• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jasień
  • Stare Bogaczowice
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Czempiniem

(35)
  • Mieszkanie Zamysłowo gm. Stęszew,
    Mieszkanie Zamysłowo gm. Stęszew,

    Zamysłowo

    • 1 850 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka 28,60 m². Z przyjemnością przedstawiam ofertę wyjątkowej kawalerki, położonej na poddaszu, na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 28,60 m², jest ja...

  • Mieszkanie Śrem,
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 495 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę klimatycznego mieszkania mieszczącego się w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Śremu na ul. Mic...

  • Mieszkanie Kościan, os. Osiedle Literatów
    Mieszkanie Kościan, os. Osiedle Literatów

    Kościan

    • 398 160 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,00 m, położone na Osiedlu Literatów jednym z najbardziej atrakcyjnych i nowoczesnych osiedli w Kościanie. To idealna pr...

  • Mieszkanie Racot gm. Kościan,
    1 / 13
    Mieszkanie Racot gm. Kościan,

    Racot

    • 112 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferta mieszkania w Racocie Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania położonego w malowniczym Racocie, w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,
    1 / 15
    Mieszkanie Rąbiń gm. Krzywiń,

    Rąbiń

    • 179 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Rąbiń (gmina Krzywiń, powiat kościański, województwo wielkopolsk...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 14
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 395 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie spółdzielcze o powierzchni 63,6 m², położone w Kościanie na osiedlu Piastowskim, na 2. piętrz...

  • Mieszkanie Śrem,
    1 / 14
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 340 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,10 m2 , położone na czwartym piętrze w bloku po termomod...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 10
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 329 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie, o łącznej powierzchni wraz z pomieszczeniami przynależnymi wynoszącej 42 m². Położone na 2. piętrze ocieplonego bloku na Osiedlu Pias...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 14
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 290 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,30 m² (do tego piwnica 6,25 m²), zlokalizowane na Osiedl...

  • Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 6
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 428 400 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWE mieszkania 2 i 3-pokojowe Strykowo od 46 m² do 61 m² Blisko jeziora, kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż nowe mieszkania w nowoczesnym budynku w Strykowie, zlokalizowane...

  • Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 10
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 348 750 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 8
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 420 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 012 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kościan,
    1 / 11
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 335 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - os. Jagiellońskie, Kościan Na sprzedaż świetnie usytuowane mieszkanie o powierzchni 52,30 m², położone na 4 piętrze w czteropiętrowym...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 8
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 192 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż kompaktową kawalerkę w świetnej lokalizacji w Kościanie - na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie o...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 15
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 665 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie 149,23 m² na 1. piętrze w zadbanej kamienicy w Kościan (ok. 500 m od rynku). Układ: - 5 poko...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 9
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 297 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Nowa cena! Oferujemy nowocześnie wykończoną kawalerkę wraz z piwnicą o łącznej powierzchni 36,92 m², położoną na os. Piastowskim w Kościanie. To doskonała propozycja dla singla, pa...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 11
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 310 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,7 m², usytuowane na IV piętrze w zadbanym, 4-piętrowym...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Kościan

    • 319 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam, sprzedam mieszkanie położone pięknym mieście,i super lokalizacji. Mieszkanie położone 5 min pieszo od pasażu Quik na osiedlu Konstytucji w Kościanie W mieszkaniu zostały w...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 10
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 290 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,18 m² wraz z piwnicą, usytuowane...

  • Mieszkanie Śrem,
    1 / 15
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 400 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż jasne i przytulne 3- pokojowe mieszkanie mieszczące się w Śremie na ul. Konstytucji 3 Maja. Mi...