• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Daleszycami

(687)
  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Jana Nowaka - Jeziorańskiego

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Nowaka - Jeziorańskiego

    • 439 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie na 4 piętrze w bloku przy ul. Jeziorańskiego, osiedle Świętokrzyskie. Powierzchnia mieszkania: 59,95m2 W skład wchod...

  • Mieszkanie Kielce Barwinek, Wapiennikowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Barwinek, Wapiennikowa

    Kielce

    • 498 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Kielcach na osiedlu Kochanowskiego ul. Wapiennikowa. Podstawowe informacje: Metraż: 74,9...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Kazimierza Kaznowskiego

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Kaznowskiego

    • 499 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m, położone na parterze czteropiętrowego budynku z 1995 roku. Nieruchomość znajduje się na spokojnym, zielonym osie...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Kredowa

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Kredowa

    • 1 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje mieszkanie na wynajem, położone na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Informacje podstawowe: Powierzchnia: 50,5 m Liczba pokoi: 2 Pię...

  • Mieszkanie Kielce Sady, Nowowiejska
    1 / 13
    Mieszkanie Kielce Sady, Nowowiejska

    Kielce

    • 469 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż ul. Nowowiejska , os. Sady, Kielce Cena: 469 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 58,59 m Liczba pokoi: 3 pokoje(z możliwością powrotu do 4 pokoi) Piętro: 1/...

  • Mieszkanie Kielce Kadzielnia ul. Gagarina

    Kielce » ul. Gagarina

    • 469 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Tylko u nas! Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,73 m , położone na Kadzielni jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Kielcach. M...

  • Mieszkanie Kielce Ksm ul. Sandomierska

    Kielce » KSM-XXV-lecia » ul. Sandomierska

    • 265 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31,3 m, położone na 1 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Sandomierskiej 156 w Kielcach. Lokal składa się z: jasnego pokoju dziennego,...

  • Apartament typu studio 950 metrów od Uniwersytetu Neo Agat
    1 / 11
    Apartament typu studio 950 metrów od Uniwersytetu Neo Agat

    Kielce

    • 395 352 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament typu studio z możliwością sypialni - Neo Agat W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,68 m² z balkonem o powierzchni 6,63 m² w nowoczesnej inwestycji Neo Agat p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kielce Ksm ul. Chopina

    Kielce » KSM-XXV-lecia » ul. Chopina

    • 309 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 11 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów i od razu nadaje się do zamieszkania lub wynajmu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Lokalizacja: ul. Fryderyka Chopina,...

  • Mieszkanie Kielce Centrum ul. Aleja IX Wieków

    Kielce » Centrum » ul. Aleja IX

    • 3 200 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem w Centrum Kielc przy al. IX Wieków Kielc, apartamentowiec Ventus Parking wielopoziomowy w odległości 160m Piętro 1/4 z tar...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Centrum ul. Silniczna

    Kielce » Centrum » ul. Silniczna

    • 740 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie/lokal użytkowy o powierzchni ok. 76,26 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Sinicznej 15 w...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku ul. os. Na Stoku

    Kielce » Na Stoku » os. Na Stoku

    • 519 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Osiedle Na Stoku Mieszkanie ciepłe i słoneczne, położone na 1 piętrze w bloku po termomodernizacji, zabezpieczonym domofonem. Na...

  • Sprzedam mieszkanie Kielce ul. Strasza z widokiem na górę Telegra...

    Kielce

    • 419 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie 33 metry kwadratowe, bardzo ekonomiczne. Średnie opłaty miesięczne (licznikowe) około 200 zł , a Czynsz zł wodą 170 zl Blok wybudowany w 2014 roku 1 piętro, domofon...

  • Mieszkanie Kielce Ksm ul. Mieczysława Karłowicza

    Kielce » KSM-XXV-lecia » ul. Karłowicza

    • 435 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 5 1,66 m , położone na osiedlu KSM jednej z najbardziej cenionych lokalizacji do życia w Kielcach. Mie...

  • Mieszkanie Kielce ul. Piekoszowska

    Kielce » ul. Piekoszowska

    • 465 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż . Lokalizacja :Kielce ,ul.Piekoszowska ,osiedle Czarnów Powierzchnia 48m Cena :465 000zł...

  • Mieszkanie Kielce Sady ul. Targowa

    Kielce » Sady » ul. Targowa

    • 1 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mam przyjemność zaprezentować na wynajem lokal znajdujący się na wysokim parterze przy ul. Targowej 9, Sady. Lokal jest nowy, nigdy niezamieszkany. Oferta skierowana do stude...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Jeleniowska

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Jeleniowska

    • 709 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z TARASEM 22 m Kielce Jeleniowska Prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, wykończony apartament o powierzchni 61,91 m , położony na 3. pię...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Wojska Polskiego

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Wojska Polskiego

    • 919 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 4 pokoje Wietrznia Wojska Polskiego. Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Wietrznia Wojska Polskiego. Nieruch...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Piłsudskiego

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Piłsudskiego

    • 589 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią ul. Piłsudskiego , Kielce Opis nieruchomości: Prezentuje na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7...

  • Mieszkanie Kielce Jagiellońskie ul. Karczówkowska

    Kielce » Jagiellońskie » ul. Karczówkowska

    • 432 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Tylko u nas! Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,94 m , położone na osiedlu Jagiellońskim. Mieszkanie znajduje się w 10-piętrowym blok...