• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Daleszycami

(687)
  • Sprzedam mieszkanie w Kielcach o pow.30m2,1piętro z balkonem .

    Kielce

    • 223 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Kielcach o pow. 30m2, 6 lat temu po remoncie usytuowane jest na 1wszym piętrze z balkonem w 4 piętrowym bloku.Blok ogrodzony z monitoringiem i parking pod blo...

  • Super bezpieczne i ekonomiczne mieszkanie w Kielcach!

    Kielce

    • 319 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Super bezpieczne mieszkanie blisko centrum (ul. Lecha) – do ulicy Sienkiewicza 10 minut piechotą. Mieszkanie usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku. Blok jest po termomoderniza...

  • 1 / 4
    Ślichowice sprzedam lub zamienię luksusowy apartament

    Kielce

    • 530 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam lub zamienię luksusowy apartament na Ślichowicach na dom w Kielcach lub pod Kielcami. Proszę dzwonić pod numer telefonu [tel] lub przesyłać maila na [email] . Udzielę wsz...

  • Dwa pokoje, aneks, taras 10 m2, apartamentowiec In City centrum

    Kielce

    • 309 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartamentowiec In City, centrum. Super miejsce dla par albo inwestycja pod wynajem- blisko wydział medyczny UJK. Oferuję piękne mieszkanie w samym centrum w apartamentowcu In Cit...

  • Mieszkanie Kielce Kochanowskiego, Paska
    Mieszkanie Kielce Kochanowskiego, Paska

    Kielce

    • 505 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku przy ul. Paska (os. Kochanowskiego). Mieszkanie składa się z salonu z wyj...

  • NOWE > Bocianek > 51,36 m2 > 2 POKOJE+BALKON
    NOWE > Bocianek > 51,36 m2 > 2 POKOJE+BALKON

    Kielce

    • 426 288 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    D46 > PIĘTRO I > 51,36 M2 > ZACHÓD-POŁUDNIE > BALKON 9,44 M2 > 426 288 ZŁ > 2 pokoje Zadzwoń i zapytaj o szczegóły !!! Rzut mieszkania z parametrami w kolekcji zdjęć. - ogrzewan...

  • Mieszkanie Kielce ul. Jagiellońska

    Kielce » ul. Jagiellońska

    • 1 600 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomosci Ckdom ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie na wynajem o pow. 39m2 zlokalizowane na ul. Jagiellońskiej w Kielcach. W skład mieszkania wchodzi: -...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokoje przestronne, funkcjonalne i słoneczne

    Starachowice

    • 279 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Witam Sprzedam mieszkanie 3 pokoje w Starachowicach na ulicy Waryńskiego 4. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi kuchni i łazienki oraz otwartego przedpokoju. Mieszkan...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Starachowice

    • 349 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Starachowice

    • 240 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje, ul. Waryńskiego
    3 pokoje, ul. Waryńskiego

    Starachowice

    • 368 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 duże pokoje, pierwsze piętro
    2 duże pokoje, pierwsze piętro

    Starachowice

    • 340 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie bezczynszowe 40m2 w Kamienicy, parter.
    1 / 7
    Mieszkanie bezczynszowe 40m2 w Kamienicy, parter.

    Grabki Duże

    • 149 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 40m², 3800zł m2 na parterze w kamienicy, bezczynszowe do kapitalnego remontu, obecnie tynki zdjęte, do własnej adaptacji. Do mieszkania przynależy murowana komó...

  • Mieszkanie Starachowice ul. Na Szlakowisku

    Starachowice » ul. Na Szlakowisku

    • 269 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46 m, parter widok na Góry Świętokrzyskie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m, położone na parterze w spokojnym i zadbanym budynku. Lo...

  • Sprzedam mieszkanie w Bliżynie-parter
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie w Bliżynie-parter

    Bliżyn

    • 189 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkaniew Bliżynie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie do remontu. Cena do niewielkiej negocjacji.

  • Mieszkanie Starachowice ul. Na Szlakowisku

    Starachowice » ul. Na Szlakowisku

    • 199 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie po generalnym remoncie - centrum, gotowe do wprowadzenia - ul. Na Szlakowisku, Wierzbnik, StarachowiceFunkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m², położone...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Starachowice

    • 306 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone w centrum miasta. Wysoki parter. Ekspozycja północ-południe. Mieszkanie własnosciowe z księgą wieczystą. W skład mieszkania wchodzą: 1...

  • Mieszkanie Chmielnik
    1 / 11
    Mieszkanie Chmielnik

    Chmielnik

    • 399 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,50m2 zlokalizowane na II piętrze w bloku w Chmielniku. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje o pow. ok. 21,47m2, 11,92m2, 11,6...

  • Mieszkanie Gałęzice gm. Piekoszów
    1 / 10
    Mieszkanie Gałęzice gm. Piekoszów

    Gałęzice

    • 286 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,23m2 (pow. wraz z piwnicami 57,47m2) zlokalizowane w kameralnym bloku w miejscowości Skałka, gm. Piekoszów, powiat kielecki. W skład...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w bloku z garażem
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe w bloku z garażem

    Starachowice

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o pow. 48,06 mkw na drugim piętrze w bloku 4 kondygnacyjnym na piętrze II, 2 pokoje z kuchnią, osobna łazienka i ubikacja, duży balkon,panele, okna plastikowe. Widok na...

  • Mieszkanie Pawłów
    1 / 15
    Mieszkanie Pawłów

    Pawłów

    • 520 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 95,50 m2, zlokalizowane na 1 i 2 piętrze, w 2-piętrowym domu wielorodzinnym, zlokalizowanym w Pawłowie...

  • Bezczynszowe mieszkanie po remoncie Grabki Duże
    1 / 11
    Bezczynszowe mieszkanie po remoncie Grabki Duże

    Grabki Duże

    • 315 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie bezczynszowe 66,55 m² – Grabki Duże, gm. Szydłów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,55 m², położone na 1. piętrze w miejsco...

  • Mieszkanie Kostomłoty Pierwsze rynek pierwotny ul.

    Kostomłoty Pierwsze

    • 567 936 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie na parterze z tarasem i ogródkiem, położone w miejscowości Kostomłoty Pierwsze, tylko 7 km od centrum Kielc. Kameralne, nowoczesne osiedle domów...

  • Mieszkanie Kostomłoty Pierwsze rynek pierwotny ul.

    Kostomłoty Pierwsze

    • 577 144 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w miejscowości Kostomłoty Pierwsze, 7 km od Rynku w Kielcach. Kameralne osiedle nowoczesnych domów w zabudowie szeregow...