• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Kalisz

(75)
  • Śródmieście-5 pokoi-89m2
    1 / 13
    Śródmieście-5 pokoi-89m2

    Kalisz

    • 356 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie w kamienicy, które czeka na nowego właściciela pełnego pomysłów na aranżację wnętrza! Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacj...

  • Mieszkanie na osiedlu Korczak
    1 / 12
    Mieszkanie na osiedlu Korczak

    Kalisz

    • 369 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Marzysz o zamieszkaniu we własnym mieszkaniu z dużym balkonem? To jest propozycja dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 45,0...

  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 5
    Sprzedam kawalerkę

    Kalisz

    • 210 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę 32,5 m w tym dodatkowe pomieszczenie na garderobę lub gabinet na 4 piętrze do mieszkania przynależna piwnica i wspólna wózkownia .

  • Na wynajem 2 pok. mieszkanie ul. Tymiankowa
    1 / 8
    Na wynajem 2 pok. mieszkanie ul. Tymiankowa

    Kalisz

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na wynajem  funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37,80m2, znajdujące się na 3 piętrze w trzyletnim bloku z windą przy ul. Tymiankowej w Kaliszu. Mieszkanie...

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem
    1 / 8
    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem

    Kalisz

    • 269 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 4. piętrze w bloku z cegły. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i daje możliwość aranżacji według własnych...

  • Mieszkanie na wynajem Dobrzec
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem Dobrzec

    Kalisz

    • 2 200 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe (51 m2) z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Wyszyńskiego w Kaliszu. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej, w pełni funkcj...

  • Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z garażem
    1 / 5
    Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z garażem

    Kalisz

    • 420 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 w Kaliszu. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze bloku na ul. Hożej. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym i wy...

  • Wynajmę mieszkanie w Kaliszu
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie w Kaliszu

    Kalisz

    • 1 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Od 15-go marca wynajmę dwa pokoje umeblowane,blisko dwóch uczlni ,parku i teatru. -- studentom lub pracującym na stałe....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie/biuro
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie/biuro

    Kalisz

    • 390 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 4 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie położone w centrum miasta (Główny Rynek ) użytkowane aktualnie jako biuro. Składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz wc. Ogrzewanie gaz (lokalny węzeł ciepłowniczy).

  • Mieszkanie o pow.40.76m2, IV piętro, klimatyzacja, Centrum
    1 / 16
    Mieszkanie o pow.40.76m2, IV piętro, klimatyzacja, Centrum

    Kalisz

    • 295 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,76m², zlokalizowane na czwartym piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku z cegły z 2000 roku w Kaliszu....

  • Os. Amelia - 3pokoje z ogródkiem
    1 / 11
    Os. Amelia - 3pokoje z ogródkiem

    Kalisz

    • 630 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 66.68m2. Lokal mieszkalny mieści się na parterze, w niskim budynku mieszkalnym przy ul. Czę...

  • Górnośląska – 2 pokoje – 52,58 m2
    1 / 13
    Górnośląska – 2 pokoje – 52,58 m2

    Kalisz

    • 353 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania z balkonem o pow. 52,58 m2 znajdującego się na trzecim piętrze w bloku z cegły. Do mieszkania przynależy pi...

  • Na sprzedaż: Stylowe mieszkanie 36,62 m2 - Kalisz, ul. Ciasna

    Kalisz

    • 296 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentujemy kolejne atrakcyjne mieszkanie dostępne w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Ciasnej w Kaliszu. Lokal usytuowany na parterze, po generalnym remoncie, w...

  • Mieszkanie 2 pok., po generalnym remoncie
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pok., po generalnym remoncie

    Kalisz

    • 299 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie 37,59 m2 - Kalisz, ul. Ciasna - 299 000 zł Mam przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wyremontowane, gustownie urządzone mieszkanie o powierzc...

  • Nowoczesna kawalerka w Centrum Kalisza
    1 / 8
    Nowoczesna kawalerka w Centrum Kalisza

    Kalisz

    • 199 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 9 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Kawalerka 21,15 m? - Kalisz, ul. Ciasna - parter - 199 000 zł Przedstawiamy nowoczesną, kompaktową kawalerkę po generalnym remoncie, zlokalizowaną na parterze wyremon...

  • Na sprzedaż stylowe 2 - pokojowe mieszkanie
    1 / 10
    Na sprzedaż stylowe 2 - pokojowe mieszkanie

    Kalisz

    • 295 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Stylowe mieszkanie 34,52 m2 - Kalisz, ul. Ciasna - 1. piętro - 295 000 zł Z przyjemnością prezentujemy kolejną wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym rem...

  • Kalisz, Mieszkanie 2 pok., parter.
    1 / 9
    Kalisz, Mieszkanie 2 pok., parter.

    Kalisz

    • 296 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Stylowe mieszkanie 36,62 m2 - Kalisz, ul. Ciasna - parter . Z przyjemnością prezentujemy kolejne atrakcyjne mieszkanie dostępne w zrewitalizowanej kamienicy przy ul....

  • Kalisz, Kawalerka z antresolą
    1 / 8
    Kalisz, Kawalerka z antresolą

    Kalisz

    • 225 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mam przyjemność zaprezentować unikatowe mieszkanie z antresolą, zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy przy ul. Ciasnej w Kaliszu. Lokal o powierzchni 26,41 m2 znajduje się na pa...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kalisz

    • 269 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 8 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokoje z balkonem
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokoje z balkonem

    Kalisz

    • 259 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości