• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Grzybowo
  • Ostrowina
  • Szczawnica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Aleksandrów

(1)
  • 3 pokoje z garażem i działką | Chodów
    1 / 13
    3 pokoje z garażem i działką | Chodów

    Aleksandrów

    • 224 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 2 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opis właściwy Przestronne mieszkanie z garażem i własną działką – idealne dla rodziny szukającej spokoju. Jeśli marzysz o codziennym komforcie, zielonym otoczeniu i dobrym dojeździ...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 66,89 mkw  plus działka 500 mkw
    1 / 10
    Mieszkanie 66,89 mkw plus działka 500 mkw

    Koryta

    • 170 360 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 2 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy z
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy z

    Daszyna

    • 150 360 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Promocja!!! mieszkanie BEZCZYNSZOWE sprzedam
    1 / 9
    Promocja!!! mieszkanie BEZCZYNSZOWE sprzedam

    Kłodawa

    • 199 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 2 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli marzysz mieszkać wśród ciszy, zieleni, ptaków i lasów a może jeszcze lubisz uprawiać ziemię? To mieszkanie jest przeznaczone właśnie dla Ciebie. Przepiękne krajobrazy, w dali...

  • Wygodne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem
    1 / 16
    Wygodne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem

    Krośniewice

    • 289 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 4 899 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam BEZPOŚREDNIO mieszkanie własnościowe, z założoną Księgą Wieczystą w Krośniewicach k/ Kutna. OSZCZĘDZASZ NA PROWIZJI POŚREDNIKA OD 8.670zł - 14.450zł. !!! - Mieszkanie z...

  • wynajmę mieszkanie
    1 / 3
    wynajmę mieszkanie

    Dąbrówka

    • 2 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    wynajmę 3 pokoje Dąbrówka gmina Dopiewo taras balkon umeblowane samodzielny piec gazowy najem 2400 zł gaz i prąd wg wskazań operatora internet tylko telefon [tel]

  • Sprzedam kawalerkę
    1 / 6
    Sprzedam kawalerkę

    Kłodawa

    • 200 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w centrum miasta przy ul: Józefa Grzymskiego w Kłodawie Idealna propozycja dla singla, pary lub osoby pracującej i nie tylko, która ce...

  • Mieszkanie 3 pokojowe 67.2m² | Balkon 15m² | 2x Parking | Klimatyzacja
    Mieszkanie 3 pokojowe 67.2m² | Balkon 15m² | 2x Parking | Klimaty...

    Dąbrówka

    • 799 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe, narożne mieszkanie o pow. 67,19 m² położone na pierwszym (ostatnim) piętrze kameralnego budynku w Dąbrówce (Os. Księżnej Dąbrówki). Sprzedaż bezpośrednia –...