• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Aleksandrowem Łódzkim

(95)
  • Parter | 2 pokoje | Rozkład | Górna Kurak
    1 / 13
    Parter | 2 pokoje | Rozkład | Górna Kurak

    Łódź

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 37,55 m², położonego na parterze niskiego bloku przy ulicy Kosmonautów. Idealne miejsce dla osób ceniący...

  • Krucza 24, Górna, komfortowa i przytulna kawalerka
    1 / 8
    Krucza 24, Górna, komfortowa i przytulna kawalerka

    Łódź

    • 1 290 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia wyremontowana kawalerka przy ul. Kruczej 24 - idealne dla singla, pary lub dwóch osób, ceniących bliskość centrum i spokój osiedla. Nieruchomość: Mieszk...

  • Śmigłego 7, Widzew, 2 pokoje z balkonem
    1 / 9
    Śmigłego 7, Widzew, 2 pokoje z balkonem

    Łódź

    • 1 830 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Śmigłego 7 w Łodzi (Widzew), z pięknym widokiem na Księży Młyn, Manhattan i centrum miasta, idealne dla pary lu...

  • wynajmę mieszkanie w Zgierzu
    1 / 8
    wynajmę mieszkanie w Zgierzu

    Zgierz

    • 1 400 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dzień dobry, Oferuje do wynajęcia lokal mieszkalny w Zgierzu. Położony na osiedlu 650-lecia, okolica basenu. Lokalizacja: liczne sklepy, przychodnia, apteki, pływalnia, dogodna kom...

  • 3 pok. z balkonem, 62m2- Grudzińskiego 57
    1 / 10
    3 pok. z balkonem, 62m2- Grudzińskiego 57

    Łódź

    • 1 690 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Grudzińskiego 57 na Radogoszczu, położone w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją z pozostały...

  • 2 pokoje niestandartowe z 2 balkonami__Plantowa / Żabieniec
    1 / 8
    2 pokoje niestandartowe z 2 balkonami__Plantowa / Żabieniec

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    WYNAJMĘ 2 POKOJE po remoncie - ul. Plantowa / Teofilów / Żabieniec Mieszkanie z dwoma balkonami, słoneczne, okna od południa. Po remoncie czeka na pierwszego lokatora:) Nowe meble...

  • Mjr. "Ponurego" 11, Janów, 3 pokoje z balkonem
    1 / 8
    Mjr. "Ponurego" 11, Janów, 3 pokoje z balkonem

    Łódź

    • 1 790 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Mjr. „Ponurego” 11 w Łodzi, Zarzew - z garderobą, ogrzewaniem miejskim i funkcjonalnym układem pomieszczeń. Ni...

  • TANIO M2(13 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE
    1 / 8
    TANIO M2(13 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE

    Łódź

    • 850 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    TANIO M2(14 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE. Ul. Lutomierska - 300 m do Manufaktury. Są meble, pralka , lodówka. . Czynsz 592 zł z ogrzewaniem. Kaucja zwrotna 1500 z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Legionów 18, Centrum, funkcjonalne studio
    1 / 10
    Legionów 18, Centrum, funkcjonalne studio

    Łódź

    • 1 090 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne studio przy ul. Legionów 18 w Łodzi, idealne dla studenta lub osoby pracującej, z miejskim ogrzewaniem, pełnym wyposażeniem oraz...

  • Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją
    1 / 8
    Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    owoczesne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Klimatyzacja | 5 piętro | Winda | Apartamentowiec Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie po świeżym remoncie, zlokalizowane na...

  • Mielczarskiego 16 ,Polesie, studio
    1 / 9
    Mielczarskiego 16 ,Polesie, studio

    Łódź

    • 1 170 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: *DOSTĘPNE OD 2024-04-27! *Do wynajęcia piękna kawalerka w Centrum Łodzi, przy ulicy Mielczarskiego 16. *Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. *Wiel...

  • Między Paragrafem a Pietryną
    1 / 16
    Między Paragrafem a Pietryną

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wybór kierunku marszu po wyjściu z klatki to Twój jedyny realny problem. Twoje zaciszne drugie piętro w solidnej cegle staje się azylem, gdy miasto pulsuje tuż obok. Czujesz zap...

  • Po remoncie 2 pokoje. Osobna kuchnia. Parter 37m2
    1 / 15
    Po remoncie 2 pokoje. Osobna kuchnia. Parter 37m2

    Łódź

    • 1 680 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    W pełni wyposażone. Gotowe do wprowadzenia! 1680 +450 czynsz +media według zużycia Kaucja 3000zl. Oferuje BEZPOŚREDNIO mieszkanie o powierzchni 37 m² w bloku na parterze. Mies...

  • Przytulne, świeże mieszkanie
    1 / 8
    Przytulne, świeże mieszkanie

    Zgierz

    • 2 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie, wszystko odnowione, widne i przestrzenne 3-y sypialniowe, duży pokój gościnny z balkonem i nowa kuchnia. Mieszkanie będzie dostępne do wynajęcia...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie

    Zgierz

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie po remoncie o powierzchni 37m2, na trzecim piętrze z balkonem zlokalizowane przy ul. Dubois w Zgierzu- spokojna okolica, piękne widoki. Mieszkanie...

  • Nowoczesna kawalerka z balkonem blisko Manufaktury !
    1 / 11
    Nowoczesna kawalerka z balkonem blisko Manufaktury !

    Łódź

    • 1 700 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na wynajem bezpośrednio komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28 m², idealne dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność. Mieszkanie Przemyślany układ obejmuje: •...

  • Mieszkanie 2pok za 2400 zlotych całość
    1 / 12
    Mieszkanie 2pok za 2400 zlotych całość

    Łódź

    • 2 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy do wynajęcia od MARCA super przytulne 2-pokojowe mieszkanko 45 m2 na Bałutach ul. Bojowników Getta Warszawskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z cegły️ Sk...

  • 2 pokoje, klima, Piotrkowska Centrum
    1 / 11
    2 pokoje, klima, Piotrkowska Centrum

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m², położony na 3. piętrze budynku PANORAMA z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym sercu...

  • Kawalerka ul. Łanowa Łódź
    1 / 7
    Kawalerka ul. Łanowa Łódź

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Do wynajęcia kawalerka na ul.Łanowej w dzielnicy Łódź Teofilów. Atutem mieszkanie jest klimatyzacja i oddzielna kuchnia. Nie ma problemów z zaparkowaniem auta pod blokiem lub na po...

  • Atrakcyjne mieszkanie 95m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114
    1 / 8
    Atrakcyjne mieszkanie 95m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114

    Łódź

    • 2 400 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 95m2, znajdujące się w samym centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej (obok Pasażu Schillera) w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z...