• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Pszczyną

(194)
  • Sprzedam bezpośrednio Bielsko Biała z widokiem na góry
    1 / 8
    Sprzedam bezpośrednio Bielsko Biała z widokiem na góry

    Bielsko-Biała

    • 350 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Pięknie wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie na 9 piętrze na os. Złote Łany. Niedawno zostało oddane do użytku po kapitalnym remoncie. Służy nam kilka razy w roku jako baza d...

  • Mieszkanie Żory os. Pawlikowskiego

    Żory » Władysława Pawlikowskiego

    • 1 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | OFERTA NA WYŁĄCZOŚĆ BIURA ! W swojej ofercie posiadam do wynajęcia mieszkanie M-4 o powierzchni 56 m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim blok na os. Pawlikowskiego....

  • M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro
    1 / 5
    M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro

    Pawłowice

    • 249 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro wolne od zaraz Oferta na wyłączność biura Do sprzedaży mieszkanie M 4 ( 60,51 m2) usytuowane na I piętrze czteropiętrowego bloku ....

  • Mieszkanie Żory ul. Malinowa

    Żory » ul. Malinowa

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, niezamieszkałe dotąd mieszkanie (M3), położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub...

  • Mieszkanie Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 516 375 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 60,75m2(mieszkanie F) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie no...

  • Mieszkanie Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 499 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 69,42m2(mieszkanie B) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie no...

  • sprzedane KOMFORT I ELEGANCJA

    Żory

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Tychy, Budowlanych
    1 / 9
    Mieszkanie Tychy, Budowlanych

    Tychy

    • 409 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Tychy, ul. Budowlanych, mieszkanie w świetnej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Tychach przy ul. Budowlanych. Nieruchomość o powierzchni uży...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bezpośrednio os. Karpackie 34m2 z widokiem na góry
    1 / 10
    Bezpośrednio os. Karpackie 34m2 z widokiem na góry

    Bielsko-Biała

    • 270 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Opis oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki na Oś. Karpackim Mieszkanie o powierzchni 33,55 m2, położone jest na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku. Rozkład...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie typu M3, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Świetna propozycja dla osób szukających nowoczesnej, przytulnej przestrzeni w doskonałe...

  • Mieszkanie 107m2 Bielsko-Biała ul.Słowackiego
    1 / 9
    Mieszkanie 107m2 Bielsko-Biała ul.Słowackiego

    Bielsko-Biała

    • 390 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 3 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AGATA KUBIK Agent prowadzący [tel] Bezczynszowe mieszkanie z garażem i ogródkiem wyjątkowa willa z 1900r. Bielsko-Biała, ul. Juliusza Słowackiego 67 Na sprzedaż przestronne mies...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Kamienica rynek pierwotny

    Bielsko-Biała » Kamienica

    • 599 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    | M4 ogródkiem pod Szyndzielnią Marzysz o własnym M z zieloną przestrzenią? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż komfortowy apartament o pow. 68,93 mkw z...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Kamienica rynek pierwotny

    Bielsko-Biała » Kamienica

    • 756 500 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Apartament w kameralnym osiedlu pod Szyndzielnią Marzysz o zamieszkaniu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum miasta? To przest...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 460 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Aspect Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane na cenionym i zielonym osiedlu Gwark&...

  • Mieszkanie Żory Baranowice

    Żory » Baranowice

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŻORY - BARANOWICE MIESZKANIE Z WŁASNYM OGRÓDKIEM 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł DWA MIEJSCA PARKINGOWE WYŁĄCZNIE U NAS TAKA OFERTA! nie szukaj...

  • Kawalerka w centrum ul. Karpacka, Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała » ul. Karpacka

    • 259 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 36 m²,usytuowane na parterze w centralnej części miastaMieszkanie składa się z:• dużego ustawnego pokoju• widnej kuchni• łazienki...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 378 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,30m przy ulicy Spółdzielców w Bielsku-Białej. Blok z winda po termomodernizacji elewacja odnowiona 2 lata temu, klatka świe...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko rynek pierwotny

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 530 978 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zamieszkaj w centrum Bielska-Białej Proponowany apartament, w stanie deweloperskim, z windą, o powierzchni 44,62 mkw to: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łaz...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 389 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Mieszkanie z duszą w centrum miasta. Lokal idealny na Twoją działalność! Nowa cena! Szukasz prestiżowej i strategicznej lokalizacji dla swojej kancelarii, gabinetu lekarsk...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 799 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    | Prestiżowe 130,58 mkw w zabytkowej kamienicy Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 130,58 mkw, usytuowane na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy w...