• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Daleszycami

(687)
  • Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa

    Kielce

    • 620 894 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowy zespół pokojowy, o pow. 61,56 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu...

  • Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa

    Kielce

    • 557 352 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowy zespół pokojowy, o pow. 55,26 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu...

  • Dwa pokoje, osobna kuchnia, możliwe trzy pokoje KSM
    1 / 10
    Dwa pokoje, osobna kuchnia, możliwe trzy pokoje KSM

    Kielce

    • 330 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania w Kielcach? Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 3. piętrze w bloku z 1978 roku. Mieszkanie w stanie do remontu i ara...

  • Mieszkanie Kielce Piaski, Witosa
    1 / 5
    Mieszkanie Kielce Piaski, Witosa

    Kielce

    • 635 545 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 74,77 m2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych kawal...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 518 914 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 50,38 m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kie...

  • Mieszkanie KSM 2 pokoje
    1 / 5
    Mieszkanie KSM 2 pokoje

    Kielce

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż KSM, ul. Bohaterów Warszawy 13 znajdujące się na 3 piętrze w bloku. Powierzchnia wynosi 37,40m2 w któr...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Kielce

    • 340 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 46,2 M2, osobna kuchnia, 2 pokoje, piętro 2/4, mieszkanie do remontu.

  • 2 pokojowe mieszkanie w sercu Kielc Winnicka
    1 / 16
    2 pokojowe mieszkanie w sercu Kielc Winnicka

    Kielce

    • 420 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Winnickiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Kieleckiego Centrum Kultury oraz deptaka przy ul...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kielce Ksm, Bohaterów Warszawy
    1 / 8
    Mieszkanie Kielce Ksm, Bohaterów Warszawy

    Kielce

    • 440 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Biuro Nieruchomości TerraHome prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,17 m. Lokal usytuowany jest na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku, oferując pan...

  • Mieszkanie Kielce Wietrznia, Wojska Polskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Wietrznia, Wojska Polskiego

    Kielce

    • 1 550 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 12 602 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 123,29 m2 (powierzchni całkowitej wraz z podwójnym garażem i piwnicą: 162,20m2 ), zlokalizowane na pierwszym...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, al. IX Wieków Kielc
    Mieszkanie Kielce Centrum, al. IX Wieków Kielc

    Kielce

    • 790 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe atrakcyjnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie, o pow. 57,79m2, położone na pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum miasta przy Alei IX...

  • Szydłówek 53,9m2 Zamenhofa
    1 / 11
    Szydłówek 53,9m2 Zamenhofa

    Kielce

    • 435 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 53,9 m² – 2 pokoje, wys. 2,8 m, ul. Zamenhofa Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 53,9 m², położone na 2. piętrze w zadbanym budynku prz...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Miodowa
    1 / 11
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Miodowa

    Kielce

    • 349 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż klimatyczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36,52 m, położone na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły po termomoder...

  • Trzy pokoje na Słonecznym Wzgórzu
    1 / 11
    Trzy pokoje na Słonecznym Wzgórzu

    Kielce

    • 434 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania w Kielcach? Mieszkanie o powierzchni 64,9 m² znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z 1984 roku. Posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię i balkon....

  • APARTAMENT PREMIUM Z DWOMA BALKONAMI – ANDERSA 1,
    1 / 16
    APARTAMENT PREMIUM Z DWOMA BALKONAMI – ANDERSA 1,

    Kielce

    • 950 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    PRESTIŻOWA LOKALIZACJA Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony przy ul. Andersa 1 w Kielcach, w nowoczesnym, kameralnym budynku z 2021 roku. Lokalizacja łączy spokój, doskonałą...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek

    Kielce » Szydłówek

    • 295 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 14 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | Komfortowe, wyremontowane i przytulne mieszkanie 21 m2 oś. Szydłówek Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka, usytuowana na 1. piętrze w bloku przy ul. Zamenhofa w jednej z...

  • Mieszkanie Kielce Ksm, Zagórska
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Ksm, Zagórska

    Kielce

    • 537 700 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    TU SIĘ WPROWADZASZ. NIE REMONTUJESZ. NIE CZEKAŚZ. 4 POKOJE | GENERALNY REMONT | ŚCISŁE CENTRUM KIELC ZAGÓRSKA Wyobraź sobie mieszkanie, do którego wchodzisz z walizką i od pierwsze...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 11
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 440 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,28 m² , zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Na Stoku . W 2015 roku...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie, Jana Nowaka - Jeziorańskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie, Jana Nowaka - Jeziorańskiego

    Kielce

    • 465 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 66,2 m² | 3 piętro | ul. Jeziorańskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,2 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętro...

  • Mieszkanie Kielce KSM, Chopina
    1 / 12
    Mieszkanie Kielce KSM, Chopina

    Kielce

    • 245 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,8 m2 , zlokalizowane na 8 piętrze w wieżowcu, na osiedlu KSM , przy ul. Chopina . W skład pomieszczeń mieszkania w...