• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tuszynem

(670)
  • Twój horyzont z ósmego poziomu
    1 / 14
    Twój horyzont z ósmego poziomu

    Łódź

    • 270 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Osiem pięter nad ziemią perspektywa zmienia się całkowicie. Z Twojej prywatnej wieży kontrolnej w sercu Retkini miasto wygląda jak precyzyjny mechanizm. Słońce zachodzi tu prost...

  • Scenariusz z Zachodniej: Twoja nowa enklawa
    1 / 16
    Scenariusz z Zachodniej: Twoja nowa enklawa

    Łódź

    • 307 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słyszysz rytm miasta, który milknie tuż za progiem Twojego nowego terytorium. To nie jest zwykłe mieszkanie, to czysta karta czekająca na Twój autorski scenariusz. Trzecie piętro w...

  • Siesta pod niebem łódzkiego Widzewa
    1 / 16
    Siesta pod niebem łódzkiego Widzewa

    Łódź

    • 600 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Cisza ma swój adres.
    1 / 15
    Cisza ma swój adres.

    Łódź

    • 475 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Luksus światła: 2 pokoje, 2 balkony,parking | Łódź
    1 / 16
    Luksus światła: 2 pokoje, 2 balkony,parking | Łódź

    Łódź

    • 535 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Spektakl światła i przestrzeni na Polesiu Wyobraź sobie moment, gdy słońce powoli osiada na horyzoncie. Ciepły, pomarańczowy blask wypełnia Twój salon, tworząc intymną atmosferę s...

  • UNIKATOWA NIERUCHOMOŚĆ NA PIOTRKOWSKIEJ
    1 / 16
    UNIKATOWA NIERUCHOMOŚĆ NA PIOTRKOWSKIEJ

    Łódź

    • 1 299 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 6 337 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa nieruchomość | 206 m2 przy ul. Piotrkowskiej 121 | Winda | Cisza | Potencjał Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 206 m2, położona na 3 piętrze reprezentacyj...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Retkinia, Janusza Kusocińskiego
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Retkinia, Janusza Kusocińskiego

    Łódź

    • 409 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 866 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem do generalnego remontu w Łodzi na Retkini ul. Kusocińskiego 110. Na sprzedaż rozkładowe, widne mieszkanie o powierzchni 52,97 m², położone na 2 piętrze w...

  • 63,73 m2 | do remontu | miejsce postojowe
    1 / 11
    63,73 m2 | do remontu | miejsce postojowe

    Łódź

    • 260 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 63,73 m2, położony na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kilińskiego 246, Łódź. Nieruchomość do remontu, co daje szerokie możliwośc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Zrezygnuj z bloku! Dom, ogród, 2 miejsca postojowe
    1 / 15
    Zrezygnuj z bloku! Dom, ogród, 2 miejsca postojowe

    Łódź

    • 1 050 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Horyzont Nowosolnej: Twój Gotowy Azyl Otwierasz szeroko drzwi i czujesz chłodny powiew poranka płynący prosto z Twojego prywatnego ogrodu. Słońce leniwie zagląda do salonu, obiecu...

  • Tyrmanda 9 Zarzew, 3 pokoje z kuchnią
    Tyrmanda 9 Zarzew, 3 pokoje z kuchnią

    Łódź

    • 349 999 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m², składające się z trzech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Lokal idealny dla rodziny, pary, jak również jako inwestycja pod w...

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Podchorążych

    Łódź » Polesie » ul. Podchorążych

    • 670 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zaproszenie do nowego stylu życiaOferujemy Państwu ostatni, unikatowy apartament w kameralnej inwestycji - idealną przestrzeń, gdzie komfort, prywatność i kontakt z naturą łączą si...

  • TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIE
    1 / 5
    TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIE

    Łódź

    • 597 509 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Brak prowizji Brak podatku PCC Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM PRZY MANUFAKTURZE! Szukasz...

  • Mieszkanie Pabianice, Kazimierza Pułaskiego
    Mieszkanie Pabianice, Kazimierza Pułaskiego

    Pabianice

    • 445 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone w odrestaurowanej kamienicy, o...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Ziemowita
    Mieszkanie Łódź Widzew, Ziemowita

    Łódź

    • 689 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz mieszkania, które daje oddech, przestrzeń i poczucie domowego ciepła? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej...

  • Mieszkanie Pabianice
    Mieszkanie Pabianice

    Pabianice

    • 559 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 130 m2 w kamienicy w centrum miasta. Położone na trzecim piętrze w kamienicy. Obecnie funkcjonuje jako dwa niezależne lokale: - pierwszy l...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, 6 Sierpnia
    Mieszkanie Łódź Polesie, 6 Sierpnia

    Łódź

    • 390 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] POTENCJAŁ, PRESTIŻ I DUSZA 77 m W MODERNISTYCZNEJ KAMIENICY Z 1938 ROKU Szukasz nieruchomości z "charakterem", która oferuje coś wi...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Nawrot
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Nawrot

    Łódź

    • 849 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 7 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel. [tel] Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 108 m2, położone na 1 piętrze kamienicy przy ul. Nawrot. Lokal przeszedł generalny remont w 202...

  • Oferta dla rodzin jak i inwestora centrum Łodzi
    1 / 16
    Oferta dla rodzin jak i inwestora centrum Łodzi

    Łódź

    • 525 156 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Piotrkowska
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Piotrkowska

    Łódź

    • 349 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Słoneczne mieszkanie w sercu Łodzi ul. Piotrkowska | 34,74 m | 2 balkony | winda Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji idealnego do życia lub pod inwestycję? Najważniejsze atu...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Ruda Pabianicka, Przewodnia
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Ruda Pabianicka, Przewodnia

    Łódź

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie w Łodzi przy ul. Przewodniej 14 na Rudzkiej Górze. Lokal stanowi pełną własność z księgą wieczystą i przeznaczony jest do generalnego remontu. To propozycja...