• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Koło

(3)
  • Kawalerka do wynajęcia
    1 / 6
    Kawalerka do wynajęcia

    Koło

    • 1 300 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam do wynajęcia umeblowane bezczynszowe mieszkanie 20m . cena 1300 zł+ woda i prąd, kaucja 1300zł Wolne od zaraz.

  • Na wynajem
    1 / 12
    Na wynajem

    Koło

    • 1 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie dwupokojowe na nowym osiedlu w Kole przy ul. Wiejskiej 20. Mieszkanie składa się z przedpokoju z szafą w zabudowie, łazienki w pełni wyposażonej,...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Kole
    1 / 5
    Mieszkanie do wynajęcia w Kole

    Koło

    • 3 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie znajduję się na I piętrze na ulicy Broniewskiego, jest kompletnie umeblowane i wyposażone. Gotowe do zamieszkania. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienk...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • posiadam do wynajecia
    posiadam do wynajecia

    Konin

    • 30 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    pokoje do wynajęcia w Koninie blisko Polomarket Biedronka galeria autobs PKP na każdy okres czasu--pokoje jedno dwu i trzyosobowe cena od 30zł/doba posiadam 15 miejsc-/ łóżek /

  • Do wynajęcia M 3

    Konin

    • 1 250 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia ładne mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w bloku przy ul. 11 listopada. Mieszkanie rozkładowe. 42m2. Znakomita lokalizacja mieszkania niedaleko szkoły wyż...

  • Do wynajęcia mieszkanie KAZIMIERZ Biskupi

    Kazimierz Biskupi

    • 2 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    APARTAMENT DO WYNAJĘCIA !!!! Lokalizacja - Kazimierz Biskupi, ul. Biurowiec. Jeśli szukasz KOMFORTOWEGO mieszkania do wynajęcia, które łączy w sobie przestrzeń i oryginalność a...

  • wynajmę mieszkanie
    1 / 3
    wynajmę mieszkanie

    Dąbrówka

    • 2 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    wynajmę 3 pokoje Dąbrówka gmina Dopiewo taras balkon umeblowane samodzielny piec gazowy najem 2400 zł gaz i prąd wg wskazań operatora internet tylko telefon [tel]

  • Wynajem
    1 / 5
    Wynajem

    Stare Miasto

    • 1 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia Pokój z łazienkom z dostępem do kuchni miejsce na parkingu .Budynek znajduje się przy CH Ferio Stare Miasto ul Czereśniowa 23a Cena.1100 bez dodatkowych opłat.tel [...

  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 6
    Sprzedam kawalerkę

    Kłodawa

    • 200 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w centrum miasta przy ul: Józefa Grzymskiego w Kłodawie Idealna propozycja dla singla, pary lub osoby pracującej i nie tylko, która ce...

  • Wynajmę mieszkanie.
    1 / 9
    Wynajmę mieszkanie.

    Konin

    • 2 100 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe..45m2 w Koninie przy ulicy Zachodniej.Mieszkanie po remoncie, umeblowane. Znajduję się w domu jednorodzinnym, osobne wejście i domofon. W skład mieszk...

  • Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe
    1 / 11
    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe

    Konin

    • 1 100 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Chorzeń, na 1 piętrze w bloku 2-piętrowym. Na korytarzu i w mniejszym pokoju jest szafa. Duży pokój jest nieumeblowany. Mieszkanie posiada...

  • Wynajmę kawalerkę
    Wynajmę kawalerkę

    Konin

    • 1 100 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Kawalerka 27 m² – Konin, Wyszyńskiego | od 8.05 Szukasz wygodnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta kawalerka będzie idealna dla Ciebie! 27 m² – funkcjonalny układ osobna kuc...

  • Mieszkanie do wynajęcia - Konin Zatorze Chopina
    1 / 4
    Mieszkanie do wynajęcia - Konin Zatorze Chopina

    Konin

    • 1 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadam do wynajęcia mieszkanie 47 m2 na osiedlu Zatorze. Mieszkanie rozkładowe, II piętro,duży balkon. W pobliżu duży parking, liczne sklepy, "Galeria nad Jeziorem", przedszkole...

  • Atrakcyjna lokalizacja 1pietro DwuPokojowe duzy balkon
    1 / 2
    Atrakcyjna lokalizacja 1pietro DwuPokojowe duzy balkon

    Konin

    • 36 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe mieszczące się na 1piętrze trzypiętrowego bloku na Osiedlu Zatorze.Kaucja 2200zł ; Koszty miesięczne to 1300zł odstępne +opłaty (zależn...

  • Mieszkanie nowe na wynajem Uniejów ul. Długa
    1 / 13
    Mieszkanie nowe na wynajem Uniejów ul. Długa

    Uniejów

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowoczesny Apartament Aleksander o powierzchni 42 m², wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku oddanym do użytku w 2026 roku – wcześni...