• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wronin
  • Jelna
  • Habdzin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Czempiń

(3)
  • MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ | CENTRUM CZEMPINIA | 45,75m2 | 2 POKOJE |...

    Czempiń

    • 205 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ | CENTRUM CZEMPINIA | 45,75m2 | 2 POKOJE | DUŻY OGRÓD | PIWNICA | BARDZO DOBRA LOKALIZACJA | ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SP...

  • | MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z BALKONEM | UL. SPOŁDZIELCÓW | CZEMPIŃ |...

    Czempiń

    • 1 650 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z BALKONEM | UL. SPOŁDZIELCÓW | CZEMPIŃ | NOWE BUDOWNICTWO Zamieszkaj komfortowo w przestronnym i przytulnym mieszkaniu w Czempiniu! NOWE STANDARDY R...

  • Mieszkanie w Czempiniu

    Czempiń

    • 200 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania 2-pokojowego w Czempiniu na ulicy Przedszkolnej. Lokal położony na drugim piętrze w 2-piętrowym bloku. Mieszkanie jest bardzo przytulne, zadb...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie w nowym budownictwie z duzym ogrodkiem.

    Śrem

    • 340 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam bardzo atrakcyjne mieszkanie na parterze w nowym budownictwie na Jezioranach blisko jeziora, bez czynszu, częściowo umeblowane. Osiedle monitorowane. Miejsce parkingowe na...

  • MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA PARK NARODOWY

    Puszczykowo

    • 398 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    STAN DEWELOPERSKI - W CENIE 2 KOMÓRKI LOKATORSKIE 2 POKOJE / LOGGIA / 2 KOMÓRKI LOKATORSKIE /ŚWIATŁOWÓD LOKAL DO WŁASNEJ ARANŻACJI PARAMETRY: - pokój z aneksem kuchen...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mosina

    • 345 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stęszew

    • 2 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mosina

    • 1 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    OSA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na wynajem Kościan

    Kościan

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia NOWE mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Nacławskiej 94b | Duże, przestronne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie | Pełna infrastruktura handlowo-usługowa | Do miesz...

  • Mieszkanie na wynajem, Kościan

    Kościan

    • 2 200 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Prostej | Duże, przestronne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie 75 m2 | Pełna infrastruktura handlowo-usług...

  • MIESZKANIE NA WYNAJEM - 2 POKOJE - BALKON - PIWNICA

    Kościan

    • 1 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PRZYTULNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM | Z PIWNICĄ | ŚWIETNA LOKALIZACJA - CICHA, JEDNOKIERUNKOWA ULICA KOSYNIERÓW | KOŚCIAN | BLISKO SKLEPY, SZKOŁY, PRZEDSZKOLE | ŚWIEŻO ODMAL...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 10
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 290 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,18 m² wraz z piwnicą, usytuowane...

  • Sprzedam 50% udziału w mieszkaniu.Do sprzedania mój udział w
    Sprzedam 50% udziału w mieszkaniu.Do sprzedania mój udział w

    Mosina

    • 10 000 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 238 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni potencjalni Klienci proszę o kontakt tylko zainteresowanych poniższą ofertą//09.10.2021 rata 324,85 chf x kurs pln +17pln pzu/61.638,60chf/saldo zadłużenia kapitał na dzie...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Kościan

    • 319 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam, sprzedam mieszkanie położone pięknym mieście,i super lokalizacji. Mieszkanie położone 5 min pieszo od pasażu Quik na osiedlu Konstytucji w Kościanie W mieszkaniu zostały w...

  • Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 10
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 348 750 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWE mieszkania 2 i 3-pokojowe Strykowo od 46 m² do 61 m² Blisko jeziora, kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż nowe mieszkania w nowoczesnym budynku w Strykowie, zlokalizowane...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 10
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 329 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie, o łącznej powierzchni wraz z pomieszczeniami przynależnymi wynoszącej 42 m². Położone na 2. piętrze ocieplonego bloku na Osiedlu Pias...

  • Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,
    1 / 15
    Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,

    Rąbiń

    • 179 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Rąbiń (gmina Krzywiń, powiat kościański, województwo wielkopolsk...

  • Mieszkanie Racot gm. Kościan,
    1 / 13
    Mieszkanie Racot gm. Kościan,

    Racot

    • 112 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferta mieszkania w Racocie Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania położonego w malowniczym Racocie, w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Mieszkanie Kościan, os. Osiedle Literatów
    Mieszkanie Kościan, os. Osiedle Literatów

    Kościan

    • 398 160 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,00 m, położone na Osiedlu Literatów jednym z najbardziej atrakcyjnych i nowoczesnych osiedli w Kościanie. To idealna pr...

  • Mieszkanie Zamysłowo gm. Stęszew,
    Mieszkanie Zamysłowo gm. Stęszew,

    Zamysłowo

    • 1 850 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka 28,60 m². Z przyjemnością przedstawiam ofertę wyjątkowej kawalerki, położonej na poddaszu, na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 28,60 m², jest ja...