• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Brzeźnica

(1)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeźnica

    • 399 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkania w kameralnym osiedlu w podkrakowskich Mogilanach.

    Mogilany

    • 594 022 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Inwestycja zlokalizowana została w podkrakowskich Mogilanach, w urokliwej, pełnej zieleni okolicy, która gwarantuje odpoczynek od zgiełku miasta oraz stanowi doskonałą przestrzeń d...

  • Mieszkanie Balice rynek pierwotny ul. Jurajska

    Balice » ul. Jurajska

    • 798 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku PCC! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: Młody Kraków Nieruch...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Podolsze

    • 1 400 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrowice

    • 600 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrowice

    • 600 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mogilany

    • 786 470 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mogilany

    • 786 470 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mogilany

    • 787 072 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wadowice

    • 459 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wadowice

    • 356 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wadowice

    • 397 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wadowice

    • 225 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wadowice

    • 599 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 630 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wadowice ul. Mickiewicza - Mieszkanie w niedużej odległości od sklepu STOP, przedszkola oraz ścisłego centrum. Mieszkanie urządzone ze smakiem gotowe do zamieszkania....

  • Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 425 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis Do sprzedania słoneczne, jasne mieszkanie o pow. 58,46 m2. Zlokalizowany w centrum Wadowic, z widokiem na góry. Mieszkanie bardzo zadbane - 2 lata temu odświeżone....

  • Mieszkanie Mogilany ul. Słowiańska

    Mogilany » ul. Słowiańska

    • 590 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w pobliżu Krakowa o pow 59m2 - 3 pokoje -2 miejsca postojowe- 2 balkony , - piwnica -niskie koszty utrzymania Mieszkanie na 2 piętrze w niskim, nowoczesnym...

  • Duże, wygodne mieszkanie w atrakcyjnej cenie!

    Kalwaria Zebrzydowska

    • 719 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 8 663 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie w sercu Kalwarii Zebrzydowskiej – idealne dla rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 83 m², które z pewnością...

  • Mieszkanie, 64 m², Skawina
    1 / 11
    Mieszkanie, 64 m², Skawina

    Borek Szlachecki

    • 605 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    *BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO* Biuro nieruchomości Multidom prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze, o powierzchni 64 m2, ze strychem do adaptacji...

  • Mieszkanie Balice gm. Zabierzów, Szkolna
    1 / 15
    Mieszkanie Balice gm. Zabierzów, Szkolna

    Balice

    • 469 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Blisko lotniska a w ciszy. Dwupokojowe mieszkanie w Balicach. Jeśli szukają Państwo mieszkania blisko terenów zielonych to zapraszam do Balic. Budynek położony jest...

  • Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogrodem.
    1 / 16
    Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogrodem.

    Wadowice

    • 499 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 621 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Poczuj magię modernistycznej przestrzeni – Twój nowy azyl w sercu Wadowic to adres z duszą Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek w miejscu, które ma prawdziwą duszę i własną histori...

  • Wynajmę nowoczesne mieszkanie Podhalanin
    1 / 7
    Wynajmę nowoczesne mieszkanie Podhalanin

    Wadowice

    • 2 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Wynajmę nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie (2025 r.) – pierwszy najem. Mieszkanie jest całkowicie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe. • salon połączony z kuchn...

  • Mieszkanie Podłęże gm. Niepołomice Podłęże, Podłęże, Krótka
    1 / 5
    Mieszkanie Podłęże gm. Niepołomice Podłęże, Podłęże, Krótka

    Podłęże

    • 589 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne 4 pokoje z balkonem i strychem + 2 miejsca postojowe | Podłęże Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję deweloperską zlokalizowaną...

  • Mieszkanie Wadowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 520 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! Osiedle Pod Skarpą zapewnia bliskość wszystkiego co ważne dla rodziny - szkoła, przedszkole, basen, sklepy, ścieżka rowerowa, s...

  • Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia
    Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia

    Kalwaria Zebrzydowska

    • 2 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie położone przy ulicy Zjednoczenia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, a jego metr...

  • Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia
    Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia

    Kalwaria Zebrzydowska

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie położone przy ulicy Zjednoczenia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze, a jego m...

  • Sprzedam mieszkanie.
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie.

    Wadowice

    • 390 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Wadowicach na oś pod Skarpą. Mieszkanie własnościowe.

  • Nowoczesny Apartament 78 m2 na granicy z Wadowicam
    1 / 16
    Nowoczesny Apartament 78 m2 na granicy z Wadowicam

    Klecza Dolna

    • 698 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Twój rodzinny azyl na Osiedlu Przy Młynie – Ogród, Cisza i Bezpieczeństwo Lokalizacja, która koi zmysły Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum miejskiej...

  • Mieszkanie Wadowice, Karmelicka
    Mieszkanie Wadowice, Karmelicka

    Wadowice

    • 955 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 15 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiam bardzo ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania a zasadzie namiastki małego domku zlokalizowanego w Wadowicach. Lokal usytuowany jest w budynku dwu lokalowym częściowo...

  • Słoneczne mieszkanie 57 m2 z balkonem – Wadowice
    1 / 13
    Słoneczne mieszkanie 57 m2 z balkonem – Wadowice

    Wadowice

    • 443 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Twoja nowa przestrzeń w sercu Wadowic – komfort, słońce i idealne piętro! Wyobraź sobie poranną kawę w słonecznym salonie jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Wadowicach....

  • Mieszkanie Liszki
    Mieszkanie Liszki

    Liszki

    • 809 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem w Liszkach koło Krakowa. Marzysz o własnym domu, w którym masz przestrzeń, ciszę i ogród tylko dla siebie ale nadal chcesz b...