• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chlebnia
  • Czarna Sędziszowska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Bukiem

(21)
  • Mieszkanie Pólko k. Kaźmierza

    Pólko

    • 89 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 1 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2pokojowe do remontu w miejscowości Pólko k. Kaźmierza. Więcej informacji telefonicznie.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 3 Pok.os.Poznańskie Poznań/Czapury Bez PCC Gotowe

    Czapury

    • 294 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BEZ PCC ! POLECAM NA SPRZEDAŻ bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie w STANIE DEWELOPERSKIM, położone na II piętrze w nowym budynku na os. Poznańskim tuż przy lesie na pograniczu Po...

  • Kawalerka Rokietnica agm. Poznan

    Rokietnica

    • 1 600 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka 32m2 na parterze bloku przy ul. Jaśminowej w Rokietnicy, gotowa do zamieszkania. Korytarz z szafą ubraniową, przestronny pokój z nowym wypoczynkiem, komodą i witryną. W p...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Komorniki

    • 530 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 5 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Komorniki

    • 395 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Czapurach na Osiedlu Poznańskim

    Czapury

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Czapurach na Osiedlu Poznańskim Zapraszam do zapoznania się z reklamą w formie: 1. WIRTUALNY SPACER (KLIKNIJ LUB KOPIUJ)– [url] 2. FILM (KLIKNI...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Komorniki

    • 415 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Plewiska

    • 420 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe w świeżo oddanym bloku

    Czapury

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w świeżo oddanym bloku w Czapurach! Bliskość natury! Wolne od 01.06.2024r NOWE formy REKLAMY – wyprzedzamy STANDARDY: 1. WIRTUALNY SPACER (...

  • 2 pokojowe mieszkanie na wynajem tuż przy lesie Czapury

    Czapury

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE P...

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE POZNAŃSKIE LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w Czapurach na Osiedlu Poznańskim tuż przy lesie. W najbliższej...

  • MOSINA (GW), CZAPURY MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ

    Czapury

    • 345 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• NOWE MIESZKANIE- szukamy pierwszego lokatora! Mieszkanie umeblowa...

    Czapury

    • 1 950 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    NOWE MIESZKANIE- szukamy pierwszego lokatora! Mieszkanie umeblowane i wyposażone | Poznań Starołęka - Czapury - OKAZJA NOWE formy REKLAMY – wyprzedzamy STANDARDY: 1. Fotografie...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Psarskie

    • 229 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 5539|Poznań, Starołęka Mieszkanie na sprzedaż

    Czapury

    • 325 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 14 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kawalerka umeblowana wyposażona | Nowe Budownictwo | Poznań Starołęka - Czapury - GOTOWIEC INWESTYCYJNY - Mieszkanie jest wynajęte - możliwość cesji umowy najmu. NOWE formy REKL...

  • 5538|Mosina (gw), Czapury Mieszkanie na sprzedaż

    Czapury

    • 325 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

• 5547|Mosina (gw), Czapury Mieszkanie na sprzedaż

    Czapury

    • 575 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 456 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GÓRNY SEGMENT DOMU W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ |GOTOWY DO WPROWADZENIA - NIE WYMAGA ŻADNYCH NAKŁADÓW FINANSOWYCH | CZAPURY K. POZNANIA UL. JAGODOWA| 68,5 m2 | 4 POKOJE | Z D...

  • Mieszkanie Sprzedaż, Mosina, Czapury

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie na wynajem, Czerwonak

    Czerwonak

    • 1 490 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    KAWALERKA NA WYNAJEM W PEŁNI WYPOSAŻONA | CZERWONAK - UL. SŁONECZNA | ŚWIEŻO PO REMONCIE | Wolne od 01.10.2024r. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE WIRTUALNY SPAC...

  • Mieszkanie na sprzedaż Mosina, Czapury

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie na sprzedaż, Komorniki, Plewiska

    Plewiska

    • 445 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 41 m2 z ogrodem ok. 30 m2! Plewiska, ul. Kminkowa. Jedynie 3 minuty od Poznania, ciche miejsce położone wśród innych bloków. Zobacz, jak przygo...

  • Dwupokojowe z ogródkiem, miejsce parkingowe.
    Dwupokojowe z ogródkiem, miejsce parkingowe.

    Plewiska

    • 529 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Komorniki,
    1 / 13
    Mieszkanie Komorniki,

    Komorniki

    • 499 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 66,13 m², położony w spokojnej części podpoznańskich Komornik, z bardzo dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz dogodnym dojazde...

  • Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,
    1 / 11
    Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 439 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne mieszkanie z dużym tarasem - Psarskie k. Śrem Nasze biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o...

  • Nowa kawalerka z balkonem
    1 / 15
    Nowa kawalerka z balkonem

    Czapury

    • 269 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 12 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam mam na sprzedaż kawalerke 22 metry plus balkon 5 metrow w stanie deweloperskim na 1 piętrze w bloku(16b) 3 piętrowym w Czapurach na osiedlu poznańskim 700 metro od Poznania...

  • Mieszkanie Plewiska gm. Komorniki, Fabianowska
    1 / 15
    Mieszkanie Plewiska gm. Komorniki, Fabianowska

    Plewiska

    • 799 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania. Oryginalny układ mieszkania, oraz wysoki standard wykończenia - ta nieruchomość ma w sobie "t...

  • Pokój (z osobnym wejściem) w domu wolnostojącym z mediami
    1 / 8
    Pokój (z osobnym wejściem) w domu wolnostojącym z mediami

    Wiórek

    • 1 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Pokój jednoosobowy, ok. 20 m2, w pełni umeblowany, z osobnym wejściem bezpośrednio z klatki schodowej. Pokój z dostępem do aneksu kuchennego, widocznego na zdjęciu, oraz do wspóln...

  • Plewiska mieszkanie do wynajecia
    Plewiska mieszkanie do wynajecia

    Plewiska

    • 3 600 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia mieszkanie w Plewiskach słoneczne czesciowo umeblowane dwu poziomowe na osiedlu Zielarskim podana cena za wynajem jest z czynszem i do negocjacji zainter...

  • Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,
    Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 370 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym i własnym ogrodem, parter oraz użytkowe poddasze w miejscowości Psarski...

  • Mieszkanie Komorniki ul. Krokusowa

    Komorniki » ul. Krokusowa

    • 890 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament w szeregowcu o powierzchni ok. 80 m² z garażem (16,5 m²) w bryle budynku oraz trzema balkonami, położony na kameralnym Osiedlu Zac...

  • Mieszkanie w Baborówko (blisko Szamotuł)
    Mieszkanie w Baborówko (blisko Szamotuł)

    Baborówko

    • 359 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż 3-pokojowe, wyposażone, bez czynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 32 m² z zagospodarowanym poddaszem o powierzchni 32 m² położone w miejscowości Baborówko (gmina...