• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Pszczyną

(194)
  • Kawalerka w centrum Bielska-Białej na sprzedaż!
    1 / 16
    Kawalerka w centrum Bielska-Białej na sprzedaż!

    Bielsko-Biała

    • 299 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    PIOTR OLMA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż mieszkanie w Bielsku-Białej zlokalizowane na ulicy Szkolnej 14a, w sercu województwa Śląskiego. To wyjątkowa okazja na rynku wtórnym!...

  • Mieszkanie Tychy Śródmieście
    1 / 10
    Mieszkanie Tychy Śródmieście

    Tychy

    • 311 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wprowadzenia 2 Pokoje w Sercu Miasta - ul. Bema Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez stresu i długich remontów? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy f...

  • Mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem
    1 / 15
    Mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem

    Bielsko-Biała

    • 669 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    AGENT PROWADZĄCY:JAKUB SZYMA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 70,6 m², położone na...

  • Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie
    1 / 16
    Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie

    Czarków

    • 1 290 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 19 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wyjątkowy apartament o powierzchni 67 m2 z przestronnym tarasem, położony w cichej, zielonej części Czarkowa koło Pszczyny. To przestrzeń stworzona dla osób, które chcą połączyć no...

  • Mieszkanie - Tychy Morcinka - świetna lokalizacja, 36,6m2
    1 / 10
    Mieszkanie - Tychy Morcinka - świetna lokalizacja, 36,6m2

    Tychy

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Układ jest prosty i funkcjonalny: dwa pokoje, osobna kuchnia, łazienka z WC i przedpokój. Do tego balkon i piwnica — rzeczy, które w codziennym życiu naprawdę mają znaczenie. Loka...

  • Topowa lokalizacja w Centrum I 2 pokoje 32 m2
    1 / 7
    Topowa lokalizacja w Centrum I 2 pokoje 32 m2

    Bielsko-Biała

    • 364 456 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w Centrum Bielska-Białej! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! Idealne miejsce pod inwestycje. W ofercie posiadamy...

  • Zachodnia kawalerka I nowe budownictwo I winda
    1 / 7
    Zachodnia kawalerka I nowe budownictwo I winda

    Bielsko-Biała

    • 298 921 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 11 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Topowa lokalizacja w Centrum I Nowe 3 pokoje 45 m2
    1 / 7
    Topowa lokalizacja w Centrum I Nowe 3 pokoje 45 m2

    Bielsko-Biała

    • 530 502 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie w kamienicy art deco z miejscem postojowym
    1 / 11
    Mieszkanie w kamienicy art deco z miejscem postojowym

    Bielsko-Biała

    • 699 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SUPER OFERTA, GÓRNE PRZEDMIEŚCIE, BLISKO ŚCISŁEGO CENTRUM, MIESZKANIE 3 POKOJOWE, PO REMONCIE, MIEJSCE POSTOJOWE 3 pokojowe mieszkanie w stylowej kamienicy art deco o powierzchni...

  • M4 3 pokoje Żory

    Żory

    • 289 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    tel. [tel] Sprzedam mieszkanie o powierzchni 55,7 m2 na osiedlu Księcia Władysława 8 w Żorach. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą po termomodernizac...

  • Mieszkanie Żory os. Korfantego

    Żory » Wojciecha Korfantego

    • 329 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA! Żory os. Korfantego NISKI BLOK 3 piętro rewelacyjna lokalizacja! blisko centrum i rynku ! Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowa...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Słoneczne

    Bielsko-Biała

    • 435 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | ​Słoneczne M4 z widokiem na Beskidy - ul. Grottgera, Centrum Bielska-Białej Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem serce Bielska-Białej z kojącą panoramą g...

  • Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego.
    1 / 16
    Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego.

    Żory

    • 350 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie, zlokalizowane na V-tym piętrze w wysokim bloku na osiedlu Pawlikowskiego w Żorach. Składa się ono z 3 pokojów, salonu połączonego z kuchnią, łazie...

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 279 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie 54 m² do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 54 m² położone jest na 4. piętrze w cztero...

  • 4pokojowe, do remontu, centrum Czechowic
    1 / 13
    4pokojowe, do remontu, centrum Czechowic

    Czechowice-Dziedzice

    • 305 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,2 m2 zlokalizowane...

  • Tychy Czarnieckiego duże 3 pokoje z widokiem na park
    1 / 9
    Tychy Czarnieckiego duże 3 pokoje z widokiem na park

    Tychy

    • 469 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,8 mkw położone na 3. piętrze w niskim budynku. Nieruchomość posiada balkon z ekspozycją południową, co zapewnia do...

  • Tychy oś C. Kawalerka z Balkonem
    1 / 10
    Tychy oś C. Kawalerka z Balkonem

    Tychy

    • 269 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe  o powierzchni 35,9 m2 położone na 2 piętrze w niskim, kameralnym bloku w samym centrum Tychów na osiedlu C. Lokal s...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N
    1 / 11
    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N

    Tychy

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,53 m², położone na 2. piętrze w niskim bloku na osiedlu N w Tychach....

  • 46 m²,2 pokoje z klimatem w sercu miasta
    1 / 16
    46 m²,2 pokoje z klimatem w sercu miasta

    Bielsko-Biała

    • 329 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Bielsko-Biała idealne dla osób ceniących klimat powojennej architektury, kameralną zabudowę oraz...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Osiedle Beskidzkie

    Bielsko-Biała

    • 440 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Przytulne 3 pokoje z widokiem na góry! Szukasz mieszkania, które łączy spokój z miejską wygodą? Ta oferta przy ul. Goleszowskiej w Bielsku-Białej (Osied...