• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Dzierżoniów

(4)
  • do wynajęcia mieszkanie w centrum Dzierżoniowa
    1 / 7
    do wynajęcia mieszkanie w centrum Dzierżoniowa

    Dzierżoniów

    • 1 050 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w kamienicy na parterze bardzo blisko Rynku. Z wykupionym terenem wokół budynku (podwórko), z parkingiem na ulicy. Po kapitalnym remoncie w 2019 roku. Założona jest now...

  • Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dzierżoniów
    1 / 7
    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 2 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dzierżoniów 49,37 m² | 1 piętro | balkon Mieszkanie w bloku, składa się z: salonu, sypialni, osobnej kuchni, łazienki i przedpokoju, balkonu...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 3 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dzierżoniów

    • 370 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem parkingowym w garażu pod budynkiem oraz 2 komórkami lokatorskimi, w nowym budynku z windą w Centrum Świdnicy! MIESZKANIE D...

  • Mieszkanie Świdnica ul. okolice Centrum

    Świdnica » os. Centrum

    • 3 300 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, rozkładowe mieszkanie z balkonem! Na powierzchnię mieszkania składa się salon, otwarta kuchnia z wydzieloną jadalnią, sypialnia, pokój dla dziecka, łazienka oraz...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Nowy Zawiszów

    Świdnica » ul. Nowy Rynek

    • 2 950 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem, położone na nowej części Osiedla Zawiszów! [i]Umowa w formie najmu okazjonalnego.[/i] Na powierzchnię mieszkania składa...

  • Mieszkanie Świdnica ul. okolice Osiedla Młodych

    Świdnica » ul. Młodych

    • 1 600 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    [i]MIESZKANIE DOSTĘPNE OD MAJA 2025 ROKU.[/i] Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w okolicach Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, kuchni...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Promocja - prowizja jedyne 50% pierwszego czynszu! Mieszkanie wolne od 01.04.2025 roku! [i] UMOWA W FORMIE NAJMU OKAZJONALNEGO. [/i] Eleganckie mieszkanie w...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 249 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ciekawe mieszkanie położone przy parku - gotowe do zamieszkania! [i]UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI - ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ! [/i] Na powierzchnię mieszkania składają się dwie części...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 348 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Klimatyczne mieszkanie 2-poziomowe położone przy parku! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym oraz duża łazienka, dodatkowo na poddaszu jest sypialni...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 2 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu do wynajęcia piękne dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym zlokalizowane w okolicach Zalewu w Świdnicy! WYMAGANY NAJEM OKAZJONALNY! Na powierzc...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 810 100 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Klimatyczne, komfortowo urządzone mieszkanie w Centrum Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia z prywatną gardero...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 598 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie, komfortowo urządzone mieszkanie na I piętrze - Centrum! [i]Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, również w sprzęt AGD i RTV - gotowe do zamieszkania. [/i]N...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 408 100 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze na zamkniętym osiedlu nieopodal Świdnicy! ----KOMORÓW--- Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia - WYMAGANY NAJEM OK...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 1 800 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 540 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie, gustownie urządzone 4-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania - I piętro, teren posesji zamknięty, ogródek! [i]Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, idealne d...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Młodych

    Świdnica » os. Osiedle Młodych

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na parterze, na Osiedlu Młodych! WYMAGANY NAJEM OKAZJONALNY! Na powierzchnię mieszkania ok. 38 m2 składa się salon z aneksem kuchenny...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 375 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z dużym balkonem, garażem i ogródkiem - Mokrzeszów! [i]TYLKO U NAS![/i] Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z dużym balkonem , sypialnia, du...

  • Mieszkanie Świdnica ul. okolice Centrum

    Świdnica » os. Centrum

    • 630 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 635 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWE, Nowoczesne, piękne mieszkanie trzypokojowe z miejscem postojowym oraz trzema komórkami lokatorskimi w bliskich okolicach Centrum Świdnicy ulica Jagiellońska! Na powierzc...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 279 100 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Klimatyczna kawalerka na Osiedlu Młodych - gotowa do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym, łazienka i przedpokój. Mieszkanie w ba...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje, kuchnia, osobna łazienka i toaleta oraz przedpokój. Z salonu wyjście na duż...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Zawiszów

    Świdnica » ul. Osiedle

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na wynajem dwa mieszkania zlokalizowane w domu jednorodzinnym, położonym na Osiedlu Zawiszów Każde z mieszkań składa się z osobnej kuchni, łazienki oraz pokoju. Lokale są w pełn...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Osiedle Zawiszów

    Świdnica » ul. Osiedle

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie Świdnica ul. Długa

    Świdnica » ul. Długa

    • 580 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Świdnicy , idealne dla osób ceniących komfort, elegancję i prestiżową lokalizację. Gotowe do wprowadzenia , w pełni umeblowane...

  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 580 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie, komfortowo urządzone mieszkanie na I piętrze - Centrum! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, również w sprzęt AGD w kuchni i RTV - gotowe do zamieszkania. Na p...

  • Mieszkanie Świdnica, Bolesława Krzywoustego
    Mieszkanie Świdnica, Bolesława Krzywoustego

    Świdnica

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta promocyjna - prowizja wynosi 50% Do wynajęcia nowe mieszkanie z miejscem postojowym - nowy Zawiszów! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie idealne dla klienta bi...

  • Mieszkanie Świdnica, Wrocławska
    1 / 7
    Mieszkanie Świdnica, Wrocławska

    Świdnica

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia kawalerka w okolicach Centrum! Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, częściowo otw...

  • Mieszkanie Świdnica, Kolonia
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Kolonia

    Świdnica

    • 550 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - nowy budynek! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią oraz balkonem, duża sypialnia, łazienka i przedpokó...

  • Mieszkanie Świdnica, Kolonia
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Kolonia

    Świdnica

    • 2 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Waryńskiego Ludwika

    Świdnica

    • 1 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Młodych! Wymagany najem w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z balkonem, duża sypialnia, kuchnia...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 469 100 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Świetna oferta - dwa mieszkania - idealne pod inwestycję, jak i dla siebie! Na łączą powierzchnię mieszkania składają się dwie części: - mieszkanie 1: salonik, kuchnia, sypialnia...

  • Mieszkanie Świdnica, Marcinkowskiego Karola
    Mieszkanie Świdnica, Marcinkowskiego Karola

    Świdnica

    • 485 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na Osiedlu Młodych, w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 4, na 3. piętrze, znajduje się ciepłe, przytulne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Świdnica. Pomiesz...