• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sianowem

(156)
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Mielno

    • 487 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie nie zamieszkane
    1 / 14
    Nowoczesne mieszkanie nie zamieszkane

    Koszalin

    • 335 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nad Wodną Doliną ul Józefa Hallera ,nowoczesne ,z pełnym wyposażeniem, gotowe do zamieszkania,do nie wielkiej negocjacji pozdrawiam Ryszard [tel]

  • Mieszkanie Mielno, Na Mierzei
    1 / 10
    Mieszkanie Mielno, Na Mierzei

    Mielno

    • 590 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 30,72 m, położony w nowoczesnym i kameralnym apartamentowcu z windą, zaledwie 100 metrów od szerokiej, piaszczys...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 8
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 714 002 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-IV-29 o pow. 44,37 m2. Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od str...

  • Mieszkanie Mielno
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 714 967 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-III-23 o pow. 44,43 m2. Apartament położony jest na 2 piętrze. Wystawy okien od s...

  • Mieszkanie Mielno
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 823 615 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 18 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-I-1 o pow. 44,94 m2. Apartament położony jest na parterze. Wystawy okien od strony...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 11
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 730 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci cieszyć się bliskością morza, to ten dwupokojowy apartament spełni Twoje oczekiwania. Kompleks Dune położony w pierwszej linii zabudowy, t...

  • Mieszkanie Mielno
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 780 639 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-III-21 o pow. 45,46 m2. Apartament położony jest na 2 piętrze. Wystawy okien od s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Mielno
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 929 386 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 21 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-IV-26 o pow. 44,71 m2. Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od st...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 12
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 549 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 39,13 m, położony zaledwie 300 metrów od morza i Jeziora Jamno, w malowniczej nadmorskiej miejscowości Mielno....

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 9
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 996 929 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 22 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-IV-25 o pow. 45,28 m2. Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od st...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 8
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 1 498 119 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 20 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzypokojowy apartament z jacuzzi 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 3-pokojowy apartament U-IV-27 o pow. 72,07 m2 z możliwością instalacji jacuzzi na tarasie. Apart...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 410 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Koszalin 3 pokojowe ul Zakole – z loggią, garaż
    1 / 9
    Koszalin 3 pokojowe ul Zakole – z loggią, garaż

    Koszalin

    • 499 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu – z loggią i garaż ! Zamieszkaj w miejscu, gdzie wszystko masz w zasięgu ręki! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 6...

  • Mieszkanie Koszalin, Poprzeczna
    1 / 10
    Mieszkanie Koszalin, Poprzeczna

    Koszalin

    • 329 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Świetna oferta, bez dodatkowych nakładów finansowych Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w Koszalinie przy ul. Poprzecznej. Mieszkanie o wygodnym układzi...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 537 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 11
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 579 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 38,89 m, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Mielnie zaledwie 350 metrów od plaży i jeziora Jamno. Ide...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Koszalin

    • 375 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie blisko morza, 3-pokojowe - pełna własność.
    1 / 14
    Mieszkanie blisko morza, 3-pokojowe - pełna własność.

    Koszalin

    • 590 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie od około 7 lat było użytkowane wyłącznie do dziennej opieki nad dziećmi. Znajduje się w wieżowcu na ulicy Fałata. Mieszkanie zostało wykupione ze spółdzielni na odrębną...

  • Kawalerka w Koszalinie

    Koszalin

    • 168 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości