• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pszczyna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Pszczyną

(194)
  • NOWE RABATY 2 POK. BEZ PODATKU PCC, BEZ PROWIZJI
    1 / 4
    NOWE RABATY 2 POK. BEZ PODATKU PCC, BEZ PROWIZJI

    Tychy

    • 462 003 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • ul.Homera - 45 m2 - 2 pokoje -balkon
    1 / 12
    ul.Homera - 45 m2 - 2 pokoje -balkon

    Bieruń

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 359 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Tychy ul. Kopernika

    Tychy » ul. Kopernika

    • 1 150 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 10 361 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Leach & Lang Property Consultants Ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń została ozdobiona nutą kobi...

  • Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż

    Bielsko-Biała » Złote Łany » ul. Złote Łany

    • 439 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy nową ofertę sprzedaży SŁONECZNEGO 3 pokojowego mieszkania w niskim bloku na osiedlu Złote Łany Mieszkanie znajduje się na najbardziej pożądanym 1 PIĘTRZ i liczy 60m2 p...

  • Skup Nieruchomości Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 999 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jesteś z Bielska-Białej lub okolic i chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? - Świetnie trafiłeś! Prowadzimy skup nieruchomości za gotówkę. Kupujemy: mieszkania, domy, działk...

  • 3 Pokojowe Mieszkanie Złote Łany

    Bielsko-Biała

    • 339 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam bardzo fajne 3 Pokojowe Mieszkanie z dużym balkonem z fajnym widokiem z 9 piętra niecałe dwa lata temu odświeżone z wymianą wszystkich drzwi mebli sprzętu podłogi czynsz 4...

  • 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem!

    Pawłowice

    • 399 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,63 m2, położone na parterze wraz z przynależnym ogrodem o powierzchni 100 m2. Mieszkanie składa się z: - wiatrołap...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Widokowe M3 z niskim czynszem w niskim bloku na Złotych Łanach

    Bielsko-Biała

    • 239 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta bezpośrednio od właściciela - bez prowizji 0% Sprzedam 2-pokojowe wygodne mieszkanie o pow. 36,21 m2, zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku na os. Złote Łany w Biel...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Złote Łany

    Bielsko-Biała » Złote Łany

    • 245 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta bezpośrednia - bez prowizji Sprzedam 2-pokojowe wygodne mieszkanie o pow. 36,21 m2, zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku na os. Złote Łany w Bielsku-Białej. Okna P...

  • M4 Pawlikowskiego

    Żory

    • 273 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

     BIURO NIERUCHOMOŚCI PARCELA oferuje Państwu do sprzedaży ofertę sprzedaży mieszkania 56 m2 znajdującego się w świetnej lokalizacji na osiedlu Pawlikowskiego w niskim bloku na II p...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Hałcnów

    Bielsko-Biała » Hałcnów

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 3-pokojowy lokal mieszkalny umeblowany o pow. 62 m2. Zlokalizowany na niskim parterze w domu wolnostojącym w Hałcnowie, w Bielsku-Białej. Oddzielne wejście z zewnątr...

  • Mieszkanie Żory Baranowice

    Żory » Baranowice

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŻORY - BARANOWICE MIESZKANIE Z WŁASNYM OGRÓDKIEM 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł DWA MIEJSCA PARKINGOWE WYŁĄCZNIE U NAS TAKA OFERTA! nie szukaj...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tychy

    • 825 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 367 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie własnościowe po gen.remoncie.Świetna lokalizacja

    Andrychów

    • 250 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie własnościowe po generalnym remoncie do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja blisko parku kościoła przychodni szkoły sklepów przystanku miejskiego basenu.

  • Mieszkanie Andrychów

    Andrychów

    • 240 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 36 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku przy ul. Lenartowicza w Andrychowie. Budynek ocieplony z nową elewacją. Zadbana i...

  • 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Chełmek

    Chełmek

    • 249 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam 2 pokojowe słoneczne mieszkanie, zlokalizowane na parterze w dwu-kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie znajduje się w Chełmku w bardzo spokojnej okolicy z...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Andrychów

    • 349 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Andrychów

    • 750 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Oświęcim
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Andrychów

    • 650 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 5 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Oświęcim
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Andrychów

    • 560 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kobiernice

    • 292 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Cisownica

    • 395 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 4 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Cisownica

    • 285 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Cisownica

    • 185 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Brzezinka

    • 330 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 3 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Andrychów ul. al. Włókniarzy

    Andrychów » al. Włókniarzy

    • 269 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIeszkanie bardzo dobrze zlokalizowane, spokojnie a zarazem wszystko w pobliżu. Mieszkanie dwustronne, okna salonu wychodzą na zieloną część - bez samochodów. Bardzo ładne rozm...

  • Mieszkanie Andrychów

    Andrychów

    • 459 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Osiedle Lenartowicza zaperzania pełną infrastrukturę mieszkańcom, szkoła, przedszkole, sklepy, basen wszystko na wyciągnięcie ręki. Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze z oknami...

  • Mieszkanie Andrychów ul. Włókniarzy

    Andrychów » pl. Włókniarzy

    • 315 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MIeszkanie w spokojnej części Andrychowa ale zarazem w bezpośredniej bliskości centrum. W pobliżu przedszkola, żłobek, sklepy i przystanek autobusowy. Powierzchni 53,14m2...

  • Widokowy apartament w kurorcie Kozubnik

    Porąbka » ul. Kochana

    • 429 999 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament nr 52 o powierzchni 28,45 m², położony na 7 piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowym Kurorcie Kozubnik. Z okien rozpościera się...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Andrychów

    • 630 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Twój apartament w sercu Beskidów – Brenna Centrum

    Brenna

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam dom jednorodzinny
    1 / 14
    Sprzedam dom jednorodzinny

    Meszna

    • 920 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 142 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość położona w spokojnej i urokliwej okolicy, teren niezalewowy, jedyne 10 km o Bielska. Dom wybudowany w 2009 r, okna pcv kolor orzech, kryty dachówką. Działka 16 a, zadr...

  • 1 / 3
    Lokal mieszkalny - Ornontowice

    Ornontowice

    • 74 250 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 16 października 2024 roku GL1G/GU/593/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skła...

  • Mieszkanie Andrychów, Włókniarzy
    1 / 4
    Mieszkanie Andrychów, Włókniarzy

    Andrychów

    • 252 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Super cena, czysta księga wieczysta, widok na spokojną część osiedla. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie, położone w bardzo dobrej lokalizacji w Andrychowie. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Andrychów
    1 / 12
    Mieszkanie Andrychów

    Andrychów

    • 570 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 65.8 mkw w Andrychowie. Mieszkanie jest bardzo przytulne, gustownie urządzone ( wszystkie meble zostają ) o wysokim standardzie...

  • Stylowe mieszkanie dwupoziomowe z balkonami!
    1 / 16
    Stylowe mieszkanie dwupoziomowe z balkonami!

    Andrychów

    • 739 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób pracujących zdalnie, które szukają komfortowej i dobrze zorganizowanej przestrzeni do życia. Dwupoziomowy układ mieszkania pozwala wy...

  • Tutaj zaczyna się Twój plan!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 709 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Nowoczesność spotyka spokój – zamieszkaj tu!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 554 999 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- kuchnia-...

  • Słońce zagląda do środka – zaproś je na dłużej!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 699 999 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Własny rytm życia – od ogrodu po przedpokój!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 554 999 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z:- salon- sypialnia- kuchnia-...

  • Widok, który koi – mieszkanie z potencjałem!

    Pogórze » ul. Różewicza

    • 599 999 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 2 i składa się z:- salon- sypialnia- sypialnia...

  • Mieszkanie Ornontowice ul. Żabik

    Ornontowice » ul. Żabik

    • 150 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy zadbane , mieszkanie w Ornontowicach, idealne zarówno do mieszkania jak i pod wynajemParametry nieruchomości; Powierzchnia nieruchomości - 27 m2 Stan - Za...

  • Bezczynszowe mieszkanie
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie

    Andrychów

    • 369 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania z niskimi kosztami oraz własnym garażem i ogródkiem? Albo spokojnego i przytulnego miejsca dla rodziny? A może jesteś inwestorem i szukasz nieruchom...