• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Zamość

(28)
  • Mieszkanie Zamość
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 315 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA! Biuro Nieruchomości Domovia przedstawia ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 44 m, położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Zamościa na...

  • Mieszkanie Zamość
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 349 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    REZERWACJA! Biuro Nieruchomości Domovia przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowego,przestronnego mieszkania o powierzchni 57,5 m, zlokalizowanego na Osiedlu Słoneczny Stok w Zamości...

  • Mieszkanie M3 na parterze. Zamość ul. Peowiaków,
    Mieszkanie M3 na parterze. Zamość ul. Peowiaków,

    Zamość

    • 268 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze, z balkonem. Budynek czteopiętrowy po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: jasny pokój z wyjści...

  • Mieszkanie Zamość
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 535 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe, komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 50,39 m, zlokalizowane w Zamościu przy ul. Młyńskiej, w nowoczesnym, kameralnym osiedlu niskiej za...

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 14
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 329 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania na Osiedlu Kilińskiego w Zamościu. W celu zapisania się na dzień pokazowy prosimy o skorzystanie...

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 15
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 430 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    REZERWACJA! Biuro Nieruchomości Domovia przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 65 m, położonego na osiedlu Wyszyńskiego w Zamościu. Lokal znajduje si...

  • Mieszkanie M3 na parterze. Zamość ul. Peowiaków,
    1 / 17
    Mieszkanie M3 na parterze. Zamość ul. Peowiaków,

    Zamość

    • 269 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze, z balkonem. . W skład mieszkania wchodzą: jasny pokój z wyjściem na balkon sypialnia oddzielna kuchnia, wra...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Zamość

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Zamościu ul Poniatowskiego 10 spokojna okolica . Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze sklada sie z kuchni 2 pokoi korytarza i lazienki. Sprzedaję z calym wyp...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Zamość Planty
    1 / 12
    Mieszkanie Zamość Planty

    Zamość

    • 419 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia przedstawia ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego na Osiedlu Planty w Zamościu. Zapytania odnośnie nieruchomości prosimy kierować poprzez...

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 13
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 329 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 62,4 m, położonego na cenionym Osiedlu Orzeszkowej w Zamościu. W ce...

  • Sprzedam mieszkanie 75m2 na poddaszu bezczynszowe
    Sprzedam mieszkanie 75m2 na poddaszu bezczynszowe

    Zamość

    • 220 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 2 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 75m2 bez-czynszowe z garażem. Mieszkanie na poddaszu stan do samodzielnej aranżacji.

  • Mieszkanie M3. Zamość ul. Polna.
    1 / 14
    Mieszkanie M3. Zamość ul. Polna.

    Zamość

    • 357 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku, z balkonem. Funkcjonalne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe usytuowane w Zamościu przy ul. Polnej...

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 15
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 599 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości DOMOVIA ma przyjemność zaprosić Państwa do zakupu wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkanie o powierzchni 93 m, położonego w Zamościu w spokojnej i kameralnej częś...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 75 mkw­ na osiedlu Lege Artis
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 75 mkw­ na osiedlu Lege Artis

    Zamość

    • 585 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Lege Artis. Mieszkanie jest jasne, przestronne i funkcjonalne. częściowo umeblowane, z dwoma dużymi balkonami. Znajduje się na 2 piętrze w...

  • Bezczynszowe | 2 pokoje | 60,50 | Józefów
    1 / 16
    Bezczynszowe | 2 pokoje | 60,50 | Józefów

    Zamość

    • 280 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,50 m2, na drugim piętrze, na Roztoczu, tuż przy lesie, blisko zalewu Józefów, ul. Armii Krajowej 13/5...

  • Mieszkanie M5 pow. 74 m2, Zamość ul. Zamoyskiego,
    1 / 16
    Mieszkanie M5 pow. 74 m2, Zamość ul. Zamoyskiego,

    Zamość

    • 450 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na jedenastym piętrze w 11-piętrowym budynku, z dużym balkonem typu loggia. W skład mieszkania wchodzą: jasny salon z wyjściem na bal...

  • Mieszkanie M 4 pow. 62 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego,
    1 / 16
    Mieszkanie M 4 pow. 62 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego,

    Zamość

    • 478 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w 9-piętrowym budynku, z dużym balkonem typu loggia. W skład mieszkania wchodzą: jasny salon (13 m2 ), połączony...

  • Mieszkanie własnościowe M4
    1 / 3
    Mieszkanie własnościowe M4

    Zamość

    • 388 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż: mieszkanie własnościowe M4, zlokalizowane na osiedlu Elizy Orzeszkowej przy ul. Oboźna 3 w centrum Zamościa. Odrębna nieruchomość - KW. Całkowita powierzchnia użytkowa...

  • Fantastyczne mieszkanie 61m2, 2 pokoje
    1 / 16
    Fantastyczne mieszkanie 61m2, 2 pokoje

    Zamość

    • 570 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    WSZYSTKIE! nasze oferty są 0% dla Nabywcy rewelacyjne, przytulne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie 60,70 m2 z dużą loggią, na ósmym piętrze Zamość, Orzeszkowej 13/25 Lokalizacj...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zamość

    • 368 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości