• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sianowem

(156)
  • Mieszkanie Koszalin, Giełdowa
    1 / 15
    Mieszkanie Koszalin, Giełdowa

    Koszalin

    • 519 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie po remoncie, 63,1 m2 z balkonem. Przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 63,1 m2, położone na czwartym piętrze w zadbanym, dobrze docie...

  • 2 pokoje, balkon, 2 piętro – Władysława IV
    1 / 16
    2 pokoje, balkon, 2 piętro – Władysława IV

    Koszalin

    • 339 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Władysława IV w Koszalinie. To jedna z tych lokalizacji, kt...

  • Mieszkanie Mielno,
    1 / 14
    Mieszkanie Mielno,

    Mielno

    • 770 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    (English Version Below) Apartament w Mielnie - luksus, który zarabia dla Ciebie. Zapraszam na dzień otwarty w najbliższą sobotę 2 maja.  Zadzwoń i umów się na konkretną godzinę....

  • 6 pokoi przy Politechnice - inwestycja
    1 / 16
    6 pokoi przy Politechnice - inwestycja

    Koszalin

    • 769 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 7 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 108 m², położone na 1 piętrze w budynku na zamkniętym osiedlu przy ul. Na Skarpie w Koszalinie. To nieruchomość o bardzo funkcjona...

  • Prestiżowy apartament, kup i zarabiaj
    1 / 15
    Prestiżowy apartament, kup i zarabiaj

    Koszalin

    • 659 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferuję wyjątkowy apartament Premium o powierzchni 65,15 m², położony na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w Koszalinie, wybudowanego w 2020 roku. To przestrze...

  • Przestronne 5 pokoi - 91 m² - 2 łazienki
    1 / 16
    Przestronne 5 pokoi - 91 m² - 2 łazienki

    Koszalin

    • 699 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 91 m² - 5 pokoi - balkon - idealne dla rodziny Na sprzedaż niezwykle przestronne i dopracowane w każdym detalu dwupoziomowe mieszkanie o powierz...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mielno

    • 480 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Koszalin
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Koszalin, Wańkowicza Melchiora
    Mieszkanie Koszalin, Wańkowicza Melchiora

    Koszalin

    • 370 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Koszalin os. Przylesie ul. Melchiora Wańkowicza Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,10 m, położone na I piętrze w budynku z lat 70, wykonanym w technologii murowanej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkania sprzedam
    1 / 3
    Mieszkania sprzedam

    Koszalin

    • 453 300 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Syndyk Zdzisław Pawłowski w postępowaniu upadłościowym Filipa Ciszewskiego , sygnatura akt KO1K/GUp-s/342/2025 sprzeda ,,z wolnej ręki”:...

  • Apartament w Mielnie, 2 poziomy, 200m od Morza
    1 / 14
    Apartament w Mielnie, 2 poziomy, 200m od Morza

    Mielno

    • 459 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy apartament w znakomitej lokalizacji – ul. Sosnowa 13, Mielno. Mieszkanie znajduje się tuż za wydmą, zaledwie 100 m od plaży, w bezpośrednim sąsiedztwie presti...

  • Mały metraż, wielki potencjał
    1 / 14
    Mały metraż, wielki potencjał

    Koszalin

    • 209 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m², po częściowym remoncie, zlokalizowana w świetnej części Koszalin. mieszkanie z ogrzewaniem miejskim ciepła woda z sieci miej...

  • Mieszkanie Sprzedaż: Koszalin

    Koszalin

    • 444 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie na parterze w Koszalinie
    1 / 15
    Mieszkanie na parterze w Koszalinie

    Koszalin

    • 645 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w Koszalinie: idealne do zamieszkania! P...

  • Dwa mieszkania + działka w Karnieszewicach
    1 / 16
    Dwa mieszkania + działka w Karnieszewicach

    Karnieszewice

    • 419 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 3 916 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Dwa mieszkania oraz działka budowlana w Karnieszewicach za jedyne 419 000 zł! Na sprzedaż wyjąt...

  • Wymarzone Mieszkanie nad Jeziorem
    1 / 16
    Wymarzone Mieszkanie nad Jeziorem

    Bukowo Morskie

    • 399 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wymarzone mieszkanie nad jeziorem, blisko morza! Zapraszamy na prezentację tego niezwykłego mi...

  • Tanie mieszkanie w Karnieszewicach
    1 / 16
    Tanie mieszkanie w Karnieszewicach

    Karnieszewice

    • 149 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż mieszkanie 49,58 m² (68 m² całkowitej) z garażem – Karnieszewice, blisko S6, bezczyn...

  • Tanie mieszkanie w Karnieszewicach pod Koszalinem!
    1 / 16
    Tanie mieszkanie w Karnieszewicach pod Koszalinem!

    Karnieszewice

    • 199 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż przestronne mieszkanie ok. 58 m² (115 m² powierzchni całkowitej) z możliwością dokup...

  • Inwestycja Apartament przy plaży Mielno
    1 / 12
    Inwestycja Apartament przy plaży Mielno

    Mielno

    • 459 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Apartamenty BALTIC STAR to luksusowy obiekt w Mielnie - Unieściu, położony 180 m od morza i 300 m od jeziora Jamn...

  • Mieszkanie Koszalin, Zwycięstwa
    1 / 7
    Mieszkanie Koszalin, Zwycięstwa

    Koszalin

    • 319 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecamy dwupokojowe, przestronne mieszkanie położone na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie do własnej aranżacji. Idealne d...

  • Mieszkanie Mielno, Kwiatowa
    1 / 14
    Mieszkanie Mielno, Kwiatowa

    Mielno

    • 569 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Świetna oferta ! Komfortowy apartament w Mielnie, "rzut beretem" od morza i jeziora Jamno. Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 49,69 m2, położony na 1 pię...