• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Konstantynowem Łódzkim

(698)
  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Telefoniczna

    Łódź » Śródmieście » ul. Telefoniczna

    • 2 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia bardzo ładne rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze apartamentowca przy ulicy Telefonicznej (Pomorska Park) Teren zamknięty, monitorowany. Mieszkanie w pełni...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Stefana Kopcińskiego

    Łódź » Śródmieście » ul. Kopcińskiego

    • 2 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze apartamentowca przy ulicy Kopcińskiego 15. Budynek z windą. Mieszkanie z balkonem, umeblowane i wyposażone (także pie...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Narutowicza

    Łódź » Śródmieście » ul. Narutowicza

    • 1 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia duże (58M2) 2 pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze bloku z cegły przy ulicy Narutowicza 51. Doskonała lokalizacja w centrum miasta. Mieszkanie z balkonem, umeblow...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Tatrzańska

    Łódź » Widzew » ul. Tatrzańska

    • 700 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia lub zakupu ładne przestronne 3 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze w bloku z windą przy ulicy Tatrzańskiej 111. Teren ogrodzony, monitorowany. Apartament z dużym balkon...

  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Tatrzańska

    Łódź » Górna » ul. Tatrzańska

    • 1 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze wieżowca przy ulicy Tatrzańskiej 37. Mieszkanie z balkonem, nieumeblowane. Kuchnia i łazienka są wyposażone. Opłaty: 11...

  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Zespołowa

    Łódź » Górna » ul. Zespołowa

    • 600 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży duże wygodne mieszkanie 5 pokojowe na 3 piętrze bloku przy ulicy Zespołowej. Duży 24 m2 taras z wejściem z 2 pokoi + mniejszy balkon 5m2. Salon, pokój średni połączo...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Rewolucji 1905 r.

    Łódź » Śródmieście » ul. Rewolucji 1905 r.

    • 1 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia duże wygodne 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze kamienicy przy ulicy Rewolucji. 3 pokoje, 2 w amfiladzie. Możliwy wynajem dla Firm. wszystkie media miejskie. Opła...

  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Gojawiczyńskiej

    Łódź » Górna » ul. Gojawiczyńskiej

    • 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulne rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Gojawiczyńskiej. Mieszkanie z balkonem, umeblowane i wyposażone. Opłaty: 90...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Andrzeja Struga

    Łódź » Śródmieście » ul. Struga

    • 370 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 4 684 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży duże (79m2) rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Andrzeja Struga 35. Mieszkanie z balkonem. Do mieszkania przynależy komórka l...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Marynarzy Polskich

    Łódź » Widzew » ul. Marynarzy Polskich

    • 150 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Odstąpię przestronne rozkładowe mieszkanie w systemie TBS. Doskonała Lokalizacja- Łódź Widzew- Nowosolna. Spokojna, bezpieczna okolica. Bliskość terenów zielonych, lasów, a jedno...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. ks. bp. Wincentego Tymienieckiego

    Łódź » Widzew » ul. Wincentego

    • 1 750 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przestronne rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze apartamentowca przy ulicy Tymienieckiego 16D. Teren zamknięty. Do mieszkania przynależy miejsce par...

  • Mieszkanie m3

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Posiadam mieszkanie trzypokojowe na ulicy Kossaka mieszkanie jest częściowo wyremontowane położona pierwsza warstwa gładzi Kuchnia jest zrobiona łazienka w połowie kabina prysznico...

  • Syndyk Sprzeda Udział
    Syndyk Sprzeda Udział

    Łódź

    • 52 140 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 1 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk w postępowaniu upadłościowym Damiana Kaczmarka, sygn. akt: WA2M/GUp-s/810/2023, sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert udział w wysokości 1/4 części we wspó...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Jarosława Haśka

    Łódź » Widzew » ul. Haśka

    • 560 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 281774

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 340 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Łódź Bałuty ul. Traktorowa

    Łódź » Bałuty » ul. Traktorowa

    • 750 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Traktorowej 51. Mieszkanie z balkonem, umeblowane i wyposażone. Opłaty: 900 zł + 400 zł pozostałe opłaty z...

  • Mieszkanie Łódź Polesie ul. al. Włókniarzy

    Łódź » Polesie » al. Włókniarzy

    • 1 150 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Do wynajęcia bardzo duża kawalerka w doskonałej lokalizacji w 4 piętrowym bloku przy al. Włókniarzy 198. Mieszkanie z balkonem, umeblowane i wyposażone. Opłaty: 1150 zł + 300 zł...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska

    Łódź » Śródmieście » ul. Piotrkowska

    • 17 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kwatery dla pracowników. Cała Łódź. Zapraszam do kontaktu telefonicznego. BEZ PROWIZJI Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam

    Poddębice

    • 145 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 6 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę w Poddębicach.

  • SPRZEDAM mieszkanie M-4, 61m2, parter ul. Zachodnia

    Ozorków

    • 365 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SPRZEDAM mieszkanie o powierzchni 61m2, trzy pokoje, parter przy ul. Zachodniej. Mieszkanie zadbane, kuchnia w zabudowie i wyposażona w niezbędny sprzęt agd. W dwóch pokojach dwie...

  • Mieszkanie 48m2

    Ozorków

    • 265 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam jasne przestronne, rozkładowe mieszkanie na 4 piętrze o powierzchni 48,57m2 wraz częściowym wyposażeniem. W mieszkaniu wymieniona jest instalacja hydrauliczna wraz z grzej...

  • Sprzedam mieszkanie 51m2, 3 pokoje, balkon - do zamieszkania

    Zduńska Wola

    • 340 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta bezpośrednia. Biurom pośrednictwa dziękuję. Sprzedam mieszkanie w ocieplonym bloku, mieszkanie umeblowane gotowe do zamieszkania bez dodatkowego wkładu finansowego, idealne...

  • Sprzedam mieszkanie 3-pokoje Leźnica Wielka

    Leźnica Wielka

    • 290 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76 mkw. Pełna własność z KW. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z trzech osobnych, nieprzechodnich po...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łask

    • 399 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeziny

    • 175 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Koluszki

    • 525 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała

    • 110 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zduńska Wola

    • 319 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dłutów

    • 169 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koluszki

    • 394 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dłutów

    • 280 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeziny

    • 425 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koluszki

    • 295 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zduńska Wola

    • 320 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Zduńska Wola
    1 / 6
    Mieszkanie Zduńska Wola

    Zduńska Wola

    • 369 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 48,5m2 w Zduńskiej Woli- ul. Osmolińska Położone na II piętrze w budynku 3-piętrowym. Rozkład: -Pokój dzienny z balkonem -sypialnia -odd...

  • w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek
    1 / 15
    w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek

    Wiśniowa Góra

    • 660 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 125 m2 (pow. użytkowa 93,75 m2) w stanie deweloperskim położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Tuszyńskiej. Na parterze znajd...

  • Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy.
    1 / 15
    Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy.

    Zduńska Wola

    • 299 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż świetnie zlokalizowane, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 58.4 m2, położone na 4 piętrze przy ulicy Piłkarskiej w Zduńskiej Woli. Mie...

  • Komfortowe mieszkanie z garażem.
    1 / 15
    Komfortowe mieszkanie z garażem.

    Łask

    • 495 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Miło mi zaprezentować ofertę sprzedaży pięknego mieszkania, zlokalizowanego w centrum Łasku, na Osiedlu Batorego, w nowoczesnym budownictwie, z garażem usytuowanym w bryle budunku....

  • Piękne mieszkanie na Przylesiu.
    1 / 16
    Piękne mieszkanie na Przylesiu.

    Łask

    • 650 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż, piękne, przestronne mieszkanie w Łasku, na Osiedlu Przylesie, na ul. Orzechowej, o pow. 76.3 m2 usytuowane na parterze, z dwoma balkonami i...

  • Mieszkanie 60 m Leźnica k.Łódź, Zgierz, Łęczyca, Ozorków
    1 / 12
    Mieszkanie 60 m Leźnica k.Łódź, Zgierz, Łęczyca, Ozorków

    Leźnica Wielka

    • 265 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo, oferta bezpośrednia, mieszkanie na własność z księgą wieczystą, wolne od obciążeń. Mieszkanie znajduje się w zadbanym, ocieplonym bloku, na funkcjonalnie urządz...

  • Mieszkanie z potencjałem.
    1 / 15
    Mieszkanie z potencjałem.

    Łask

    • 428 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaoferować wygodne 3 pokojowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na parterze. Mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 mieści się na Osiedlu Batorego, składa się z trz...

  • 2 pokoje, parter, centrum Brzezin + parking
    1 / 14
    2 pokoje, parter, centrum Brzezin + parking

    Brzeziny

    • 280 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,67 m², położone na parterze w solidnym, dwupiętrowym budynku z 1905 roku przy ulicy Mickiewicza w Brzezinach. To wyjątkowa okazja...

  • Mieszkanie Koluszki, Aleksandra Głowackiego
    Mieszkanie Koluszki, Aleksandra Głowackiego

    Koluszki

    • 275 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Koluszkach w bloku przy ul. Głowackiego. Mieszkanie idealne zarówno dla osób poszukujących lokum dla siebie jak i pod wynajem. Do lokalu należy duża piwnic...

  • Przytulne mieszkanie w centrum.
    1 / 16
    Przytulne mieszkanie w centrum.

    Łask

    • 305 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż komfortowe, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², położone w Łasku, na pierwszym piętrze, w cztero piętrowym bloku przy ul. Natutowicz...