 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GÓRNY SEGMENT DOMU W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ |GOTOWY DO WPROWADZENIA - NIE WYMAGA ŻADNYCH NAKŁADÓW FINANSOWYCH | CZAPURY K. POZNANIA UL. JAGODOWA| 68,5 m2 | 4 POKOJE | Z D...

  • Mieszkanie Sprzedaż, Mosina, Czapury

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie na sprzedaż Mosina, Czapury

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Dachowa ul. Turkusowa

    Dachowa » ul. Turkusowa

    • 525 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA BEZ PROWIZJI - PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ JAK PIĘKNE I WYGODNE JEST TO MIESZKANIE! Zapraszam na prezentację pięknego, dwupokojowego, parterowego mieszkania z ogródkiem w D...

  • Mieszkanie na sprzedaż, Komorniki, Plewiska

    Plewiska

    • 445 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 41 m2 z ogrodem ok. 30 m2! Plewiska, ul. Kminkowa. Jedynie 3 minuty od Poznania, ciche miejsce położone wśród innych bloków. Zobacz, jak przygo...

  • Dwupokojowe z ogródkiem, miejsce parkingowe.
    Dwupokojowe z ogródkiem, miejsce parkingowe.

    Plewiska

    • 529 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę mieszkanie klimatyzacja Dopiewiec
    1 / 16
    Wynajmę mieszkanie klimatyzacja Dopiewiec

    Dopiewiec

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia piękny nowoczesny apartament o powierzchni 38 m2 na Osiedlu Dąbrówka - Leśna Polana przy ul. Droga Mleczna 3 w Dopiewcu . Apartament składa się z dwóch pokoi...

  • Mieszkanie Wojnowice gm. Osieczna,
    1 / 10
    Mieszkanie Wojnowice gm. Osieczna,

    Wojnowice

    • 298 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Witamy w 3-pokojowym mieszkaniu położonym na pierwszym piętrze w spokojnej dzielnicy Wojnowic. To idealne miejsce dla rodziny, z...

  • Mieszkanie Komorniki,
    1 / 13
    Mieszkanie Komorniki,

    Komorniki

    • 499 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 66,13 m², położony w spokojnej części podpoznańskich Komornik, z bardzo dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz dogodnym dojazde...

  • Mieszkanie Chrząstowo gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 11
    Mieszkanie Chrząstowo gm. Książ Wielkopolski,

    Chrząstowo

    • 146 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Bezczynszowa kawalerka z ogrodem i wiatą w Chrząstowie - ogrzewana kominkiem! Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie o...

  • Mieszkanie Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 15
    Mieszkanie Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,

    Jarosławki

    • 419 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Klimatyczny lokal mieszkalny z przynależnym ogrodem | Spokój, natura i świetna lokalizacja - Jarosławki  Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej j wraz z pomieszczenia...

  • Mieszkanie Dachowa gm. Kórnik, Cytrynowa
    1 / 11
    Mieszkanie Dachowa gm. Kórnik, Cytrynowa

    Dachowa

    • 605 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem 56,6 m komfortu i prywatności Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z urokiem własnej, zielonej przestrzeni, ta...

  • Mieszkanie Plewiska gm. Komorniki, Fabianowska
    1 / 15
    Mieszkanie Plewiska gm. Komorniki, Fabianowska

    Plewiska

    • 799 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania. Oryginalny układ mieszkania, oraz wysoki standard wykończenia - ta nieruchomość ma w sobie "t...

  • Mieszkanie Dopiewiec gm. Dopiewo, Polarna
    1 / 15
    Mieszkanie Dopiewiec gm. Dopiewo, Polarna

    Dopiewiec

    • 620 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i w pełni urządzone mieszkanie położone przy ul. Polarnej w Dopiewcu. To propozycja dla osób, które szukają gotowego miejsca do życia - bez remontów,...

  • Plewiska mieszkanie do wynajecia
    Plewiska mieszkanie do wynajecia

    Plewiska

    • 3 600 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia mieszkanie w Plewiskach słoneczne czesciowo umeblowane dwu poziomowe na osiedlu Zielarskim podana cena za wynajem jest z czynszem i do negocjacji zainter...

  • Mieszkanie Komorniki ul. Krokusowa

    Komorniki » ul. Krokusowa

    • 890 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament w szeregowcu o powierzchni ok. 80 m² z garażem (16,5 m²) w bryle budynku oraz trzema balkonami, położony na kameralnym Osiedlu Zac...