• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczecin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Policami

(54)
  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Środowa
    1 / 16
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Środowa

    Szczecin

    • 3 199 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przestronny, nowoczesny i elegancki apartament o powierzchni 61 m, położony na 1. piętrze prestiżowego apartamentowca na Podzamczu. Imponująca przestrzeń stylowy salo...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 4
    Wynajem mieszkania

    Goleniów

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie umeblowane w centrum miasta, blisko sklepy szkoły, park. Balkon francuski. Czynsz 540zł, gaz 40 zł, prąd wg zużycia. Kaucja 2000 zł,

  • Pogodno, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem
    1 / 9
    Pogodno, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania na Pogodnie przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, powierzchnia mieszkania 4...

  • Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, Gumieńce
    1 / 10
    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, Gumieńce

    Szczecin

    • 2 700 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Harmonia Gumieńce. Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z windą, co zapewnia...

  • 3- pok mieszkanie na wynajem. Dwa garaże. Pogodno.
    1 / 13
    3- pok mieszkanie na wynajem. Dwa garaże. Pogodno.

    Szczecin

    • 7 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie zlokalizowane jest na...

  • Apartament Hanza Tower | 22 piętro | parking
    1 / 14
    Apartament Hanza Tower | 22 piętro | parking

    Szczecin

    • 7 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 22. piętrze prestiżowego apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Budynek liczy 27 pięter i oferuje s...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Celna
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Celna

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do wynajęcia nowa kawalerka w nowo powstającej inwestycji zlokalizowanej tuż nad brzegiem rzeki Odry. Nieruchomość o powierzchni 30 m2 znajduje się na 6 (ostatnim) piętrze nowego...

  • Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.
    Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiam na wynajem kawalerkę w ścisłym centrum Szczecina! Nieruchomość znajduje się w mieszkaniu przy ulicy Bolesława Limanowskiego na 3 piętrze. Bardzo bliska odległość do...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Szczecin Pogodno
    1 / 12
    Mieszkanie Szczecin Pogodno

    Szczecin

    • 1 899 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m, położona w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Szczecina - Pogodno. Układ i wyposażenie mieszka...

  • Słoneczna kawalerka
    Słoneczna kawalerka

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Sloneczna o przestronna kawalerka do wynajęcia w centrum Szczecina. Po więcej informacji zapraszam na priv.

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Filaretów
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Filaretów

    Szczecin

    • 3 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie na Pogodnie. Mieszkanie o powierzchni 84 m2 jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV/AGD (m.in. lodówka, piekarnik, płyta...

  • Mieszkanie Szczecin Dąbie, Przestrzenna
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Dąbie, Przestrzenna

    Szczecin

    • 4 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 58 m, położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca na zamkniętym, zadbanym i prestiżowym osiedlu Victoria Ap...

  • Kawalerka Szczecin ul. Santocka z miejscem parkingowym
    1 / 5
    Kawalerka Szczecin ul. Santocka z miejscem parkingowym

    Szczecin

    • 1 600 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Duża kawalerka na wynajem w pełni umeblowana i wyposażona. W pokoju kanapa, fotele, szafa, komody, biurko. Osobna kuchnia do dyspozycji kuchenka gazowa, lodówka, czajnik elektryczn...

  • 1 / 4
    Do wynjęcia 2 pok w Szczecinie

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie o pow 56 mkw połozone na pierwszym piętrze bloku przy ul. Jana Kazimierza w Szczecinie. Mieszkanie rozkładowe z balkonem, umeblowane. CO i...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Na wynajem - 3-pokojowe mieszkanie w Niemczech po generalnym remoncie + garaż | Bagemühl (blisko Szc
    Na wynajem - 3-pokojowe mieszkanie w Niemczech po generalnym remo...

    Gryfino

    • 1 600 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem – 3-pokojowe mieszkanie w Niemczech po generalnym remoncie z garażem | Bagemühl (okolice Szczecina) Mieszkanie dostępne od zaraz – gotowe do wprowadzenia, bez konieczno...