• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Policami

(54)
  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka

    Szczecin

    • 3 990 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą do wynajęcia apartamentu + 100mkw taras położonego na 6 piętrze w apartamentowcu Reda City. Reda City to nowoczesny apartamentowiec wyposażony...

  • Osiedle Magnolia-2 pokoje na wynajem
    1 / 13
    Osiedle Magnolia-2 pokoje na wynajem

    Szczecin

    • 2 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 54,74 m², położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Magnolia przy ul. Klonow...

  • Os. Polonia, na wynajem 2-pok. mieszkanie
    1 / 8
    Os. Polonia, na wynajem 2-pok. mieszkanie

    Szczecin

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, położone na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa rozkładowe pokoje, widna kuc...

  • Mieszkanie Kawalerka centrum, Starówka plus parking gratis
    1 / 5
    Mieszkanie Kawalerka centrum, Starówka plus parking gratis

    Szczecin

    • 2 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia kawalerka w doskonałej lokalizacji, mieszkanie idealnie skomunikowane z "miastem" - wszystkie udogodnienia pod ręką. Mieszkanie bardzo ciepłe, znajduje się na 2 pi...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie

    Szczecin

    • 2 200 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjna lokalizacja

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Langiewicza
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Langiewicza

    Szczecin

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego w Centrum Szczecina - przy ul. Langiewicza, w nowym budynku z 2 cichobieżnymi windami - Kamienica Nova. Nowocz...

  • Mieszkanie Szczecin Skolwin, Stołczyńska
    Mieszkanie Szczecin Skolwin, Stołczyńska

    Szczecin

    • 2 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    DO WYNAJĘCIA atrakcyjne mieszkanie 3 pokoje o powierzchni ok 60m2 w Skolwinie. Na powierzchnię lokalu składa się: - 3 pokoje z łóżkami i szafkami - osobna kuchnia - duża łazien...

  • Mieszkanie Szczecin Skolwin, Stołczyńska
    Mieszkanie Szczecin Skolwin, Stołczyńska

    Szczecin

    • 4 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 4 pokoje na piętrze domu wolnostojącego położonego przy ul. Stołczyńskiej, idealne 5-6 osób. Mozliwosc najmu tez na krótkie terminy nawet 2-3 miesiące. Na powierzch...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Szczecin Stare Miasto
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Stare Miasto

    Szczecin

    • 5 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Dostępne od grudnia! Możliwość prezentacji wcześniej po umówionym terminie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania znajdującego się na Starym Mieście. Mies...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Narutowicza
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Narutowicza

    Szczecin

    • 3 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego w Centrum Szczecina - przy ul. Narutowicza, w nowym budynku z 2 cichobieżnymi windami - Kamienica Nova. Nowocz...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Belgijska
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Belgijska

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na spokojnym i nowoczesnym osiedlu przy ul. Belgijskiej w dzielnicy Warszewo w Szczecinie. Mieszkanie składa...

  • Kawalerka z balkonem o pow. 34 m2, os. Bukowe,
    1 / 7
    Kawalerka z balkonem o pow. 34 m2, os. Bukowe,

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Okazja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania. Jasna kawalerka przy Puszczy Bukowej – przestrzeń i spokój. Przedmiotem oferty jest wyjątkowo przestronna i funkc...

  • Kawalerka plus! Na wynajem, Stare Miasto
    1 / 14
    Kawalerka plus! Na wynajem, Stare Miasto

    Szczecin

    • 1 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na wynajem kawalerka z dodatkowym aneksem sypialnianym zlokalizowana w niskim bloku na 1-szym piętrze na Starym Mieście przy Katedrze. Mieszkanie po remoncie, zostań jego pierwszym...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Duńska
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Duńska

    Szczecin

    • 2 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z balkonem do wynajęcia znajdującego się przy ul. Duńskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w nowoczesnym budyn...

  • Wynajmę od kwietnia mieszkanie w centrum z parkingiem
    1 / 7
    Wynajmę od kwietnia mieszkanie w centrum z parkingiem

    Szczecin

    • 2 250 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Witam , wynajmę od kwietnia br. Jednej lub dwom dorosłym osobom 2 - pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina, położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym w różne części mias...

  • Mieszkanie Szczecin Bukowo, Orczykowa
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Bukowo, Orczykowa

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na ul. Orczykowej (Bukowo). Mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Na wyposażeniu sprzęt AGD i RTV (pr...

  • Kawalerka 32m² Śródmiejskie Ogrody od 1.04
    1 / 8
    Kawalerka 32m² Śródmiejskie Ogrody od 1.04

    Szczecin

    • 2 300 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do wynajęcia bardzo ładnej, przestronnej i nowocześnie urządzonej kawalerki 32,28 m² w wysokim standardzie, gotowej do natychmiastowego zamieszkania od 01.04.2026 roku....

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Sosabowskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Sosabowskiego

    Szczecin

    • 2 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na pograniczu Pogodna i Krzekowa, ul. Sosabowskiego. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miast...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brodzińskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brodzińskiego

    Szczecin

    • 3 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego z ogródkiem znajdującego się na parterze domu jednorodzinnego w urokliwej i spokojnej części Pogodna. Cicha i...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Świergotki
    1 / 7
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Świergotki

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest wynajem dwupokojowego mieszkania położonego w nowym budynku przy ul. Świergotki w Szczecinie. Okolica spokojna i dobrze skomunikowana z centrum - 7 minut s...