• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Tczew

(2)
  • Mieszkanie Tczew, Tczewskich Saperów
    Mieszkanie Tczew, Tczewskich Saperów

    Tczew

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę gotowe, pięknie urządzone, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m, położone w Tczewie przy ul. Tczewskich Saperów. Lokal znajduje się na IV piętrze nowoczesne...

  • Wynajmę kawalerkę w Tczewie

    Tczew

    • 1 700 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Wynajmę kawalerkę w Tczewie znajdującą się na suchostrzygach na ulicy Jagiełły .Mieszkanie po remoncie .Kuchnia w zabudowie Ikea wyposażona w piekarnik,zmywarkę ,płytę gazową oraz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie dwupokojowe na wynajem
    Mieszkanie dwupokojowe na wynajem

    Gdańsk » ul. Stare Miasto

    • 3 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    EKLEKTYCZNE WNĘTRZE I DOSKONAŁA LOKALIZACJA I GDAŃSK STARE MIASTO I KAMIENICA  Zamieszkaj na Starym Mieście w Gdańsku z widokiem na jedną z najpiękniejszych ulic, OGARNĄ. LOKALIZAC...

  • Jednopokojowe mieszkanie Gdańsk Jelitkowo Wejhera 9 wynajmę

    Gdańsk

    • 1 700 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie blisko morza /600 m - 1 przystanek tramwajem/ w budynku ul. Wejhera 9. Bardzo dobrze skomunikowane (tramwaje i autobusy). W pobliżu dużo sklepów i punktów usługowych....

  • Mieszkanie 4 pokoje z aneksem wynajmę Zakoniczyn Pięć Wzgórz

    Gdańsk

    • 3 600 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne czteropokojowe (69,5m2) mieszkanie położone na nowym, spokojnym i prężnie rozwijającym się Osiedlu Pięciu Wzgórz na gdańskim Zakoniczynie ul. Porębskiego. Osiedle oto...

  • Piękne wyremontowane mieszkanie z widokiem

    Gdańsk

    • 2 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Piękne mieszkanie do wynajęcia na Zaspie. Po kapitalnym remoncie, wszystko jest nowe. Z dwóch balkonów roztacza się widok na Gdańsk. Wyremontowana klatka schodowa, dwie nowe cichob...

  • Wynajmę mieszkanie dla studentów Suchanino

    Gdańsk

    • 2 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta przeznaczona dla studentów. 3 ładne pokoje z osobną nowoczesną kuchnią na doskonale skomunikowanym Suchaninie do wynajęcia dla trzech do czterech osób. Atutem jest pełna in...

  • Gdańsk Śródmieście Apartament Szafarnia 3

    Gdańsk

    • 4 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Jacek Kopijka
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 16
    Mieszkanie do wynajęcia

    Gdańsk

    • 3 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę mieszkanie 30 m2 pokój z aneksem kuchennym i łazienka, garaż ogródek parter, nowe 3500 zł plus opłaty 7000 kaucji Tel [tel]

  • Inwestycja Porto- 6 kawalerek o podwyższonym standardzie!

    Gdańsk

    • 2 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Jacek Kopijka
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie dla studentów Gdańsk Przymorze

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dla studentów Gdańsk Przymorze Wynajmę mieszkanie Gdańsk Przymorze od końca września do czerwca 2025. Gdańsk ul. Lecha Kaczyńskiego 4 (dawniej Dąbrowszczaków 4)...

  • Studio Gdańsk Nowy Port Letnica wynajem
    1 / 12
    Studio Gdańsk Nowy Port Letnica wynajem

    Gdańsk

    • 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Obiekt porto położony jest w miejscowości Gdańsk i oferuje ogród, prywatną plażę oraz taras. Na miejscu zapewniono też bezpłatne Wi-Fi, a Goście mogą podziwiać widok na miasto. Na...

  • Apartament REZYDENCJA MARINA - Czarny Dwór 10

    Gdańsk

    • 6 200 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Jacek Kopijka
    Agent nieruchomości

  • kawalerka 40m2 Gdansk Wzgorze Mickiewicza

    Gdańsk

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajecia kawalerka 40m2 w szeregowcu, na Wzgorzu Mickiewicza, Gdansk. Bardzo cicha dzielnica. Mieszkanie swiezo wyremontowane. Swietne polozenie, tylko 3 przystanki tramwaje...

  • Wynajem pokoju
    1 / 4
    Wynajem pokoju

    Gdańsk

    • 1 300 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Wynajmę pokój w sercu Wrzeszcza – idealny dla studenta! Mam do wynajęcia pokój w klimatycznej kamienicy po remoncie, położonej przy ul. de Gaulle’a w Gdańsku Wrzeszczu – między Ga...

  • Stogi, kawalerka, do czerwca, taras, hala, perfekt
    1 / 15
    Stogi, kawalerka, do czerwca, taras, hala, perfekt

    Gdańsk

    • 2 400 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 27 m2 znajduje się na parterze nowego budynku przy ul. Niska 17 - Gdańsk Stogi. Składa się z aneksu kuchennego, salonu, antresoli, łazienki, korytarza, tar...

  • Śródmieście, 2 niezależne pokoje, balkon, od maja
    1 / 12
    Śródmieście, 2 niezależne pokoje, balkon, od maja

    Gdańsk

    • 2 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dwustronne o powierzchni 50 m2 znajduje się na parterze budynku przy ul. Stefana Jaracza 12 w Gdańsku - Śródmieście. Składa się z kuchni z oknem, części jadalnianej, kor...

  • Pokój w Gdańsku - Wrzeszczu
    1 / 8
    Pokój w Gdańsku - Wrzeszczu

    Gdańsk

    • 1 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia profesjonalnie urządzony pokój jednoosobowy w niedawno odnowionej kamienicy w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy De Gaulle'a 2 . Doskonała lokalizacja w pobliżu...

  • Kawalerka Chełm!
    1 / 13
    Kawalerka Chełm!

    Gdańsk

    • 1 750 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Nowoczesna kawalerka na Chełmie – Świetna komunikacja i spokój! Szukasz mieszkania, które łączy ciszę z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy? To oferta dla Ciebie! Przytulne, g...

  • 2 pokoje na starym mieście gdansk
    1 / 10
    2 pokoje na starym mieście gdansk

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dobrze skomunikowane, wyposażone, plus opłaty do wspólnoty i za media Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • Mieszkanie dla pracowników duże
    1 / 13
    Mieszkanie dla pracowników duże

    Gdańsk

    • 2 999 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Gdańsku, w dzielnicy Nowy Port, przy ulicy Wilków Morskich 7. Idealne dla pracowników i firm poszukujących zakwaterowania dla 7 osó...

  • Stogi, 2 pokoje, do czerwca, taras, hala, perfekt
    1 / 16
    Stogi, 2 pokoje, do czerwca, taras, hala, perfekt

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 36,50 m2 znajduje się na parterze nowego budynku przy ul. Niska 17 - Gdańsk Stogi. Składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni, łazienki, korytarza, t...

  • Komfortowa kawalerka  Lawendowe Wzgórze
    1 / 8
    Komfortowa kawalerka Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk

    • 2 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecam ładne mieszkanie jednopokojowe , położone na nowoczesnym osiedlu Lawendowe Wzgórze . Mieszkanie urządzone w jasnych kolorach z naciskiem na detale . W przedpokoju duża sza...

  • wynajmę
    wynajmę

    Gdańsk

    • 2 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    wynajmę mieszkanie 43 metry Gdańsk Orunia. Mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane. Czynsz najmu 2500. Pełna własność. telefon: [tel]

  • Mieszkanie Gdańsk Morena, Krzysztofa Kolumba
    1 / 16
    Mieszkanie Gdańsk Morena, Krzysztofa Kolumba

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajdujące się na jednej z częściej wybieranych dzielnic Gdańska. Okolica bowiem jest spokojna, zadbana, a także oferuje bezpośredni (z prezentowanego budynku) dostęp do...

  • Mam mieszkanie 2 pokoje do wynajęcia
    1 / 6
    Mam mieszkanie 2 pokoje do wynajęcia

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokoje w apartametowcu do wynajęcia Mam do wynajęcia mieszkanie z balkonem na Przymorzu. Gdańsk ul. Rzeczypospolitej Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuc...

  • Nowoczesna kawalerka na wynajem I Przymorze
    1 / 9
    Nowoczesna kawalerka na wynajem I Przymorze

    Gdańsk

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na wynajem nowoczesne mieszkanie w stylu loftowym, w pełni urządzone zlokalizowane na prestiżowym osiedlu przy ul. Lęborskiej w Gdańsku. To idealna propozycja dla singla lub pary,...

  • Mieszkanie  na wynajem- centrum Malborka.
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem- centrum Malborka.

    Malbork

    • 1 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od zaraz umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mickiewicza w Malborku. Mieszkanie o powierzchni 47,8 m2, położone na 2 piętrze niskiego bloku mieszk...

  • Strzyża między Wrzeszcz a Oliwa Mieszkanie 2 pok. oddzielna kuchnia mce parkingowe
    Strzyża między Wrzeszcz a Oliwa Mieszkanie 2 pok. oddzielna kuchn...

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia długoterminowo w urokliwej i zielonej dzielnicy Gdańsk Strzyża, ul. Chrzanowskiego (między Oliwą a Wrzeszczem) . Blisko do biurowców Olivia Gate, Arkońska...

  • Nowość. Urządzone mieszkanie 400 m od plaży!
    1 / 13
    Nowość. Urządzone mieszkanie 400 m od plaży!

    Gdańsk

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    *TYLKO U NAS* Szukasz mieszkania nad samym morzem z łatwym dostępem do innych części miasta? To propozycja właśnie dla Ciebie! Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie 46 m2 usytuowan...

  • Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk  Wrzeszcz, Partyzantów
    Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk Wrzeszcz, Partyzantów

    Gdańsk

    • 2 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Tylko u nas, kawalerka po remoncie 1 pokojowe do wynajęcia w Gdańsku Wrzeszcz. Wolne od zaraz, obejrzenie możliwe od 04.05.2026 roku. Do wynajęcia kawalerka umeblowana w Gdańsku W...

  • Wynajmę mieszkanie Gdańsk Stogi
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Gdańsk Stogi

    Gdańsk

    • 1 600 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 36,90 m..,blok 4 piętrowy, piętro 3, umeblowane, dwa pokoje, jeden przechodni z kuchnią, łazienka- wejście z korytarza. Czynsz administracyjny 978,21zł + opłaty za zużyt...