• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Konstantynowem Łódzkim

(698)
  • DĄBROWSKIEGO 46 - dwa pokoje 37m2 blok z balkonem po remoncie
    1 / 5
    DĄBROWSKIEGO 46 - dwa pokoje 37m2 blok z balkonem po remoncie

    Łódź

    • 369 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Bezpośrednio! Sprzedam prywatnie mieszkanie na Dąbrowie przy ul. Dąbrowskiego 46 w bloku na 3 piętrze o powierzchni 37m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, do pierwszego zamieszka...

  • Twoja prywatna wieża kontrolna Widzewa
    1 / 16
    Twoja prywatna wieża kontrolna Widzewa

    Łódź

    • 289 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Twoje nowe terytorium to logistyczny majstersztyk usytuowany na piątym piętrze. Ta przestrzeń została zaprojektowana dla kogoś, kto zarządza swoim życiem z chirurgiczną precyzją. Z...

  • Puls światła w ceglanym sercu
    1 / 16
    Puls światła w ceglanym sercu

    Łódź

    • 328 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Industrialny puls w ceglanym sercu Mury z 1964 roku nasycone są autentycznym, fabrycznym rytmem Łodzi. Poczuj energię miejsca, gdzie solidna cegła spotyka się z bliskością wielkom...

  • Duża kawalerka na Bałutach
    1 / 8
    Duża kawalerka na Bałutach

    Łódź

    • 249 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szukasz przytulnego mieszkania które łączy ze sobą świetną lokalizację i realne możliwości aranżacyjne? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronna, jasna kawalerka...

  • Bezpieczny start w dorosłe życie przy Politechnice
    1 / 16
    Bezpieczny start w dorosłe życie przy Politechnice

    Łódź

    • 559 338 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Sprzedam M2 Widzew Wschód
    1 / 16
    Sprzedam M2 Widzew Wschód

    Łódź

    • 370 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Kawalerka 40 m² po kapitalnym remoncie – Łódź Widzew Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 40 m², po kapitalnym remoncie, zlokalizowana w świetnej części Łodzi – Widzew,...

  • Twój horyzont z ósmego poziomu
    1 / 14
    Twój horyzont z ósmego poziomu

    Łódź

    • 270 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Osiem pięter nad ziemią perspektywa zmienia się całkowicie. Z Twojej prywatnej wieży kontrolnej w sercu Retkini miasto wygląda jak precyzyjny mechanizm. Słońce zachodzi tu prost...

  • Scenariusz z Zachodniej: Twoja nowa enklawa
    1 / 16
    Scenariusz z Zachodniej: Twoja nowa enklawa

    Łódź

    • 307 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słyszysz rytm miasta, który milknie tuż za progiem Twojego nowego terytorium. To nie jest zwykłe mieszkanie, to czysta karta czekająca na Twój autorski scenariusz. Trzecie piętro w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Siesta pod niebem łódzkiego Widzewa
    1 / 16
    Siesta pod niebem łódzkiego Widzewa

    Łódź

    • 600 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

• Cisza ma swój adres.
    1 / 15
    Cisza ma swój adres.

    Łódź

    • 475 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Luksus światła: 2 pokoje, 2 balkony,parking | Łódź
    1 / 16
    Luksus światła: 2 pokoje, 2 balkony,parking | Łódź

    Łódź

    • 535 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Spektakl światła i przestrzeni na Polesiu Wyobraź sobie moment, gdy słońce powoli osiada na horyzoncie. Ciepły, pomarańczowy blask wypełnia Twój salon, tworząc intymną atmosferę s...

  • UNIKATOWA NIERUCHOMOŚĆ NA PIOTRKOWSKIEJ
    1 / 16
    UNIKATOWA NIERUCHOMOŚĆ NA PIOTRKOWSKIEJ

    Łódź

    • 1 299 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 6 337 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa nieruchomość | 206 m2 przy ul. Piotrkowskiej 121 | Winda | Cisza | Potencjał Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 206 m2, położona na 3 piętrze reprezentacyj...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Retkinia, Janusza Kusocińskiego
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Retkinia, Janusza Kusocińskiego

    Łódź

    • 409 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 866 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem do generalnego remontu w Łodzi na Retkini ul. Kusocińskiego 110. Na sprzedaż rozkładowe, widne mieszkanie o powierzchni 52,97 m², położone na 2 piętrze w...

  • Zrezygnuj z bloku! Dom, ogród, 2 miejsca postojowe
    1 / 15
    Zrezygnuj z bloku! Dom, ogród, 2 miejsca postojowe

    Łódź

    • 1 050 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Horyzont Nowosolnej: Twój Gotowy Azyl Otwierasz szeroko drzwi i czujesz chłodny powiew poranka płynący prosto z Twojego prywatnego ogrodu. Słońce leniwie zagląda do salonu, obiecu...

  • Tyrmanda 9 Zarzew, 3 pokoje z kuchnią
    Tyrmanda 9 Zarzew, 3 pokoje z kuchnią

    Łódź

    • 349 999 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m², składające się z trzech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Lokal idealny dla rodziny, pary, jak również jako inwestycja pod w...

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Podchorążych

    Łódź » Polesie » ul. Podchorążych

    • 670 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zaproszenie do nowego stylu życiaOferujemy Państwu ostatni, unikatowy apartament w kameralnej inwestycji - idealną przestrzeń, gdzie komfort, prywatność i kontakt z naturą łączą si...

  • TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIE
    1 / 5
    TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIE

    Łódź

    • 597 509 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Brak prowizji Brak podatku PCC Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM PRZY MANUFAKTURZE! Szukasz...

  • Mieszkanie Pabianice, Kazimierza Pułaskiego
    Mieszkanie Pabianice, Kazimierza Pułaskiego

    Pabianice

    • 445 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone w odrestaurowanej kamienicy, o...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Ziemowita
    Mieszkanie Łódź Widzew, Ziemowita

    Łódź

    • 689 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz mieszkania, które daje oddech, przestrzeń i poczucie domowego ciepła? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej...

  • Mieszkanie Pabianice
    Mieszkanie Pabianice

    Pabianice

    • 559 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 130 m2 w kamienicy w centrum miasta. Położone na trzecim piętrze w kamienicy. Obecnie funkcjonuje jako dwa niezależne lokale: - pierwszy l...