• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Pszczyną

(194)
  • Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej
    1 / 16
    Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 560 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Bielska-Białej, ul. Karola Miarki Na sprzedaż oferuję przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni...

  • Klimatyczne mieszkanie w centrum
    1 / 16
    Klimatyczne mieszkanie w centrum

    Bielsko-Biała

    • 735 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI WYJĄTKOWE MIESZKANIE W SERCU BIELSKA-BIAŁEJ Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie w zabytkowej kamienicy, poło...

  • Klimatyczne mieszkanie w centrum
    1 / 16
    Klimatyczne mieszkanie w centrum

    Bielsko-Biała

    • 698 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Bielsko Biała 54m 3p - Super stan po remoncie
    1 / 16
    Mieszkanie Bielsko Biała 54m 3p - Super stan po remoncie

    Bielsko-Biała

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania niezwykle klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 54m2 usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego budynku na osiedlu Złote Łany w Bielsku Białej....

  • sprzedam mieszkanie
    1 / 14
    sprzedam mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 490 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z balkonem o powierzchni 55 metrów kwadratowych .Nieruchomość świeżo po remoncie z otwartą kuchnią na salon. Świetna lok...

  • Mieszkanie Tychy P, Poziomkowa
    1 / 8
    Mieszkanie Tychy P, Poziomkowa

    Tychy

    • 584 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m² , położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Poziomkowej 42 w Tychach . W skład, którego wchodzą: - tr...

  • Mieszkanie Tychy A
    1 / 6
    Mieszkanie Tychy A

    Tychy

    • 390 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie o powierzchni 48,70 m² , położone na 2. piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Andersa 18 w Tychach . Układ mieszkania obejmuje: - salon, - s...

  • Mieszkanie Żory Hańcówka

    Żory

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Przedstawiam nowoczesne M3, położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub pracownika szukającego wygodnego lokum i prywatności....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Żory os. Korfantego

    Żory » Wojciecha Korfantego

    • 339 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | M4 | 4 piętro | Os. Korfantego | Żory | Z wyposażeniem | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M4 położone na 4. piętrze w niskim bloku na osie...

  • Mieszkanie Żory os. 700-lecia

    Żory » 700-lecia Żor

    • 405 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | MIESZKANIE M-4 PARTER Żory os.700-Lecia NISKI BLOK rewelacyjna lokalizacja! wchodzisz i mieszkasz! Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane na PARTERZE w 4 -...

  • Mieszkanie z dużym balkonem - stan deweloperski
    1 / 7
    Mieszkanie z dużym balkonem - stan deweloperski

    Żory

    • 561 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy mieszkanie nr 5 w segmencie C 3-pokojowe mieszkanie: 62,88 m² Balkon: 13,35 m² Komórka lokatorska: 1,84 m² 2-piętro Segment C Miejsca parkingowe Ogrodzony plac z...

  • Dwupokojowe mieszkanie blisko Centrum - stan deweloperski
    1 / 6
    Dwupokojowe mieszkanie blisko Centrum - stan deweloperski

    Żory

    • 490 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy mieszkanie nr 9 w segmencie C 2-pokojowe mieszkanie: 52,92 m² Balkon: 12,11 m² Komórka lokatorska: 1,86 m² 3-piętro Segment C Miejsca parkingowe Ogrodzony plac z...

  • Nowe, w pełni umeblowane mieszkanie - blisko parku Cegielnia
    1 / 8
    Nowe, w pełni umeblowane mieszkanie - blisko parku Cegielnia

    Żory

    • 885 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy jasne, przestronne mieszkanie nr 11 w segmencie A 3-pokojowe mieszkanie: 76,12 m² Balkon 1: 4,73 m² Balkon 2: 9,40 m² 3-piętro Segment A Mieszkanie kompletnie wyk...

  • Nowe mieszkanie z tarasem - stan deweloperski
    1 / 6
    Nowe mieszkanie z tarasem - stan deweloperski

    Żory

    • 378 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 3 w segmencie B 2-pokojowe mieszkanie: 40,26 m² Taras: 6,40 m² Komórka lokatorska: 1,52 m² Parter Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dzi...

  • Piękne mieszkanie - w pełni umeblowane - blisko Centrum
    1 / 6
    Piękne mieszkanie - w pełni umeblowane - blisko Centrum

    Żory

    • 370 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy jasne, przestronne mieszkanie nr 10 w segmencie A 2-pokojowe mieszkanie: 31,92 m² Balkon: 3,08 m² 2-piętro Segment A Mieszkanie kompletnie wykończone i umeblowane Miejsc...

  • Duże mieszkanie z tarasem - blisko Cegielni - deweloperski
    1 / 8
    Duże mieszkanie z tarasem - blisko Cegielni - deweloperski

    Żory

    • 798 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 1 w segmencie C 4-pokojowe mieszkanie: 81,54 m² Taras: 28,05 m² Komórka lokatorska: 1,84 m² Parter Segment C Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dz...

  • Przytylna kawalerka blisko Centrum - stan deweloperski
    1 / 5
    Przytylna kawalerka blisko Centrum - stan deweloperski

    Żory

    • 255 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 2 w segmencie B 1-pokojowe mieszkanie: 27,72 m² Balkon: 4,88 m² Komórka lokatorska: 1,52 m² Parter Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dz...

  • Jasne, umeblowane, nowe mieszkanie blisko Centrum
    1 / 8
    Jasne, umeblowane, nowe mieszkanie blisko Centrum

    Żory

    • 492 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy jasne, przestronne mieszkanie nr 5 w segmencie A 2-pokojowe mieszkanie: 42,29 m² Balkon: 15,37 m² 1-piętro Segment A Mieszkanie kompletnie wykończone i umeblowane...

  • Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim blisko Parku Cegielni
    1 / 5
    Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim blisko Parku Cegielni

    Żory

    • 306 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 1 w segmencie B 1-pokojowe mieszkanie: 32,35 m² Taras: 6,40 m² Komórka lokatorska: 1,52 m² Parter Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dzi...

  • Mieszkanie z tarasem na dachu - stan deweloperski
    1 / 12
    Mieszkanie z tarasem na dachu - stan deweloperski

    Żory

    • 656 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy mieszkanie nr 14 w segmencie B 3-pokojowe mieszkanie: 61,67 m² Taras na dachu: 36,41 m² Komórka lokatorska: 1,11 m² 4-piętro Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac...