• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tuszynem

(670)
  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 445 700 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupując mi...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 346 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mie...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 346 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 486 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 412 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w centrum Pabianic przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupuj...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 486 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Legionów

    Łódź » Śródmieście » ul. Legionów

    • 779 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 73,20 m2 w centrum miasta przy ul. Legionów 61 blisko Manufaktury. Nowoczesne i wygodnie zaprojektowane mieszkanie w kameralnym bu...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 788 700 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 23 lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 346 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 788 700 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Ogrodowa

    Łódź » Śródmieście » ul. Ogrodowa

    • 1 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia umeblowane mieszkanie typu studio o pow. 30 m2 w nowej inwestycji Manu Park przy ul. Ogrodowej 4 . Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta vis a vis Parku...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 430 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 421 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Łódź Polesie, Lublinek-Pienista ul. Pienista

    Łódź » Polesie » ul. Pienista

    • 2 800 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72,25 m2 z balkonem przy ul. Pienistej . Osiedle zamknięte, ochrona i monitoring 24 h. Budynek z 2011 r. Okolica z dużą...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 430 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 458 300 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Radogoszcz ul. Zgierska

    Łódź » Bałuty » ul. Zgierska

    • 1 350 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o pow. 30,6 m2 w wieżowcu przy ul. Zgierskiej 240 z panoramicznym widokiem na miasto. (Bałuty os. Radogoszcz). Mieszkanie idealne dla sing...

  • Miejski azyl zwalniający upływ czasu
    1 / 15
    Miejski azyl zwalniający upływ czasu

    Łódź

    • 370 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Twój prywatny "startup" na Bałutach
    1 / 16
    Twój prywatny "startup" na Bałutach

    Łódź

    • 186 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Nie kupuj kota w worku. Wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT. Zapewnia Ci ona aż 12 miesięcy ochrony przed awariami i pełny spokój po transakcji....

  • Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle Piaski, 38 m2 BEZ POŚREDNIKÓW. Cena
    Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle P...

    Pabianice

    • 349 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po remoncie 2 pokoje, z balkonem, ul. Łaska, osiedle Piaski, 38 m2 BEZ POŚREDNIKÓW. Cena do negocjacji. Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ulicy...